Arama sonuçlarınız

1. P

Küçük Bir İstek ( Bilgisi Üst Düzey Olanlara Sorum. )

Arkadaşlar Horse Pluginini herkes Biliyor. Yeni Sistemde 1.8 Horse Plugini Varsa Ancak Lag Oranı En Düşük Olan Sizin Önerileriniz Nelerdir ? 1.8 Lag Yapmayacak Horse Protect Sistemi.
  2. P

[TuranSurvival] = YAKINDA = ("Rutbe\Gorev\AcıkArt.\Arkadaslık\Vs.") = Beklemede Kalın ! 1.8

Öncelikle Merhabalar Arkadaşlar. Sunucumuzun " Yaz İçin Açılmadığını " Başta Belirtmek Istiyorum. Bu Sebeple Ayın "17" Okul Kapanış Gününde Sunucu Açılmayacaktır. Bu Sefer Amacımız Ve Olayımız Bam Başka Ne VIP Yi Ölümsüz Kıldık , Nede Oyuncuyu. Sunucumuz Bu 3 Hafta Icerisinde AKTIF Olucaktır...
  3. P

Survival Projemle Alakalı Ufak 3 Soru ?

Merhabalar Arkadaşlar. Survival Platformuna Hızlı Bir Giriş Yapacağım Ancak Hızlı Derken Bu 1Günde PL Paketi Editleyip Girmek Değil :) Soru 1 : 1.8 Sürümü İçin "Sanal Market" Plugini Mevcutmudur. Soru 2 : 1.8 Sürümü İçin "Rütbe Sistemi" Plugini Mevcutmudur. Soru 3 : 1.8 Sürümü İçin Survivala...
  4. P

Sunucu Projemiz İle İlgili Birkaç Öneri Ve Birkaç Soru

Merhabalar Arkadaşlar ; Öncelikle Şunu Belirtmek İsterimki Sunucunun İsmini Koymam Onun REKLAM'ını Yaptıgım Anlamına Gelmemektedir. Geçenlerde Açtığım Bir Konu Sebebiyle Çelik Çocuğun Konu Baltalamasına Maruz Kalmıştım. Öncelikle ; Sunucumuz Survival Olacaktır Ancak Bildiğiniz Üzere ...
  5. P

TuranSurvival - Rütbe Sistemi Yapacağım . Survival Uyumlu Rütbe İsimleri Lazım.

Merhabalar , Yakın Zamanda Açılıcak Olan " Turan Survival " Projemize Rütbe Sistemi Kurma Kararı Kıldık. Ancak Gerekli İsimleri Bulamadık . Oynayacak Arkadaşlarımız , Sunucu Sahipleri Veyadda ForumSeverler Bi İlham Verirse Teşekkür Ederiz. Not ; Rütbe Max 12 Olmalıdır. Her Rütbeye Ayrı...
  6. P

TuranSurvival - TuranTHT Ekibinin Minecraft Sunucusuna "Mini Alım"

Herkeze Merhabalar ; Bu Konuyu Açma Nedenim Tam 3 Yıldır Minecraft Deneyimimiz Ve Şuanda Dünyaca Tanınan TuranTHT Takımının Minecraft Sunucusu Kurmaktır. Amacım "Reklam - Özentilik Ve Sizin Tabir Edebileceginiz her şey" Değildir. Amacım Sağlam , Uzun Ömürlü Ve Emek Bir Sunucu Kurup İşleri...
  7. P

TuranSurvival - Projemize Katkıda Bulunurmusunuz ?

Öncelikle Merhabalar ; Adı Üstünde "Survival" Platformuna Hızlı Bir Giriş Yapmak İstedik . Çoktandır Plugin Üzerinde Uğraşıyorduk Ancak Bir Yerde Tıkandık Artık Bildiğiniz Gibi " Takım / Ticaret / Market " Dışı Hiçbir Sunucu Göremiyoruz.Bizde tabii ki Bunları Ekledik Ancak Gerek Ücretli Gerek...
  8. P

< 1.Gün > 1.7 - 1.8 > Savaş Nekadar Zorsa Zafer Okadar Tatlıdır > NearSurvival !

( FatihKing Adlı Arkadaşımıza Öylesine Tasarımından Dolayı Teşekkürler ) (NearSurvival!) Öncelikle Bütün Forum Yetkilileri Ve Tüm Minecraft Oyuncularına Merhabalar. Ön Söz Olarak Şunları Söylemek İstiyorum. 1. Hiçbir NearSurvival Yetkilisi Sizlerin Sunucularınızda Reklam Yapmamaktadır. 2...
  9. P

GokTurk Survival - Rutbe / Gorev / Timber / Spawner / Sanal Market Ve Daha Fazlası ... > 1.7 - 1.8

Hepimizin Bildiği Üzere Türkiyede Birden Fazla Survival Sunucu Bulunuyor. Bizde Bunların Arasına Katılmak İstedik Ve Katıldık. Evet BirSüre Reklamla İlgilenmedik , Sunucuyla İlgilenmedik Ancak Bu Böyle Devam Etmeyeceği İçin Artık Olaya Gerçekten Giriyoruz. Sunucumuzun 3 Aylığı Peşin Olarak...
  10. P

> Tek Bir Program , Butun Pluginler , Butun Sistemler > SonGazi V1 - Fikirleri Bekliyorum... > Hİ

Not : Program 'Pro0p' Ayberk Çakır Tarafından Tasarlanmıştır. Not : Program Hiçbir Sekilde Kopyalanamaz / Satılamaz / Fikri Çalınamaz. Not : Program Hiçbir Şekilde Çalıntı / Kopya / Satılık Deildir. Önemli Not : Program 'Basit / Ezik ' Vb. Yorumları Kendinize Saklayınız , Geliştirilecek Yanı...
  11. P

> Plugin Tanıtımları ( 1 ) > ServerMessages+ > Pro0p <

Server Messages + Pluginimiz Sunucumuzdaki ; /Say > /Whitelist ( On Of List Reload ) /Announce /Gamemode ( 1 2 3 ) /Op /Deop /Cc Giris Çıkış Mesajları Gibi Komutların Yazılarını Degistirmenize Yaramaktadır. ServerMessages+.Command.Say -...
  12. P

( JrZTeam ) SurvivalTR - 1.7.X Plugin Paketi / Version 1.0 / Açıksız / Bugsuz / Hizir.Berk

Not : Lutfen Plugin Paketini İzinsiz Forumda Yayımlamayınız. Plugin Paketi : JrZPLT Tarafindan Hazirlanmistir. PAKETTEKİ PLUGİN LİSTEMİZ Paketimizde 28 Adet İşlevli Plugin Bulunmaktadır . Şuanda Paket İlk Versionu Oldugu İçin Değişik Pluginler Eklenememiştir , İstek Üzerine Eklenecektir...
  13. P

>/ Ucretli - Ucretsiz ( Developer ' Mimar ' Web Developer ' +17 - Professional \<

JRZ TEAM 2015 - 2016 Adım : Ayberk SoyAdım : Çakır Yaşım : 18 Nereliyim : Ordu İletişim : 05388285152 (< Telefon ) - Hizir.Berk (< Skype ) Neden Beni Seçmelisiniz , Sunucunuza Neler Katabilirim ? ; 1 - Düzenli Ve Professional Forum Konusu 2 - Düzenli Ve Professional Sunucu Sitesi 3 -...
  14. P

Yeniden-=-SonGazi.Nitrado.Net-=-> Banka > S. Market > Menu > Boss > Meslek > Gorevler ! (SonGazi)

Not > SonGazi Adına Yapılan Reklamlardan SonGazi Yönetimi Sorumlu Deildir , Sunucunuzda Reklam Yapilmamasini İstiyorsanız Lütfen Koruma Veya Engel Yapiniz Ayrica Bizede Reklam Yaptınız Vs. Fotoğrafları Yollamayınız ! Not > Konuyu Kirletmeyiniz Sunucu 0 Ve İlk Kez Açılıcaktır ! Not > SonGazideki...
  15. P

Oyuna Girince Spawnda Gözükmesi Girince Kaldigi Yerden Devam Etmesi

Oyuncu Oyuna Gİricek Spawda Gözükücek Ama Login Cekince Kaldıgı Yerden Devam Edicek Bu Şekilde Bug Ortadan Kalkıcak PLUGİN VEYA SKRİPT Bulunuyorsa Söylerseniz Sevinirim .
  16. P

(HTML - CSS - JS - PSD) Site Tasarimi Icin Goruslerinizi Alabilirmiyim ? JRZ Team !

Merhaba Arkadaşlar Elimde Olan Ve Şuanda Forumun %1 İnde Olan Bir Paneli Sunucagim. Forumda Satis Yasaktır , Ben Bunu Satilsin Diye Koymuyorum Eger Begeni Gelirse Paylaşacagım. Paylaşılması Diyen Arkadaşlarda Mesaj Yazarsa Sevinirim. JrZ Team - @2015 İstedege Göre Ayarlanabilir - Kolay Ve...
  17. P

VIPPPPPPPP

Konuya Mesaj Yazan2 Kisi Haric Hepsini Kınıyorum , Konumdan Ve bENDEN UzK dURUN !
  18. P

{ChestCommands} - > ChestCommands Bilmiyenler İçin Detaylı Rehber !

Not > Hepinizin Bildiği Üzere ChestCommands Hassas Ve Güzel Bir Plugindir.Editlerken Veya Menu Eklerken Yazacağınız Harflere Lütfen Dikakt Ediniz. İstek > Lütfen Konudaki Rarı Çalıp 2 Kelime Yazıp Foruma Sunmayınız. Anlatım > Baslangıc : Başlangıç Yazısına Istediginizi Yazınız (Hepsinde Farklı...
  19. P

{Survival} - > Önerilerinizi Bekliyorum , Olmayanı Yapmak Icin :) !

Arkadaşlar Bir Proje Tasarlıyorum Ancak Bana Değişik Şuana Kadar Bilinmeyen Yada Kullanılmayan Farklı Pluginler Lazım Aklınıza Gelenleri Yazarsanız Çok Memnun Olurum. Açılıcak Sunucu Özellikleri 10GB RAM 82 SLOT OZEL IP SITE Onerilerinizi Bekliyorum !
  20. P

{Survival} - > Önerilerinizi Bekliyorum , Olmayanı Yapmak Icin :) !

Arkadaşlar Bir Proje Tasarlıyorum Ancak Bana Değişik Şuana Kadar Bilinmeyen Yada Kullanılmayan Farklı Pluginler Lazım Aklınıza Gelenleri Yazarsanız Çok Memnun Olurum. Açılıcak Sunucu Özellikleri 10GB RAM 82 SLOT OZEL IP SITE Onerilerinizi Bekliyorum !
  21. P

{Destek} - Site Uzerinden Kayit Nasil Yapilir > Acil Yardim Edin {Destek}

Arkadaşlar Konu Başlığındada Belirttigim Gibi BestGamingTR.Com Adresine Kayıt OL Ve Giriş Yap Butonunu Hazırlamak İstiyorum Bunun İçin Bana Yol Göstermenizi Rica Ediyorum !
  22. P

{Destek} - Site Uzerinden Kayit Nasil Yapilir > Acil Yardim Edin {Destek}

Arkadaşlar Konu Başlığındada Belirttigim Gibi BestGamingTR.Com Adresine Kayıt OL Ve Giriş Yap Butonunu Hazırlamak İstiyorum Bunun İçin Bana Yol Göstermenizi Rica Ediyorum !
  23. P

{Best} > - < Köylü Takas > - < İpeksi S. > - < Bar Sistemi > - < Daha Fazlası !

BestSurvival Adlı Sunucu Kurucusu 2 Adet Arkadaşı Nedeniyle Bizleri Satmış Bulunmaktadır. BestSurvival Adli Sunucuya Güvenip Güvenmemniz Beni Alakadart Etmez Ancak Melihe Güvenmeyi ! BestSurvivalin Herşeyi SonGazi Oyun Sunucuları Takımına Aittir !
  24. P

(JrZTeam) Detayli ChestCommands Rehberi | 1.7 - 1.8 | @Pro0p | Güncel Konu!

Rehber 22 Haziran 2015 Pazartesi Günü Saat 4'e Kadar Eklenicektir. Konu Ve Plugin Tasarlanmaktadır ! Bilmiyenler Beklemede Kalsın !