Sunucudaki Bitkiler büyümüyor

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda ekilen bitkiler 1 saati aşkın sürede büyüyor.Farm yapacak oyuncular için imkansız hale getiriyor durumu bunun çözümünü bilen varmı?
1.7.9 - 1.7.2 - 1.8.x versionları denedim hepsinde aynı sorun haritayı değişmeyi denedim aynı.Pluginleri sildim yine aynı.Sunucu zor modda vs.. de de değil.

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Peki sunucu özellikerli nedir ?

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
suanda yapım sunucusundayım 2 gb ram var makinede, bu sunucu eskidende açıktı onda 14gb ram vs.. vardı yine aynı sorun oluyordu bunla alakalı olduğunu sanmıyorum

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Global wg de bitki büyümesi engellenmiş olabilir, farm protect varsa sorun çıkartıyor olabilir. Ayrıca sunucu mu açtın yine :(
Senin sunucuların harika oluyor özelden ip at :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
/gamerule randomTickSpeed 3
3 normal değeridir. Bitkilerin büyümesi gibi şeylerin hızını ayarlar. Yukarıda yazdığımı dene. Hızlandırmak ya da yavaşlatmak istersen sayıyı değiştir. 10000 falan yaparsan sunucuyu aşı zorlayacağından çökertir. Sayı yükseldikçe bitkilerin büyüme hızı artar.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
3 normal değeridir. Bitkilerin büyümesi gibi şeylerin hızını ayarlar. Yukarıda yazdığımı dene. Hızlandırmak ya da yavaşlatmak istersen sayıyı değiştir. 10000 falan yaparsan sunucuyu aşı zorlayacağından çökertir. Sayı yükseldikçe bitkilerin büyüme hızı artar.
Teşekkürler deneyeceğim :)

Global wg de bitki büyümesi engellenmiş olabilir, farm protect varsa sorun çıkartıyor olabilir. Ayrıca sunucu mu açtın yine :(
Senin sunucuların harika oluyor özelden ip at :(

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkür ederim daha açmadım yapıyorum suan bakalım nasıl olacak :)[DOUBLEPOST=1432376624,1432373300][/DOUBLEPOST]
Kod:
Bu hangi versionda geçerli 1.7.9 da deniyorum öyle bir komut yok diyor :)

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler deneyeceğim :)

Teşekkür ederim daha açmadım yapıyorum suan bakalım nasıl olacak :)[DOUBLEPOST=1432376624,1432373300][/DOUBLEPOST]
Bu hangi versionda geçerli 1.7.9 da deniyorum öyle bir komut yok diyor :)
Evet eski sürümlerde yok. Maalesef.