Nedir bu adaletsizlik ?

TurkSurvival1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yabancı sunucularda (2 sene tek sunucuda oynamışlığım var.) genelde insanlar sohbet muhabbet için giriyorlar.

Oynadığım sunucuda da 15 kişilik kemik grup vardı ama saat farkından dolayı ben 5 kişiye falan rastlayabiliyordum. Sahibi de 25-26 yaşında müzik grubu olan Pizza Hut müdürü bir abimizdi. Facebooktan falan da ekli adam bende.

Bu adamlar 15-20 sunucu kemik alıyorsa siz sohbet muhabbetsiz. Kalite özürlü Türk sunucularınızla kusura bakmayın yabancı sunucularla aşık atamazsınız. (Sunucu da bu arada Towny-idi. Sadece Towny sunucularda oynuyorum ben.) mahkumsunuz 8+ yaş oyunculara ve kuruculara.

belki yabancı sunucularda benim oynadıgımın %5 i kadar bile oynamamışsındır
Her türlü sunucuda oynadım hiç muhabbet felan görmedim hepsi oynayip cıkıyor

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
belki yabancı sunucularda benim oynadıgımın %5 i kadar bile oynamamışsındır
Her türlü sunucuda oynadım hiç muhabbet felan görmedim hepsi oynayip cıkıyor

O 15 kişiyi paketleyip ateşe verelim o zaman mis gibi.

Factions, Hub sunucularda dediğin doğru olabilir. Ben de üç beş tanesine girdim aynen dediğin gibi. Ama Türkiye'de az olan Towny için konuşuyorum. Adamlar aynı şehirde oturuyor mis gibi roleplay yapıyor ilişkiler gelişiyor, sohbet muhabbet oluyor. Oyuncu kitleleri fark ediyor tabii ama Türkiye de bahsettiğim ve içinde bulunduğum grubu hedef kitlesi olarak seçen server çok az. Ben de bakış açımdan diyorum ki "Kalitesiz sunucular çünkü online oynamanın olayı insan ilişkisi."

MinecraftModları

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madem sunucuya bu kadar istek var :D Bazı ayarları değiştiriyorum açıcam birazdan.

TurkSurvival1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O 15 kişiyi paketleyip ateşe verelim o zaman mis gibi.

Factions, Hub sunucularda dediğin doğru olabilir. Ben de üç beş tanesine girdim aynen dediğin gibi. Ama Türkiye'de az olan Towny için konuşuyorum. Adamlar aynı şehirde oturuyor mis gibi roleplay yapıyor ilişkiler gelişiyor, sohbet muhabbet oluyor. Oyuncu kitleleri fark ediyor tabii ama Türkiye de bahsettiğim ve içinde bulunduğum grubu hedef kitlesi olarak seçen server çok az. Ben de bakış açımdan diyorum ki "Kalitesiz sunucular çünkü online oynamanın olayı insan ilişkisi."

birde böyle konular acarak milleti daha cok azdırıyon haberin olsn :D

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Türkiye'nin gelişmesi gerek. Şu yaşlı oyuncu kitlesinin yaşına göre oyunlar oynaması gerek. Her Türk sunucusunda yaşı 5-15 arası değişen çocuklar var.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Kimse 1 haftalık sunucuya damlamaz. Damlıyorsa bir hile hurda vardır. Birkaç ay açık olmanız gerekiyor ki oyuncunun güvenini kazanın. Serverın yeteri kadar orjinalse de devamı gelir. Bu kadar basit

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu dışında neden minecraft ile ilgili konular var ki?

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi