Skylife 1.0 Survival Map (türkçe)

BheLaCh0Cuq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba..
Bugün Sizlere Yapmış Olduğum SkyLife 1.0 Adlı Haritayı Sunacağım.Umarım Beğenirsiniz.
Hemen Resimlere Geçeyim :) ;
1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

İşte Böyle Umarım Beğenirsiniz Ben Uzatmadan Linki Vereyim En İyisi:http://www.mediafire.com/?yz2vc72vyhaxax7 İşte Buyrun Nereye Atacağını Bilmeyenler Başlat>Çalıştır'a %appdata% Yazın>Roaming>.minecraft>saves'e verdiğim SkyLife 1.0 Adlı Klasörü Atın Minecraft'a Girip Oynayın :) Görevleri Bitirin ve Kafanıza Göre Takılın Verdiğim "Beni Kesinlikle Oku" yu Lütfen Okuyun. :) İYİ OYUNLAR

creeperkingman11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapı yapmak için geçirdiğin uğraştığın zamana sağlık olsun ellerin dert görmesin çok guzel bir map işallah böyle mapler yapmaya devam edersin.:)

BheLaCh0Cuq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sağolun Devamını Getireceğim Bana İnanın :)

creeperkingman11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sağolun Devamını Getireceğim Bana İnanın :)
Birde birdahaki mapı yaparken too many items kullan hileleri açma öyle daha iyi olur bazı arkadaşlarımız hileler açık diye /gamemode 1'e alıyorlar vede çok kötu olmuş diye yorumluyorlar o yuzden bir dahakine Too Many İtems modunu kullan

BheLaCh0Cuq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Birde birdahaki mapı yaparken too many items kullan hileleri açma öyle daha iyi olur bazı arkadaşlarımız hileler açık diye /gamemode 1'e alıyorlar vede çok kötu olmuş diye yorumluyorlar o yuzden bir dahakine Too Many İtems modunu kullan
Öyle yapıcaktım ama bunu yaparken 1.4.5 daha yeni çıkmıştı update ve too many items'inde updatesi gelmemişti afedersiniz

BheLaCh0Cuq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen böyle mapları bi
ne kadar saçma iğrenç bi map bune böyle hiç bişiy yok amaç ne bunda ne *** yapcaz bunumu beğeniyolar amerika 4 tane taş parçası var benmi anlamadım yoksa sizmi malsınız
Sen böyle mapları bilmiyosan oynma kardesim daha minecraft'ı bilmiyosun yürü git burdan

ferminecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
videosunu çekiyim dedim. ilk 15 dakikam generator yapmakla geçti :D 57 bölümde tüm görevleri tamamlamayı düşünüyorum :D

Nevzat11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

sana bisi sölyim tomanyitems ol yasa bile yerel ag baglantısın ac diyolar oradan hileli kuruyolar oradan hileli oynuyolar onuda ben keşfettim

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim bildigim ntbeditten engelleyince hile yapamazlar ama şöyle bir durum varki hile yapcaksan hiç oynama ya da hile yapcakasan ne zevki kalır demi skyblocka o zevki veren düşünce o itemleri kaybetme değilmi onları tekrar yapma tamam biraz sinir bozucu ama asıl zevk orada bu arada kumları havada tutmak için MCedit kullanılabilir

BheLaCh0Cuq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim bildigim ntbeditten engelleyince hile yapamazlar ama şöyle bir durum varki hile yapcaksan hiç oynama ya da hile yapcakasan ne zevki kalır demi skyblocka o zevki veren düşünce o itemleri kaybetme değilmi onları tekrar yapma tamam biraz sinir bozucu ama asıl zevk orada bu arada kumları havada tutmak için MCedit kullanılabilir
Haklısın ama MCEdit kullanmayı bilmiyorum :)