PLAY.TEKKANTR.COM // SEZON FİNALİ // DETAY İÇERDE!

TeKKaNTR ( Efsane ) Dönsün mü ?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Viplerin küfür ettiği ve oyuncuları ezdiği bir server. Viplerin değeri adminlerin gözünde 10 ise oyuncuların değeri 1
Hilecilerin ortamı. Klasik bir ömrü kısa en fazla 1 ay sonra kapanacak bir server.
Girip bakayım dedim evini elmastan yapanlar mı dersin, hile açıp kesenler uçanlar kapıdan geçenler mi dersin, hiçbir x--ray engeli ve hile engeli yok. Oynayan kişilerede bu yolda ilerleyen adminlerede bol şans dilerim...
-2/10

Bir önceki mesajdaki arkadaşın attığı videolardanda sunucunun hali belli olmaktadır. Sohbete ve oyuncuların yaş kitlesine hile kullanımına dikkatli bakınız. (Videoda bir vip küfür ediyor)

Hileleri engellediğinizde oyuncu sayısı dörtte bire düşeceği için böyle bir şey yapmayacaksınız, boşuna insanları bekletmeyiniz lütfen ...
Yorumunuz için teşekkürler ,
Bizim oyuncularımız ( Kardeşlerimizi ) Viplerden daha üstün getirdiğimizi lütfen rica ediyorum kanıtlarmısınız ? Eğer sen bu olayı kanıtlarsan gel ben sana serveri devredicem bu kadarda iftira atılmaz be kardeşim Neyse bizi bilen biliyor onlarca kardeşlerimiz var bizim gönlümüz her zaman 10 numara :) 1 Ay Sonra tekrar görüşürüz kapandıkmı kapanmadıkmı :) Evini elmastan yapmaları gayet doğal ? Sunucuda dünden beri çıkmamış insanlar var ? Vipler var ? Vip grupları var ? Hile her serverin sorunu ancak UÇANLAR Ne alaka ? serverimizde 1 tane uçan birisini göster yine serveri vericem sana :D -2 Diye bir puanda yok , Emeğe saygında yok :) Zaten besbelli burda bizi kötülemeye gelmişsinde bu imkansız kardeşim :) İyi günler dilerim.

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumunuz için teşekkürler ,
Bizim oyuncularımız ( Kardeşlerimizi ) Viplerden daha üstün getirdiğimizi lütfen rica ediyorum kanıtlarmısınız ? Eğer sen bu olayı kanıtlarsan gel ben sana serveri devredicem bu kadarda iftira atılmaz be kardeşim Neyse bizi bilen biliyor onlarca kardeşlerimiz var bizim gönlümüz her zaman 10 numara :) 1 Ay Sonra tekrar görüşürüz kapandıkmı kapanmadıkmı :) Evini elmastan yapmaları gayet doğal ? Sunucuda dünden beri çıkmamış insanlar var ? Vipler var ? Vip grupları var ? Hile her serverin sorunu ancak UÇANLAR Ne alaka ? serverimizde 1 tane uçan birisini göster yine serveri vericem sana :D -2 Diye bir puanda yok , Emeğe saygında yok :) Zaten besbelli burda bizi kötülemeye gelmişsinde bu imkansız kardeşim :) İyi günler dilerim.
Benden önceki mesajdaki arkadaşın videosuna oyun sohbetine bakarsanız viplerin küfür ettiğiniz görebilirsiniz. Uçma konusunu gene o videoda görebilirsiniz adam havada kalıyor. Oyuncuların 30 level için bir yerlerini yırtarken vipler sadece bir /kit komutuyla (süresini bilmiyorum galiba 24 saat) 24 saatte bir p4 alıyorlar.SURVİVAL bir serverde elmas bulmak için spawner bulmak için uğraşmalısınız. Diyelim ki servet 3 lü kazma yaptılar. Spawnerleri hileyle bulmalarını bile saymıyorum şu an çünkü 1 spawnerle bile 40 level kasılabilir fakat o servet 3 lü kazmayla bile 1 günde elmastan ev yapmak bayağı zor bir şey. Bilerek x--ray ve kill aurayı engellemiyorsunuz çünkü oyuncularınızın %80'i hile kullanıyor ve hileleri engelleyince zevk alamayacakları için serveri bırakıcaklar.

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi oyunlar hocam
admininiz oyun içinden sunucuya ya alesta yada nirvana felan bot atıyor demiş bilip bilmeden yorum yapmazsanız sevinirim.

Deadzombiesplat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Küçük bir saldırı da down olan "%100 Korumalı" sunucunuz da size başarılar dilerim.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benden önceki mesajdaki arkadaşın videosuna oyun sohbetine bakarsanız viplerin küfür ettiğiniz görebilirsiniz. Uçma konusunu gene o videoda görebilirsiniz adam havada kalıyor. Oyuncuların 30 level için bir yerlerini yırtarken vipler sadece bir /kit komutuyla (süresini bilmiyorum galiba 24 saat) 24 saatte bir p4 alıyorlar.SURVİVAL bir serverde elmas bulmak için spawner bulmak için uğraşmalısınız. Diyelim ki servet 3 lü kazma yaptılar. Spawnerleri hileyle bulmalarını bile saymıyorum şu an çünkü 1 spawnerle bile 40 level kasılabilir fakat o servet 3 lü kazmayla bile 1 günde elmastan ev yapmak bayağı zor bir şey. Bilerek x--ray ve kill aurayı engellemiyorsunuz çünkü oyuncularınızın %80'i hile kullanıyor ve hileleri engelleyince zevk alamayacakları için serveri bırakıcaklar.
Tekrar belirtiyorum hilesiz bir sunucu ASLA YOKTUR! Uçma konusuna gelecek olursa o sadece ufak bir lagdır bu kişinin kendi internetinden kaynaklıdır , Ve kitler 48 saatte bir alınıyor adamlar o kadar para veriyor bi karşılığı olacak elbet , Ve o kitleri oyuncularda yapabilir ? 2 günde çok rahat yapılabilir İyi Günler Dilerim..

İyi oyunlar hocam
admininiz oyun içinden sunucuya ya alesta yada nirvana felan bot atıyor demiş bilip bilmeden yorum yapmazsanız sevinirim.
SS Niz Varsa gereken işlemi yapalım , Biz sunucumuzda hiçbir sunucunun ismini vermiyoruz , Ve muhattab olmuyoruz ve bizim sunucumuz bot yemiyor :) Yesede hiçbir lag olmuyor . iyi günler.
Küçük bir saldırı da down olan "%100 Korumalı" sunucunuz da size başarılar dilerim.
Allah Allah Server Kapalıda Benimmi Haberim Yok ? Saldırılar Oluyor Fakat Daha Serverin Laga Girdiğini Görmedim :) İstedikleri Botu Atsınlar Bizim Serverimiz Hiçbir Şartla ÇÖKMEZ! #TEKKANEFSANEDIR!

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

SS Niz Varsa gereken işlemi yapalım , Biz sunucumuzda hiçbir sunucunun ismini vermiyoruz , Ve muhattab olmuyoruz ve bizim sunucumuz bot yemiyor :) Yesede hiçbir lag olmuyor . iyi günler.
Loglarınıza bakarsanız görebilirsiniz kurucunuz Alesta nirvana yada forumda bizi sevmeyen birisi saldırı yapıyor dedi oyun içinde bende gördüm bakarsanız loglara hani bizim için değil aldığınız adminin sizi yansıtması açısından iyi olur.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aşağıdaki videodan yeni başlayan birinin hileciler tarafından ne kadar ezildiği görülebilmektedir.

Aşağıdaki resim daha açıklayıcı olmuştur umarım. Skyblock serverlerinde bile iron golem daha pahalı...

Bu resimlerdende ağır ağır küfür eden kişilerin bile 5 dakika mutelendiğini görebilirsiniz. (Bazen vipler mutelenmiyor)

Loglarınıza bakarsanız görebilirsiniz kurucunuz Alesta nirvana yada forumda bizi sevmeyen birisi saldırı yapıyor dedi oyun içinde bende gördüm bakarsanız loglara hani bizim için değil aldığınız adminin sizi yansıtması açısından iyi olur.
Yorumlarınız için teşekkürler tekkan ailesi! #TEKKANEFSANEDIR!

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Hocam SO'da hile yok? Emin olun hilesiz sunucular var.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

BatuÇetin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz sitesine kayıt olmama rağmen sunucunuza giremiyom oyundaki adım PirateBarboss düzeltilebilirse sevinirim ?

BlueOwnerTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorunum sizinle değil serverinizle ki buda bir serverin konusu ve server hakkındaki yorumum bu. OYNAMANIZI ÖNERMEM. Emekleriniz bir kurucunun bu tavırlarıyla yalan olabilir.

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzun son durumu vahim üzücü bir durum başarılar.