20 TL ye Spawn Satın Alacağım İlgilenenler PM

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 Lira karşılığı kaliteli spawn yaptırmak istiyorum.Ama bazı şartlar ve gereksinimler var onları yazayım ilk olarak.
-Harita denizden olmuşmalı Y Kordinatı "97" ye kadar sudan "98" den yukarısı havadan oluşmalı.
-Buildler deniz üzerinde olmalı Ada görüntüsü verilmeli
-Market ve rehber kısmı olmalı bunun dışında ek olarak vip bilgi odası olabilir

İsteklerim sadece bunlar zor bir şey değil ama görünüş önemli tabii ki.
Daha detaylı konuşmak istiyenler twitter yada facebook gibi sosyal ağlarını özel mesaj olarak atarsa konusabiliriz.

önceki sunucum için bu spawn yapılacak tabii ki sunucuda çoğu şey değişecek ama genel olarak bu şekilde
https://forum.gamer.com.tr/konu/pir...everlere-ve-sevmeyenlere-duenyada-ilk.226243/

Not: 1.8 üzeri bloklar vs.. kullanılmamalı

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Harita denizden olmuşmalı Y Kordinatı "97" ye kadar sudan "98" den yukarısı havadan oluşmalı.
-Buildler deniz üzerinde olmalı Ada görüntüsü verilmeli
Deniz üzerinde olmalı :) Bide seninki biraz eski çağ havasında ben doğal bi görüntü istiyorum :)

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl bir şey istediğini daha anlaşılır ifade etmek için,hoşuna giden bir kaç resim gösterir misin ?

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl bir şey istediğini daha anlaşılır ifade etmek için,hoşuna giden bir kaç resim gösterir misin ?
bu kadar kaliteli bişi istemiyorum daha doğrusu çok fazla işe yaramayan build.Sade ve şık olmalı ve doğal bi görünüm gerekli
http://www.planetminecraft.com/project/coghaven/

Hub server spawnı aramıyorum ve sanırım okumamışsın deniz üstünde olmalı.

SonGünMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skypem: starcraftik yarın beni ara
20tlye en kral mapı ellerimle yapcam sana !