Arama sonuçlarınız

1. E

Bu insanlarda hiç mi saygı yok? (Technopatçılar)

Eziklerin yüceltilmesi için insanlar ona el vereceğine onu dahada ezmeleri zaten en büyük hata! -_-Ezik yada alt seviye insanların gelişmesine yardımcı olmaları için arkadaşça dostça el verecekleri yerde onları çukurdan aşağıya atıyorlar dahada eziyorlar işte insanların hatası bu insan denemez...
  2. E

offff kimse beni anlamıyor ki :/
  3. E

REKLAM OLARAK DEĞİL ARKADAŞ OLAAK DÜŞÜNÜN YA OLAMAZ BÖYLE ŞEY OFFF CANIM SIKILIYOR O KADAR EMEK HARCAMISIM SONRA GELEN YOK ASOSYALİM DİYORUM KİMSE TAKMIO GELMİO SUNUCUMA!? BARİ SUNUCUMA GELİN YA reklam bile değil. başkalarının sunucu tanıtım konularına ip verseydim o zaman reklam olurdu... ama...
  4. E

Mesaj SearchTR tarafından silinmiştir.
  5. E

Bak ben kendim şöyle bir sistem planladım sanalda ve babamda TL birimi olarak fiyatını biliyor ve bunu bana alacağını yemin ede ede söyledi ama babamın bir şartı var bir sonraki sene 8.sınıfta uslu ve iyi çalışkan bir öğrenci olursam alacak yoksa almayacak :( lisede adam olursam o zaman alır...
  6. E

Beni anlamıyorsun sen 12 yaşındasın ve daha alt sınıftasın bu yüzden beni anlaman mümkün değil... alt sınıf olduğun için benim sınıfımı bilemezsinki ben 7.sınıfa gidiyorum.
  7. E

Gittim bana sakinleştirici bir hap verdi ama sadece sersemlik yapıyor bu etki ilaçla geçmiyor bence cok uzun süredir kullanıyorum zatenHayatım otizm+aşırı ırkçılık gibi bir şey ve güdüsellik ve hiperaktif hareketler danslar vs...
  8. E

7.Sınıfta içe kapanık gibi olurum dışarı çıkar çıkmaz yüzüm kabarır kızarır babam bile farkediyor... birde okulda sosyal ortamın içinde olunca iyice korkaklık utangaclık birbirine karısıo kısaca kaygı bozuklugum var. ve aşırı tembellik ve dersleri bazen iyi bazen feci kötü yapmak gibi bişi...
  9. E

Babam liseye geçince herşeyin dahada beter olacağı konusunda ciddi ve ağır bir uyarıda bulundu bana :( Babamın dedikleri; "Lisede hoşlandığın bir kız olunca ve sen bu kafayla gidince o kız seni öyle ağır dışlayacakki psikolojin bozulacak bak uyarmadım deme!" "Liseye hazırlıklı olmalısın liseli...
  10. E

Off işte bu senin dediğin cümle beni şu an sanki sonsuz denizin içine düşmüş boğulmuş ve bunalmış ve sonsuza dek yanlız kalacakmısım hislerini yaşatıyor. 16 yaşındayım ama 2 sınıf geri okuyorum geç yazıldıgım için doğum tarihi: 1999 27 temmuz
  11. E

Ama o gamerler 24/7 saat oynayan ünlü tanınan gamerlerden ne haber? pek gerçek hayatla ilgilenmezler doğruda onlar benden daha profosyonel savaş oyuncuları üstelik 4K ve hep en güncel en pahalı sistemleri toplayan insanlar var yani yok değil bende onlardan biri olmak istiyorum ama babam...
  12. E

Mesaj SearchTR tarafından silinmiştir.
  13. E

Yazılarımı tam okumadın sanırım iyice oku lütfen ben zaten asosyalim...Technopat ekibi bu kadar güleryüzlü güzel videolar paylaşıyorlar onların olgun olması hoşuma gidiyor zaten olgun arkadaşlarım olsun isterdim ama bir bakarsın hepsi küçük yaştaki abiler ve sunucum açık olduğunda bana vip ver...
  14. E

Hayır, bak şimdi technopat benim sorunlarımı halleden en büyük ve en güvendiğim tek kaynak... Ben onlara soru soramam ban yiyince, itibara sanaldan geçemem hiçbirşey yapamam... Sormak istediğim hiçbirşeyi soramıyorum... Technopatta konu dışı diye bir bölüm var oraya yakında şöyle bir sistem...
  15. E

Karşıdaki kişiyide düşünsünler sınırsız ban değilde her zamanki 1 günlük ban atsınlar sınırsız nedir arkadaş? Olmaz ki böyle...
  16. E

Ben bir daha aynı hatayı yapmayacağım ki bu kadar acımasızlık olmaz...
  17. E

Ben olgun değil miyim? :( 16 yaşında koskocaman adamım bana olgun olmamak yakışmaz bu yaşta. :C
  18. E

Babamın istanbula asıl gitme amacı iş için zaten... Ev satışı ticaret vs. Ancak babam ciddi şekilde benle konuştu recep baltaşmıdır nedir onunla gerçek hayatta itibara geçiceğim bir şekilde biliyorsun istikbal caddesinde technopatı tanıyan gerçek hayattan tanıyan bir kaç evlat dostları...
  19. E

Ben insan olduğumu biliyorum zaten... Ama kendimi kandırarak fantazilere dalmak hoşuma gidiyor? -_-
  20. E

Onları döverse babam hapise girer ayrıca dövmesini niye istiyim ki? Dövünce bir şey olmaz aksine güvenleri daha da azalır...
  21. E

Bu sadece batıl bir inanç uzaylı konusu... Bu benim olgun olmadığımı ispatlamaz... Aslında iyi bir şey tabi sizin gibiler furry olmak nasıl bir delirtici bir his anlamazsınız...
  22. E

Hayır, bu kadar bilgili ve olgun biri gibi konular açıyorum ve bunu multi hesap suçu olarak sayıp gene beni banlıyorlar. Aslında multi-hesap açmamın sebebi beni sınırsız banladıkları için. Mantıklı bir sebebi var. Ben ban yemeden başka bir hesap açsaydım o zaman haklılar ama şuanda yaptıkları...
  23. E

https://www.*************/sosyal/konu/sistem-İncelemesi-Önerisi.185708/ Technopat forumda böyle bir konu açtım hesabımın adıda "erdembeyful" du bir fake hesap daha açıp oraya güzel bir konu açtım belki gene beni banlamazlar diye gene banladılar... aslında şöyle yaptılar erdembeyful adlı hesabım...