{Survival} - > Önerilerinizi Bekliyorum , Olmayanı Yapmak Icin :) !

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bir Proje Tasarlıyorum Ancak Bana Değişik Şuana Kadar Bilinmeyen Yada Kullanılmayan Farklı Pluginler Lazım Aklınıza Gelenleri Yazarsanız Çok Memnun Olurum.
Açılıcak Sunucu Özellikleri
10GB RAM
82 SLOT
OZEL IP
SITE
Onerilerinizi Bekliyorum !

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin ne, daha doğrusu ne yapmak istediğini bilmediğimiz için hangi plugini önerebiliriz sana?

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayriyetten o değişik fikir ve pluginleri biz önerceksek senin açıcagın sunucunun süpriz olmasını bekleme.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu konuya yazdiğimi direk sanada atiyorum :) =
https://forum.gamer.com.tr/konu/sizce-neler-olmali-factions.277027/#post-1563978
--------------------------------------------------------------------------------------
Çok uzun zamandir oynuyorum pvp serverlerde ve bu sölediklerimi dikkatte alirsan büyüyeceğini umuyorum

- Lapis yapma
- Warp Ekin yap (İnsanlarin hasilat satabilecekleri bi warp buğday vb)
- Kesinlikle ne yap ne et anti x - r a y yükle
- Viplere fly,p4 set verme ! daha yaratici şeyler bulmalisiniz ...
- Garip gelebilir fakat enchli elma buğdaylarla kolaylikla yada şeker kamişiyla vb bir tarim ürünüyle kolaylikla alina bilsin. Neden? diye sorucak olursan aksi taktirde adamin 1-2 hafta uğraşip yaptiği p4 seti sadece 5 saniye içinde kaybetmesi pekte eğlenceli değil ...
- Kesinlikle hayvan gibi bosslar ekle ve öldürmek epey bi zor olsun hatta dungeon yap yapabilirsen önce bücürlerini keselim :D
- 1.8 ve üstü bir sürüm olsun server
- O altin kürekle atilan claim sistemini kullancaksaniz adamin claimleyebileceği blok sayisini bi 1000 yapin 100 oluyor çoğu serverde hoş değil yani Fakat bence gereksiz bi plugin Faction plugini daha iyi
- Faction plugini kesinlikle olsun ve takim kurmak yada claim atmak ücretsiz olsun yani herif sw ye yeni başladi 2 ev yapcak claime parasi yok nasil para kazansin gariban
- Eventlerde Elmas vb değerli eşyalar yağdirma
- Mümkünse Anti kill aura (son oyuncu gibi launcher yapamazsiniz değilmi :/)
- Mümkünse tnt açık olsun millet az aksiyon yaşasin değilmi :) (eğer öle bir şey yaparsan spawnda fln bi şekilde millete söle nerden bilsinler değilmi ?)
Söliceklerim bukadar umarim dikkate alirsin ... (almadi)

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu konuya yazdiğimi direk sanada atiyorum :) =
https://forum.gamer.com.tr/konu/sizce-neler-olmali-factions.277027/#post-1563978
--------------------------------------------------------------------------------------
Çok uzun zamandir oynuyorum pvp serverlerde ve bu sölediklerimi dikkatte alirsan büyüyeceğini umuyorum

- Lapis yapma
- Warp Ekin yap (İnsanlarin hasilat satabilecekleri bi warp buğday vb)
- Kesinlikle ne yap ne et anti x - r a y yükle
- Viplere fly,p4 set verme ! daha yaratici şeyler bulmalisiniz ...
- Garip gelebilir fakat enchli elma buğdaylarla kolaylikla yada şeker kamişiyla vb bir tarim ürünüyle kolaylikla alina bilsin. Neden? diye sorucak olursan aksi taktirde adamin 1-2 hafta uğraşip yaptiği p4 seti sadece 5 saniye içinde kaybetmesi pekte eğlenceli değil ...
- Kesinlikle hayvan gibi bosslar ekle ve öldürmek epey bi zor olsun hatta dungeon yap yapabilirsen önce bücürlerini keselim :D
- 1.8 ve üstü bir sürüm olsun server
- O altin kürekle atilan claim sistemini kullancaksaniz adamin claimleyebileceği blok sayisini bi 1000 yapin 100 oluyor çoğu serverde hoş değil yani Fakat bence gereksiz bi plugin Faction plugini daha iyi
- Faction plugini kesinlikle olsun ve takim kurmak yada claim atmak ücretsiz olsun yani herif sw ye yeni başladi 2 ev yapcak claime parasi yok nasil para kazansin gariban
- Eventlerde Elmas vb değerli eşyalar yağdirma
- Mümkünse Anti kill aura (son oyuncu gibi launcher yapamazsiniz değilmi :/)
- Mümkünse tnt açık olsun millet az aksiyon yaşasin değilmi :) (eğer öle bir şey yaparsan spawnda fln bi şekilde millete söle nerden bilsinler değilmi ?)
Söliceklerim bukadar umarim dikkate alirsin ... (almadi)
Survival demiş , Factions demişsin , oda güzel :D