Arama sonuçlarınız

1. Storm

Alakasıız bir soru

Arkadaşlar forumdan neden enderman sesleri geliyor :D
  2. Storm

Minecraft'ta yaşadığınız en korkunç olay

Evet başlık çok açıklayıcı zaten. Benim yaşadığım en korkunç olay: arkadaşlarla oynarken sağa dönmemle aniden bir inek görmem ve çığlık atmam :D Cidden korkudan ölmüştüm :D
  3. Storm

Minecraft Çizimim

Nasıl olmuş :sırıtmak: Pek zamanımı almadı doğrusu. Önceki çizimlerime de benzemiyor :D
  4. Storm

Mektup Sezon 2

Sezon 1 için: https://forum.gamer.com.tr/threads/mektup.3354/ Mektup Sezon 2 Bölüm 1 Ablam benden annemle babamı öldürmemi istemişti. Çok şaşırdım. Hemen: “Ne diyorsun sen! Annemle babamı mı öldüreceğim?! Neden?!” dedim. Ablam ise yine ortadan kayboldu. Yine aynı şey oldu. Zifiri karanlık. Çok...
  5. Storm

Geri Döndüm!

Merhaba arkadaşlar! Storm geri döndü :D Ne zamandan beri yoktum? Hmm, hesaplayalım. Yaklaşık 28 gündür *-* Şimdi siteyi gezeceğim, site toparlanmış mı :) Siteye geldim. Sonunda hamachi forumu açılmış. Çok iyi :) Neyse, hoş gelmişim. "Mektup" adlı hikayem devam edecek. Çok az kişi okusada :(
  6. Storm

The Minecraftian

Hikaye düşünüyordum. Ve aklıma birden The Minecraftian'ın devamını yazmak geldi. Videosu: Hikaye: Bölüm 1 Gözlerimi açtığımda tam lavın yanındaydım. Üstümde bir taht vardı ve onun döşemesi ise cehennem taşıydı. Oranın ortasında bir delik vardı. Bir tüneldeydim. O an, bir şeyler hatırlamaya...
  7. Storm

Modern Villa | Düz Haritadaki Bir Villa!

Benim yapımımdır.
  8. Storm

Kitap ve Kalem

Bilgi Kitap ve Kalem ile kitap yazabilirsiniz. Kitaba maksimum 50 sayfa yazabilirsiniz ve yazmayı bitirdiğinizde kitabı değiştiremezsiniz. "12w17a" enstantanesinde eklenmiştir. Kitap yazmak SMP'de kitap yazıp satmak için kullanılabilir. SSP'de pek işe yarayacağını sanmıyorum, ama günlük...
  9. Storm

Anahtar (Switches) rehberi

Şalter (Lever) Bir şalteri açık ve kapalı konumuna getirebilirsiniz. Şalterler bloğun tepesine, yanlarına koyulabilir. Kol aşağıda olduğunda kızıltaş (redstone) akımı gerçekleşir. Eğer kolu kaldırırsanız kızıltaş akımı durur. Kolu indirdiğinizde kızıltaştaki enerji hiç durmaz. Yeni snapshot...
  10. Storm

Bad Video Cards Drivers (Bu sefer ki biraz farklı)

Evet arkadaşlar, başlıktan anlaşıldığı gibi Minecraft'ı açmaya çalışırken "Bad video card drivers!" hatası almaktayım. Hata: Bad video card drivers! ----------------------- Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode. This can usually...
  11. Storm

[Hikaye]Son'a gidiyoruz!

Bertie’nin ilk işi dışarı çıkıp ağaç kesmek olacaktı. Çantasını aldı ve minik evinden dışarı çıktı. Derin bir nefes aldı ve oh çekti. Ağaca doğru gitti ve kırmızı çantasından demir baltasını çıkardı ve ağacı kesmeye başladı. O an Bertie bir şey fark etti. Kestiği ağacın arkasında uzun boylu...
  12. Storm

[1.2.5]Sonic Ether's Unbelievable Shaders | Tek Tık Kurulum

Oyuna dinamik gölgeler ekleyen bu mod, oyuna gerçekçilik katıyor. Yanına meşale koyduğunuz mob bile parlıyor! Ufak tefek hatalar olsada güneşin ışınları oyuna güzellik katıyor. Sistem Gereksinimleri Windows PC Net Framework 4.0 (Yüklü değilse indirme linki) (Installer için gereklidir.) Modu...
  13. Storm

Forumdaki kaçıncı üyesiniz?

Ben 2528 Öğrenmek için profilinize gidin. Adreste kullanıcı adınızın yanında yazar. Mesela benimki şöyle: https://forum.gamer.com.tr/members/storm.2528/
  14. Storm

Enderman Çizimim

Nasıl olmuş? :D
  15. Storm

Mektup

Not: Bu hikayenin Minecraft'la hiçbir alakası yoktur. Tamamen benim tarafımdan yazılmıştır. Bölüm 1 Mektubu mu “Kendini düşünme, herkesi düşün…” diyerek bitirdim. Sonra saatlerce düşündüm. O ne yapmaktaydı? Tüm gönderdiğim mektuplarımdan hiç cevap almadım. Yoksa mektuplarımı önemsemiyor...
  16. Storm

The Minecraft

The Minecraft - Uyamş Bu bölüm Minecraft'ı anlatıyor. 2. bölümün Minecraft'ı anlattığı falan yok. Yani bu bölüme dayansanız iyi olur :D Benim adım Steve. Los Angeles'e seyahat etmek istemiştim. Uçak hazırlıkları tamamlanmıştı. Uçağa binmiştim. Uçak uçmaya başladığından birkaç dakika sonra...
  17. Storm

Minecraft'ta kötü anlarınız

Evet arkadaşlar burada Minecraft'ta yaşadığınız kötü anları söyleyelim :D Benim kötü anım diamond bulup kazınca arkasından lav çıkması. Ödüm koptu resmen :D