Arama sonuçlarınız

1. Vretil

Amatör Hammadde

Saçma olmuş. Hammaddenin amacı insanların daha pratik item veya xp kasması değilmi? Neden her madenin arasına 20+ block koyma gereği duydun? Üstünde yürüyen insanların o desenleri göreceğini sanmıyorum D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Vretil

Hatalarım çok fazla hata yaptım telafi etme zamanı geldi !

Yaşı brlli oluyor zaten ._. D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Vretil

Sen necisin?

Köpeğim çok şirin ._. D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Vretil

Videolarım Kalitelimi ?

Kaliteli gibi duruyordu, ilk 5 saniyesinde. İlke göre kaliteli diyebilirim. Sma ksliteli olması eğlenceli olduğu anlamına gelmez. Bu iş için yetenek lazım, ve emek verilen her şey güzel olmak zorunda değil. Diğerlerinden hiçbir farkınız yoksa ama videolarınızın kalitesi iyiyse bile çöpsünüz...
  5. Vretil

Nedir bu adaletsizlik ?

Konu dışında neden minecraft ile ilgili konular var ki? D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Vretil

Hatalarım çok fazla hata yaptım telafi etme zamanı geldi !

Bunları söyledin diye affetmelerinimi bekliyorsun? Harbiden biraz büyü de gel, bu itiraflar onlardan özür dilemek yerine başka birine gidip "ben şuna sövdüm yuaağ, napam şimdik?" demek oluyor. Arkalarından konuşmanadan farksız, onların seni affetmesini sağlayacağına onları yerin dibine...
  7. Vretil

Küfür Serbest Mi?

s
  8. Vretil

Anime

Anime
  9. Vretil

Hortladım

Hortladım
  10. Vretil

Liseli 2000 ler.

SEN HİÇ 2000 li olmadınmı şqweşqwe
  11. Vretil

Anti-Lapis

Grammer hatasıyla dalga geçmek yasak onun için ilk başta söylemedim :D I hope you will get banned, we do not want to members like you. Olsa doğru olur ordaki to nunda olmaması lazım :P
  12. Vretil

Anti-Lapis

Yanlış yazmışsın a:DSAd Anti lapis nedir ya dq:WE:QWE
  13. Vretil

"Paint Kullanarak Yaz" Oyunu

14. Vretil

Kullanıcı adımı değiştiremiyorum yardım edermisin...

Kullanıcı adımı değiştiremiyorum yardım edermisin? http://forum.minecraftturk.com/kullaniciadi/edit Burdan Vretil yapıyorum ama enderman çıkıyor ups birisi yine sayfaları karıştırmış diyor 3 yıldır üyeyim neden oldu ki acaba?
  15. Vretil

Planets³ Yeni bir dünya yeni bir yaşam yeni bir hikaye.

leptobun fanı tozlu gözlerim yaşlı
  16. Vretil

|2093+ İndirme|[0.9.4] BASİT KRAFT GOLD© ! birçok Yenilik Sizlerle !

@TOİ. uuuu devam et çalışmalara bikaçtanede resim koy ben destekliyorum. indir butonuna tıklanmıyor bide çok uğraştım D: başarmak için
  17. Vretil

Mediafire Copyright Çılgınlığı!

Önemli değil :)
  18. Vretil

Uyarı! Devrim Plugin Paketini Kullanmayın! ve Command Block Yardımı

Tamam şikayetmi ediceksin gerekli biryere yoksa farklı şekildemi almayı düşünüyorsun merak ettim banada böyle bi olay olmuştuda.
  19. Vretil

Evet uploader isminden bulup şikayet ediyordur büyük ihtimalle. Hesap değiştir tekrar dene öyle bi sorun çıkarsa bi çözüm bulunur elbet :D
  20. Vretil

Biliyorumda sorumla alakası yok VE KONU DAĞILDI ve hırsız kaçtı sanırım :(:(:(:(
  21. Vretil

Hani youtube'da izinsiz alınan bi video copyright'ten kaldırıyor ya. O videoya youtube bakmıyor yani birisi youtubeye telif hakkından şikayet ediliyor eğer kullanıcı reklamdan para kazanma sözleşmesini imzalamışsa para alınıyor ve video siliniyor. İmzalamamışsa direkt olarak haber vermeden...
  22. Vretil

Mesaj kasınca ne oluyo işte bişeyemi yarıyo bişeymi alıoyosun 2000 küsür puanım var süs çiçeği gibi duruyo orda öyle dokunmuyorum
  23. Vretil

Planets³ Yeni bir dünya yeni bir yaşam yeni bir hikaye.

CUBEWORLD A AŞIĞUM çok seviyom ya ama oynayamıyom ._. :(
  24. Vretil

Tamam yeter post kasıyoruz diye ceza yicez :D:D Post kasmak ne işe yarıyosa artık onu anlamadım D: