Herobrine'ın Dirilişi Mapı (Link Yok Proje ama gir fikir edin.)

pembepanter54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Bu map birçok mapten farklı. Çünkü her mapta Herobrine kötü kalpli biri oluyor. Evet bendede kötü kalpli. Ama bu düşmanımız demek değil çünkü biz Herobrine'a yardım eden bir gezginiz. Gezerken Herobrine'ı buluruz. Ve ona yardım ederiz.
  • Ondan fazla görev...
  • En az Yarım saat oynama
  • Command Blocklar (Biri Single'da Command ile TP'yi öğretsin :D Yorum olarak atabilir.)
  • Ölünce itemler düşmez...
  • Bir boss.
  • 7 set.
  • Assassin Seti
  • Şeytan Seti
  • Okçu Seti
  • Büyücü Seti
  • Kılık değiştiren seti (Creeper,Zombie ve Wither Skealton kellesi iki yeşil deri set ve bir siyah deri set.)
  • İkinci mapta Herobrine ile bir kapsülde konuşma ihtimali.
Arkadaşlar mapimi güzelleştirmek için birkaç sorum olucak.
  • Biri TP olayını anlatabilir mi?
  • Herobrine Mansion'daki gibi moblara nasıl fazla can verebilirim.
  • Moblar'a nasıl zırh giydirebilirim.

BheLaCh0Cuq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Command Blocklarda Tp Olayı ;
/tp @a kordinatlar yani x y z

Mobları Editlemeyi Bilmiyorum.

pembepanter54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an ikinci görevi yapıyorum MCEdit ile mob editlemem gerek. Böylelikle sadece tek boss olmaz. Bu arada CaptainBilal iblis setini mapimde kullanmak istiyorum ama çok küçük değişikler ile Alev Çubuğunun özelliklerini filan az değiştirerek olabilir mi? Yanına CaptainBilal'in setlerinden yazıcağım...

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
şu an ikinci görevi yapıyorum MCEdit ile mob editlemem gerek. Böylelikle sadece tek boss olmaz. Bu arada CaptainBilal iblis setini mapimde kullanmak istiyorum ama çok küçük değişikler ile Alev Çubuğunun özelliklerini filan az değiştirerek olabilir mi? Yanına CaptainBilal'in setlerinden yazıcağım...
Tabi kide olmaz demeyeceğim. :D Tabi ki de olur.