Arama sonuçlarınız

1. SnKaan

[Yerli Oyun]Zor Parkur

Oyun Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Roselions.ZorParkur Birbirinden zorlu bölümleri geçebilir misin? Cevabın evet ise o kadar emin olma çünkü Zor Parkur diğer oyunlar kadar basit değil.Zor parkur sadece bir oyun değil sinir testide içerir çünkü oynarken cihazınızı...
  2. SnKaan

[Yerli Oyun]Civciv ve Tilki

CIVCIV VE TILKI Oynamak için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Roselion.CivcivVeTilki Kötü tilki civcivimizin peşine düştü.Tilki ortalıklarda yokken civcivi yumurtadan çıkartın ve puanları toplayın.Tilki civcivi yakalamak için her türlü yolu deniyor.Siz, siz olun sakın tilkiye...
  3. SnKaan

Rapor Sistemi (.Txt kayıt)

Minecraft'a tekrar başlamış gibi bişi oldum o yüzden skript'e tekrar alışmaya çalışıyorum.Bu sırada çalışırken yaptığım skriptleride buraya atmaya karar verdim. Bu skript şikayetleri sunucu dosyasına açılan "Raporlar" bölümünde ki "Sikayetler.txt" dosyasına kaydediyor.İstediğiniz zaman ordaki...
  4. SnKaan

Skript'e yeni başlayanlar için rehber

Skript Skript plugini, sunucunuzda kolaycana mekanikler, komutlar oluşturmanızı sağlar ve bunu yaparken ingilizce dilini kullanır.Ayrıca skript'e ek olarak eklentilerde bulunmaktadır(AuthMe SkAddon, ExtrasSK, PirateSK, RandomSK, SkExtras, SkQuery, SkRayFall, SkSpigotAdditions, SpactateHook...
  5. SnKaan

Cevap Senin Google Play'de

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Roselions.Cevapsenin Merhaba arkadaşlar yeni oyunumuz Cevap Senin Google playde yerini aldı.Yorum yada oy yaparak bize destek olabilirseniz sevinirim :) Şimdiden çok teşekkürler... Cevap senin'in içinde yüzlerce eğlenceli soru seni...
  6. SnKaan

Minecraft Bilgi Yarışması Google Play'de!

Minecraft bilginize ne kadar güveniyorsunuz? Ben herkesi geçerim diyormusunuz? O zaman bunu kanıtlayın! Eğer kendinize güveniniz tamsa bu yarışma size göre.Eğlenirken süreyle yarışacaksınız. Hem Minecraft bilgilerinizi güncelleyeceksiniz hemde zamana karşı heyecan dolu anlarla birlikte...
  7. SnKaan

Minecraft Bilgi Yarışması Oyunu Test Kullanıcısı Başvurusu

Minecraft Bilgi Yarışması Android için yayınlanmaya hazırlanıyor.Oyunu test edecek ve rastlanabilecek hataları, yanlışlıkları bize ulaştırabilecek test kullanıcıları arıyoruz. Başvuru için konu altına mesaj atmanız yeterlidir.Biz size oyunumuzu indirebileceğiniz Google Play linkimizi özel mesaj...
  8. SnKaan

Şarkı Sözünü Tamamla Google Play'de

Google Play link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Roselions.SarkiSozunuTamamla Öncelikle merhaba bildiğiniz üzere birkaç önce forumu bırakmıştım.Bu süre içinde oyun yapımına başladım ve ilk oyunum olan "Şarkı Sözünü Tamamla" isimli oyunumu yayınladım. Yayınladığım ilk oyun...
  9. SnKaan

[SnKaan] Elveda

Bundan sonra foruma sunucu açarsam sadece tanıtımını yapmak için gireceğim çünkü bu forumun artık üye sayısından başka özelliği kalmadı bana göre.Görüşmek üzere.. ulaşmak isteyenler: Skype: gularslankaan Ayrıca skript üzerine tüm sorularınızı skypedan cevaplayabilirim.
  10. SnKaan

[REHBER]Skript kurulumu ve dosyaları

Forumu bıraktım, artık destek sağlamıyacağım için konu içeriğini başka bir siteye taşıdım.Konu silinsin lütfen.
  11. SnKaan

Bungeecord nasıl işler [Yardım]

Elimde kendi hazırladığım minigamesler bulunuyor bunları tek tek sunucu olarak açmak yerine hub sunucu türünde açayım diyorum fakat bungeecordun çalışma prensibini bilmediğimden bunu sağlayamıyorum.Bungeecord'da her sunucu için tek tek VDS satın alıp ip adresini bungeecord'a mı bağlıyoruz.Yoksa...
  12. SnKaan

BlockText - Yazıyı bloğa dönüştürün!

Yeni oluşturduğum bu skriptde yazdığınız yazıyı, blok olarak çeviriyor..Skriptin kodlarını vermiyorum çünkü hala geliştiriyorum. :) Name: BlockText Author: SnKaan Plugin: Skript Command: /blocktext <t e x t> Nasıl kullanılır? /blocktext komutundan sonra yazmak istediğiniz metini aralarında...
  13. SnKaan

Skyblock Cobblestone Drop Engelleyici - Eşyalar artık lava düşmeyecek!

Bu benim javada ilk pluginim o yüzden basit ama faydalı bir şey yapmak istedim.Eklenti cobblestone kırıldığında eşyayı yere düşürmek yerine envanterimize yolluyor.Javada geliştikçe bu eklentiyide geliştirmeye devam edeceğim. İsim: SkyblockCobblestone Yapımcı: SnKaan Version: 1.0 Perm...
  14. SnKaan

[Skript] Uçma!

Yapmak istediğim skripti yapamayınca kodu koyayım dedim belki işinize yarar :) Oyuncu shifte bastığında shifte basılı tutarsa havalanır, shifti bırakırsa düşer. on sneak toggle: if {_ucma} is true: stop wait 1 ticks set {_ucma} to true while player is sneaking...
  15. SnKaan

Pirate Island Test Edecek Oyuncu Arıyor!

Denizin altında hayatta kalabilirmisin? Sunucumuz skyblock mantığındadır yalnız çok daha fazla zordur.Suyun altında camın içinde oluşan adada başlarız.Cam kırdığımızda sular içeri girer.Sünger alarak yada bloklar oluşturarak adanızı büyütebilirsiniz.Ayrıca adanıza npc ekleyebilirsiniz. şu an...
  16. SnKaan

Skript Error

Sunucuda çok fazla lag olmaya başladı skriptde kullandığım kodlarda hata yok ama nedenini bilmediğim hata alıyorum.sanırım rastgele numara aldırma sorun oluşturuyor ama bunda bi hata yok :) "set {_rastgeleesya} to a random integer between 1 and {_mobsev}" Satır 1360: [21:54:46] [Server...
  17. SnKaan

Lore Değiştirme

Örneğin elimizde 1. loresi "Hasar 10-15" olan lore2 de ise "Bu kılıç Satılamaz" olan kılıç var.Şimdi biz sadece "Hasar 10-15" loresini "Hasar 50-60" Nasıl yapabiliyoruz bilen varsa yazarsa sevinirim. Edit: sorunum çözüldü.
  18. SnKaan

Enfeksiyon Sunucumuza Fikir Arıyoruz

Merhaba arkadaşlar, 1-2 Hafta içinde açılacak Enfeksiyon sunucumuza değişik fikirler arıyoruz. Aklınızda sunucumuza uygun bir fikir varsa lütfen bizimle paylaşınız :) şu an Mevcut olanlardan bazıları Mühür: Ölünce eşyalarınız düşer, sandıklardan vs. bulduğunuz mühürleri mühürcüye giderek eşyanıza...
  19. SnKaan

Kumar Makinesi!

Yapımda olan sunucum için (Reklam olcağından isim vermiyorum) Skript ile yaptığım kumar makinesi..Eklenecek fikirlerinizi bekliyorum :) Not: Video'da 3 renk biliniyor, normalde 3 renk aynı olunca parayı geri veriyor orda bi hata yapmışım düzelttim. 3 renk parayı geri verir 4 renk paranın 2...
  20. SnKaan

Gelişmiş Tamir Skripti

İsterseniz Citizens plugini ile NPC üzerinden tamir penceresini açtırtabilirsiniz, isterseniz ise komutla. Nasıl Çalışır? Npc'ye sağ tıklandığında menü açılır.Açılan menünün orta kısmına tamir edilecek eşya konulur.Oyuncunun parası tamire yeterliyse eşya tamir olur, değilse işlem iptal edilir...
  21. SnKaan

[Skript] Birden Fazla Hesapla Giriş Yasaklama

Skript oyuncular sunucuya giriş yaptığında ip adreslerini kontrol eder eğer suan oyunda o ip adresiyle açık oyuncu yoksa girişini başarılı şekilde gerçekleştirir ama aynı ip adresinden başka bir oyuncu varsa sunucuya giriş yapamaz. Özet: 1 IP = 1 Hesap on login: if {ips.banned::*} contains...
  22. SnKaan

Sunucudaki Bitkiler büyümüyor

Sunucuda ekilen bitkiler 1 saati aşkın sürede büyüyor.Farm yapacak oyuncular için imkansız hale getiriyor durumu bunun çözümünü bilen varmı? 1.7.9 - 1.7.2 - 1.8.x versionları denedim hepsinde aynı sorun haritayı değişmeyi denedim aynı.Pluginleri sildim yine aynı.Sunucu zor modda vs.. de de değil.
  23. SnKaan

20 TL ye Spawn Satın Alacağım İlgilenenler PM

20 Lira karşılığı kaliteli spawn yaptırmak istiyorum.Ama bazı şartlar ve gereksinimler var onları yazayım ilk olarak. -Harita denizden olmuşmalı Y Kordinatı "97" ye kadar sudan "98" den yukarısı havadan oluşmalı. -Buildler deniz üzerinde olmalı Ada görüntüsü verilmeli -Market ve rehber kısmı...
  24. SnKaan

Patlayan Zombiler [Skript]

Zombi öldürdüğünüzde %10 şansla bu kod devreye girer.Peki bu kod ne işe yarar? Bir zombi öldüğünde %10 şansla size Tisssssssssss.....BOMBAAAA yazısı ve ses gelir.2 Saniye sonra patlama olusur ve zombinin öldüğü yere ne kadar yakınsanız o kadar havaya uçarsınız.(Patlamada bloklar kırılmaz) Not...
  25. SnKaan

Sunucu Denemesi için Sunucuya Gelebilen?

KitPVP sunucusu oluşturuyorum hub sunucu için, Plugin kullanmadan herşeyi 0dan yaptığım için deneme yapmam gerek sunucuya gelebilecek varmı? ip: kaanserver.nitrado.net Not: Sunucu yapım için açılmıstır.İp adresini kafanızatakmayın :)