Arama sonuçlarınız

1. Deadzombiesplat

Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

Rabisu, WHMCS lisanssız kullanıyor, temasını warez kullanıyor. Kanıtları ile bu yorumda paylaşacağım : Rabisunun whmcs lisansını sorgulamak için : www.whmcs.com/members/verifydomain.php adresinden rabisu.com yazarak sorgulayabilirsiniz. Rabisunun whmcs kullandığını nerden biliyoruz ? Buyrun...
  2. Deadzombiesplat

## YÖNETİCİLER SİLEBİLİR ##

Bu temanın ismi ColoNode gerçek sahibi de Whmcsthemes.com dur. Lütfen gerçek sahibinden satın alınız.
  3. Deadzombiesplat

Temanın onlara ait olmadığını biliyorum ama lisanslı almadığınızda belli.
  4. Deadzombiesplat

Siberdizayn.com.tr'den iyi çalmışsınız. Siberdizayn'a bildirildi iyi günler.
  5. Deadzombiesplat

Yalaka olup sunucu alırım hesabındaysan üzülürsün benden söylemesi ;) Ve sunucunuzun "Serhat Yalçın" adlı arkadaş tarafından bana vmware ekran görüntüsü yolladığını belirtmek isterim. (İş teklifi sundu) Buna göre iki ihtimal var; 1- Sunucunuzun bilgilerini herkese dağıtıyosunuz. 2 - Bu bir...
  6. Deadzombiesplat

@batihost.com dan güzel özenmişsiniz. Klasik bir tostingsiniz. Belge göremedim konunuzda ve whmcs lisansınızı crack yoluyla yaptırdığınız açıkça belli. Rapor edildi. Bilginiz zaten resimde ki fotoğraflarda işlemcinin "Xenon" yazmasından belli oluyor :)
  7. Deadzombiesplat

PLAY.TEKKANTR.COM // SEZON FİNALİ // DETAY İÇERDE!

Küçük bir saldırı da down olan "%100 Korumalı" sunucunuz da size başarılar dilerim.
  8. Deadzombiesplat

Düşük Özellikli Ücretsiz 2 Aylık VPS Almak

Amatör bir sunucu için gayet uygun aslında minecraft için :) (Geçen sene bu zamanlar açmıştım ve sunucuyu aşırı zorlayan skriptlerimizi yazana kadarda rahatlıkla 15 oyuncuya kadar dayanıyodu)
  9. Deadzombiesplat

Düşük Özellikli Ücretsiz 2 Aylık VPS Almak

Zamanında burdan ücretli şekilde sunucu almıştım (Free yi beceremediğim için) Cpu dışında gayet güzel sunucu veriyolar.
  10. Deadzombiesplat

|Öncelik Adalet|- Mc.TimeZoneTR.com -|Umduğunuz Sunucu|Muhteşem Hayatta Kalma Felsefesi|AÇIK|

Merhabalar , Kusura bakmayın ama ben sizi sunucuda hiç görmedim ? Yani sunucuya hiç girmeden eleştiri yapıyorsunuz gibi geldi bana. Ve sunucunun neden bu kadar çok sıfırlandığını bilen biliyor. Bundan dolayı şikayet te etmiyorlar. Teşekkürler.
  11. Deadzombiesplat

SonsuzCraft | 1.7 - 1.8 | 2 GB Ram | 22 Slot |Rank-Lig sitemi-Bos-Çekiliş-OtoEvent-ArsadaFly|

Nedeni şu ; Sunucunun tanıtım konusu hiçbirşeye benzemiyor. Yapılar da emek diye bir şey yok direk world edit komutlarıyla hazırlanmış. Herhangi bir farkınız yok tahminimce sunucunuzda "Skript" plugini dahi yoktur.
  12. Deadzombiesplat

Play.BuharliOyun.Com / Faction / 1.8x-1.13x /Klan Turnuvası / Görev / Kasa / OtoSat / Boss / Edit / LevelMarket/PvpMarket/BPMarket/Güncel 2020

Tipik bir Faction sunucusu :/ Skript gibi güzellik varken niye hiçbir sunucuda yenilik yok (olanlar niye bukadar az) Puan : 4/10
  13. Deadzombiesplat

SonsuzCraft | 1.7 - 1.8 | 2 GB Ram | 22 Slot |Rank-Lig sitemi-Bos-Çekiliş-OtoEvent-ArsadaFly|

Böyle sunucular görmek istemiyorum My Ears Are Bleeding ! 0/10
  14. Deadzombiesplat

VDS ve Dedicated için Hosting Önerisi

Hocam herkesin kendi öz eleştirisi ve listesi isteyen uyar isteyen uymaz niye bu kadar takıldınız bu konuya anlamadım.
  15. Deadzombiesplat

LegendBlock.mcnetwork.me Gel Gel Gel!

Server.pro ' dan açılmış bir sunucudan ne bekliyorsunuz anlamadım ?
  16. Deadzombiesplat

Essentials Plungini Nasıl Kullanılır

Konu güzelde başlıkda ki "Plungini" düzelt :)
  17. Deadzombiesplat

|Öncelik Adalet|- Mc.TimeZoneTR.com -|Umduğunuz Sunucu|Muhteşem Hayatta Kalma Felsefesi|AÇIK|

Sunucumuza bot atan kıskanç kişi kimse bot atman kimsenin umurunda değil :) Arkadaşlar tekrardan merhaba ; Dedicated sunucumzda olan anlık kesintiden dolayı sunucumuz kapanmış. Şuanda açık vaziyette sizi bekliyor. Kesinti için özür diler iyi forumlar ve iyi oyunlar dilerim...
  18. Deadzombiesplat

PlatinumMC.nitrado.net yepyeni server !

Yazdiginle konu uyuşmuyor adam gibi konu ac
  19. Deadzombiesplat

Kullanan arkadaşlarıma sorduğumda 1 hafta sonra kapanıyor diyorlardı. Herkesin kendi öz eleştirisi. Teşekkürler ve dediklerinde aynen haklısın hocam. Berk hocam dediğim gibi bu benim öz listem.
  20. Deadzombiesplat

Arkadaşlar merhaba ; Bugün sizlere VDS ve Dedicated için firma önerileri yapacağım. VDS Sunucu İçin ; 1- Kodzer (Kullandım) Kullandığım firma olduğundan listede yer vermek istedim. Firma olarak gerçekten çok ciddi bir kişiliğe sahipler. Sunucu makinesi olarak Dell Poweredge R410 , R610 ve R710...
  21. Deadzombiesplat

Nitrado Hakkındaki Görüşüm?

Gidin dedicated alın,vds alın niye para kazanıyosunuz ki bu rezil firmaya ! Şahsen bu işe girdiğimden beri vds ve dedicated kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Vds için Kodzer,Dedicated için Fiberdc firmasını öneririm.
  22. Deadzombiesplat

PlatinumMC.nitrado.net yepyeni server !

Wow yalanlar diz dize 16 slot ve 1 Gigabyte Ram li sunucunuz var ve 50 ₺ ? Tavsiyem diğer ayı bile beklemeden sunucunuzu kapatın ! Ayrıca, Beyler diye bir genelleme yapman hoşuma gitmedi. Sunucu adeta berbat olduğunu belli ediyor neden mi ? Konu berbat denilecek kadar kötü sadece oyuncu...
  23. Deadzombiesplat

Değerli yorumun için teşekkür ederiz Claude ! Herkese merhaba ; Sunucu sağlayıcımız değiştirilip sunucumuz oyunculara açılmıştır. İyi forumlar,iyi oyunlar...