Minecraft'ta yaşadığınız en korkunç olay

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Evet başlık çok açıklayıcı zaten. Benim yaşadığım en korkunç olay: arkadaşlarla oynarken sağa dönmemle aniden bir inek görmem ve çığlık atmam :D Cidden korkudan ölmüştüm :D

forever661

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazarken bile elim ayağım titriyor minecrafta yeni başlamıştım masumdum canavarların olduğunu bilmiyordum stone axe nasıl yapılacağını bakıp minecrafta döndüm esc ye bastığım anda önüme bir örümcek zıpladı bir çığlıkla bilgisayarı yere fırlattım sonra öğrendik işte artık pro'yuz :D

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Yazarken bile elim ayağım titriyor minecrafta yeni başlamıştım masumdum canavarların olduğunu bilmiyordum stone axe nasıl yapılacağını bakıp minecrafta döndüm esc ye bastığım anda önüme bir örümcek zıpladı bir çığlıkla bilgisayarı yere fırlattım sonra öğrendik işte artık pro'yuz :D
Haha iyimiş :D

LegendStike

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ev yapıyordum sonra kocaman boylu siyah bişi gördüm korkunç ses çıkarıodu neyse bakmayım belki bişi dedim sonra kılıç aldım gittim bitane vurdum gitti bende öldü zannettim sonra bi anda arkamdan çıktı beni öldürdü..O günden beri Enderman'i biliyorum :D

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Survival dolaşıyordum,önüme birden creeper düştü ve patladı bende patlamış gibi korktum :D

Regillon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
survival oynuyorum sıkıldığımdan madene ev yapacam(bendeki de akıl) işte geziniyordm kocaman bi maden buldum tepesi açık aha dedim evimi buraya yapim dedim eşyaları fln taşıdım zombilerin geldiği noktalara demir kapı koydum kıramıyolar her neyse işte tek kalan tepemdeki koca boşluktu o nu kapatmak için taş kazdım birsürü kapatmaya başladım işte yarısınıa kadar kapattım devam ediyordum seste kapalı arkamdan zombinin bana vurmasıyla boşluktan aşşa düşmem bir oldu o anda sandalyeden düşücektim amerika nasıl çığlık attım kardeşim noluyo lan iyimisin dedi bu benim böle bi anım xD

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Benim ilk survival haritam köy kenarındaydı. Bir eve girdim. Bir baktım önümde horumtular çıkaran elleri yapışık, koca burunlu hikat garibeleri vardı. Çok tırsıp evcil hayvanlar sandığım creeplerların yanına kaçmıştım. Gerisini anlatmayacağım.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Kendi patlattığım tnt'den korkmuştum :/

K

Klood07

Ziyaretçi
MİNECRAFTA BAŞLADIĞIM İLK GÜN SAĞ klik ile BLOK koyulduğunu bilmiyordum. Gece Survivalde zırhsız silahsız zombilere karşı savaş verdim [ Daha doğrusu kaçtım]
Sonra Creeper'ler ile karşılaştım. Zar zor onları da atlattım ama Skeleton bi ok attı ........

THE
End of the Game

ThEnd11

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
survival da ev yaparken arkadan creeper ın gelip patlaması ve ekrana yumruk atmam

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Creeper çiftliği denemeleri yapıyordum(Modlu oynarken)
Gravity Gun ile son aldığım creeperi koyarken enderman'in saldırısına uğrayıp kombo patlamalarla öldüğümü hatırlıyorum.O zaman 1 hafta boyunca oyuna girmemiştim işte :(

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
yanan ağaçların sebebini herobrine sanmıştım

Assassin's Creeper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kırıktaştan ev yapmıştım(acemilik) kapı demirden yapamadım açmayı bilmiodum tahtadan yaptım sonra eve birşeyler koyarken küt küt kapıyı kırdı öküz zombi oyunu kapattım , bi kerede endermana vurmustum yanlıslıkla sonra arkamı dondum doner donmez enderman bagırdı yanıma ısınlandı aynı anda çok korkunç bir şey oldu lam ilk defa korktum yani :D

Ogulcan17TR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kuzenle server açmıştık oynuyoduk canavarlar kapalıymıs actık birden evin ortasında crepper dogdu korkudan kaçtım ama patladı itemlerde evde gitti serveri sildim sinirden :D