Uyarı! Devrim Plugin Paketini Kullanmayın! ve Command Block Yardımı

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O hırsızların üzerine öfke kumsaya hazırım ben
Bırak karışma bunlara Sende suçlu cıkabilirsin burdan kesin 1 kişi ceza yicek.
ADALET YERİNİ BULMALI!!!!!!!! ASD:A:SD Gaza geldim mehter marşından sonra :D Adamlar bildiğin hırsızlık yapmış bide kendini korumaya çalışıyor polis gelmişmişte diye yalan atıyor adresini versin bi gelek soralım bakalım altındaki adamlara. Belki alt katta dükkan bile yoktur :D

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ADALET YERİNİ BULMALI!!!!!!!! ASD:A:SD Gaza geldim mehter marşından sonra :D Adamlar bildiğin hırsızlık yapmış bide kendini korumaya çalışıyor polis gelmişmişte diye yalan atıyor adresini versin bi gelek soralım bakalım altındaki adamlara. Belki alt katta dükkan bile yoktur :D
Dünki haberde bir hırsız kuyumcunun kilidini açarken açtı içeri girdi 3 suç ortagıda etrafı kolluodu onlarda köpekmiş o vakit haykırdım sD:sdDS:

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dünki haberde bir hırsız kuyumcunun kilidini açarken açtı içeri girdi 3 suç ortagıda etrafı kolluodu onlarda köpekmiş o vakit haykırdım sD:sdDS:
HEAheuhuqğewqıauğewq as:DA:DSA: Ulan :D Güldürdün allahta seni güldürsün :D Ses çıkmadı çocuktan skypede kavga ediyolar heralde

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Post kasmak puan kasmak anlamına girer mesela böle devam etmeyelim mesaj kasmak anlamına girer
Mesaj kasınca ne oluyo işte bişeyemi yarıyo bişeymi alıoyosun 2000 küsür puanım var süs çiçeği gibi duruyo orda öyle dokunmuyorum

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biliyorumda sorumla alakası yok VE KONU DAĞILDI ve hırsız kaçtı sanırım :(:(:(:(
Yo Kaçamaz Eline Sonunda Verecegiz Adamın Adını Skypesini Serverlerini Biliyorum Daha Ne Olsun Bunlar Böyle Olmaz Be Kardeşim Ben Adama Normal Parayla Satcaktım Gerçek PixonTR IÇİN yapılmış seyi adam geldi adamımı çaldı üstüne parasını alıp kazıkladı sen düşün yani...

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yo Kaçamaz Eline Sonunda Verecegiz Adamın Adını Skypesini Serverlerini Biliyorum Daha Ne Olsun Bunlar Böyle Olmaz Be Kardeşim Ben Adama Normal Parayla Satcaktım Gerçek PixonTR IÇİN yapılmış seyi adam geldi adamımı çaldı üstüne parasını alıp kazıkladı sen düşün yani...
Tamam şikayetmi ediceksin gerekli biryere yoksa farklı şekildemi almayı düşünüyorsun merak ettim banada böyle bi olay olmuştuda.

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam şikayetmi ediceksin gerekli biryere yoksa farklı şekildemi almayı düşünüyorsun merak ettim banada böyle bi olay olmuştuda.
şu an Tam Bilmiyoruz Kemal & Anıl İle Konuşuyum Ondan Sonra Belki Işlem Başlatılır Veya O Kişi 18 Yaşından Kücükse Ailesiyle Irtibata Geçilir Gereken Yapılır...