Sunucu Projemiz İle İlgili Birkaç Öneri Ve Birkaç Soru

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0

Merhabalar Arkadaşlar ;
Öncelikle Şunu Belirtmek İsterimki Sunucunun İsmini Koymam Onun REKLAM'ını Yaptıgım Anlamına Gelmemektedir.
Geçenlerde Açtığım Bir Konu Sebebiyle Çelik Çocuğun Konu Baltalamasına Maruz Kalmıştım.

Öncelikle ;

Sunucumuz Survival Olacaktır Ancak Bildiğiniz Üzere ;
GlobalMarket
Team
Auc
Gibi Pluginlerden Başka Plugin Kullanan Yok.
İstediğiniz Ve Bir Survival Böyle Olmalı Diyeceğiniz Sunucu Nasıl Olmalıdır ?
Sizlere Bunu Soruyorum.

Cevaplarınızı Madde Madde Yazarsanız Teşekkürler.
( Herkezin Isteği Yerine Getirilicektir. )

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaleleri yıkmak, daha güçlü oklar, bir şekilde oku kilica göre daha güçlü yapmak. Claim diye bir şey olmamali hatta. Chestler kitli olsun sadece, anahtarida birisinde olsun

iikingxxzz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiçbir serverde olmayan ama hayatta kalma amacından da saptırmayan mini oyunlar olabilir.Örneğin yukarıdaki arkadaşın dediğin gibi kale savaşları olabilir misal.

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
Kaleleri yıkmak, daha güçlü oklar, bir şekilde oku kilica göre daha güçlü yapmak. Claim diye bir şey olmamali hatta. Chestler kitli olsun sadece, anahtarida birisinde olsun
Claim Sistemini GriefPrevention Kullanmayı Düşünmüyorum . Başka Sistemler Aramaktayım 1.8 Sürümünde Çok Güzel Sistemler Var Araştıracagım. Öneriler İçin Teşekkürler.

Hiçbir serverde olmayan ama hayatta kalma amacından da saptırmayan mini oyunlar olabilir.Örneğin yukarıdaki arkadaşın dediğin gibi kale savaşları olabilir misal.
Yorum İçin Teşekkürler.

IcedResistance

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Claim olayında kesinlikle haklısın ama chestler kilitli olsun filan oda saçma amaç genelde survival bir sunucuda loot yaparak hayatta kalmak olmalı ve gece süresi uzatılmalı sabahlar kısalmalı gelelim kaleleri yıkma olayı bildiğim bir plugin var dünyanın her yerine (abartı şekilde fazla değil) loot alanları olmasını sağlıyor magic loot sanırım şimdi... şu daha güçlü oklar zaten sunucularını 1.9 açsalar bunun için hiçbir eklentiye gerek kalmaz.

Herkezin isteği yerine getirilecek demek :sinsi: bana OP ver(me)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Claim olayında kesinlikle haklısın ama chestler kilitli olsun filan oda saçma amaç genelde survival bir sunucuda loot yaparak hayatta kalmak olmalı ve gece süresi uzatılmalı sabahlar kısalmalı gelelim kaleleri yıkma olayı bildiğim bir plugin var dünyanın her yerine (abartı şekilde fazla değil) loot alanları olmasını sağlıyor magic loot sanırım şimdi... şu daha güçlü oklar zaten sunucularını 1.9 açsalar bunun için hiçbir eklentiye gerek kalmaz.

Yani filmlerde bile bir sandiğin anahtarini yilalrca ariyolar, mantikli bence.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda herkes eşit güçte olmalı.
Krallık savaşları olabilir.
Kaleleri mancılık ile yıkma olsa fena olmaz mıydı? Sizce.

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0

Öncelikle Yorum Ve öneri İçin Teşekkürler.
1.9 Sunucu Açmamamızın Sebebi Bazı Arkadaşların Bilgisayarlarının Özelliklerinin Az Olmasıdır Ki Biz 1.8 Bile Açmayı Düşünmüyorduk Ancak 1.8 Açmayı Uygun Gördük Sonunda.

Yani filmlerde bile bir sandiğin anahtarini yilalrca ariyolar, mantikli bence.

Yorum İçin Teşekkürler. Anahtar Meselesini Düşüneceğim.

Sunucuda herkes eşit güçte olmalı.
Krallık savaşları olabilir.
Kaleleri mancılık ile yıkma olsa fena olmaz mıydı? Sizce.
Öncelikle herkes Eşit Olacaktır Bunun Teminatını Şuanda Bile Verebilirim. Fena Olurdu Gerçekten Düşünecegim. Yorum İçin Teşekkürler

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Odun veya saman maddelerinden yapılmış evlerin alevli oklar ile yanabilmesi.
Meşale ile odunlara sol tıklayarak yakabilmek..
Esir alma sistemi. Oyuncuları köleleştirme - Pazarda satabilme..
Bunları daha önce yapmıştım .. fakat şuanda modern hayat türü ile uğraşıyorum . Bu fikirleri değerlendirebilirsiniz :p

Örneğin;
Atlar ile üzerinize bir takım ordu geliyor. Ellerinde meşaleler var . Hızlı bir şekilde köyünüze dalıyorlar ve etrafa meşale atıp yakıyorlar.
Hikayenin devamı size kalmış..

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Survival sunucular pek tutmaz gibime geliyor rpg-survival sunucu yapmanı tavsiye ederim veya tamamen rpg yap.oyuncu survival oynamak için illa ki sunucuya girip oynayacak diye bir şey yok tekli oyuncuda da oynayabilir.yani sade survivaldan farklı olmalı bence.

AtakanRmis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.9 Sunucu Açmamamızın Sebebi Bazı Arkadaşların Bilgisayarlarının Özelliklerinin Az Olmasıdır

Her geçen güncellemede Optimizasyon sorunları düzeltiliyor. İnan bana, 1.7.10, 1.8.9 a göre çok daha kastıran bir sürümdür.

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
Her geçen güncellemede Optimizasyon sorunları düzeltiliyor. İnan bana, 1.7.10, 1.8.9 a göre çok daha kastıran bir sürümdür.
Bu Sorunu Bizzat 756MB Ramlı Eski Bilgisayarımda Denemiştim.
1.7.2 - 1.7.10 'A Kadar OBilgisiyarda 50 FPS Çekerken 1.8 Sürümünde 7 - 5 - 2 FPS Çekiyordum. Bu Sorundan İtibaren 1.9 İptal Edilmiştir.
Survival sunucular pek tutmaz gibime geliyor rpg-survival sunucu yapmanı tavsiye ederim veya tamamen rpg yap.oyuncu survival oynamak için illa ki sunucuya girip oynayacak diye bir şey yok tekli oyuncuda da oynayabilir.yani sade survivaldan farklı olmalı bence.
Düşünüceğim. Yorum İçin Teşekkürler.
Odun veya saman maddelerinden yapılmış evlerin alevli oklar ile yanabilmesi.
Meşale ile odunlara sol tıklayarak yakabilmek..
Esir alma sistemi. Oyuncuları köleleştirme - Pazarda satabilme..
Bunları daha önce yapmıştım .. fakat şuanda modern hayat türü ile uğraşıyorum . Bu fikirleri değerlendirebilirsiniz :p

Örneğin;
Atlar ile üzerinize bir takım ordu geliyor. Ellerinde meşaleler var . Hızlı bir şekilde köyünüze dalıyorlar ve etrafa meşale atıp yakıyorlar.
Hikayenin devamı size kalmış..
Hikaye İçin Teşekkürler.
Yakın Bir Zamanda Hikayeyi Tamamlayacagım Altta Sizin Etiketinizde Bulunacağından Şüpheniz Olmasın :)

Iyi FOrumlar.
Not : Team Yerine Friends İyimidir ?