Bu insanlarda hiç mi saygı yok? (Technopatçılar)

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Hayır, bu kadar bilgili ve olgun biri gibi konular açıyorum ve bunu multi hesap suçu olarak sayıp gene beni banlıyorlar. Aslında multi-hesap açmamın sebebi beni sınırsız banladıkları için. Mantıklı bir sebebi var. Ben ban yemeden başka bir hesap açsaydım o zaman haklılar ama şuanda yaptıkları bitchlikten farkı yok.[DOUBLEPOST=1429725122,1429724827][/DOUBLEPOST]Uzun lafın kısası: Recep Baltaş ve Ali Güngör ile gerçek hayatta tanışmadan etmeden beni affetmezler neden diye sorarsanız onlar beni gerçek hayattan tanımıyorlar bu nedenle beni troll sanıyorlar yada gerçek bir şizofren hastası bir çocuk sanıyorlar bu yüzden bana güvenmedikleri için büyük ihtimalle beni affetmiyorlar.
Babam ile yakında istanbula gideceğiz babam iş için gidecek bende geleceğim ama babama durumu anlattım babamla istikbal caddesine gideceğiz oralardan daha önce geçmiştik ama technopat ofisinin nerde olduğunu tam yerini bilmiyoruz.
Salla be olum bi ban attılar diye özür dilemeye ayaklarına mı gitcen eyer çok pişman olduysan sen yapmışın zaten elinden geleni yeni hesap açıp özür dilemişsin o yüzden ya o forumu terk et yada yeni bi hesapla işe devam et. Hiç öle özür dileme olaylarına fln girme çünkü bi düşün sanaldan bi olay oluyo sende bilmem ta nerden kalkıp istanbula adamların ayağına özür dilemeye gidiyosun ??? Akıl mantık almıyo

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Salla be olum bi ban attılar diye özür dilemeye ayaklarına mı gitcen eyer çok pişman olduysan sen yapmışın zaten elinden geleni yeni hesap açıp özür dilemişler o yüzden ya o forumu terk et yada yeni bi hesapla işe devam et. Hiç öle özür dileme olaylarına fln girme çünkü bi düşün sanaldan bi olay oluyo sende bilmem ta nerden kalkıp istanbula adamların ayağına özür dilemeye gidiyosun ??? Akıl mantık almıyo
Babamın istanbula asıl gitme amacı iş için zaten... Ev satışı ticaret vs. Ancak babam ciddi şekilde benle konuştu recep baltaşmıdır nedir onunla gerçek hayatta itibara geçiceğim bir şekilde biliyorsun istikbal caddesinde technopatı tanıyan gerçek hayattan tanıyan bir kaç evlat dostları arkadaşlar mutlaka vardır gelen geçene "Afedersiniz, technopat ofisi nerede biliyor musunuz?" diye tek tek sorarız eğer bilmiyorlarsa websitesinde adresi cep numarası herşeyi belli... Recep baltaş bildiğim kadarıyla üniversitede okuyor onun üniversitesine gidip recep abiyi şaşırtabiliriz.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Babamın istanbula asıl gitme amacı iş için zaten... Ev satışı ticaret vs. Ancak babam ciddi şekilde benle konuştu recep baltaşmıdır nedir onunla gerçek hayatta itibara geçiceğim bir şekilde biliyorsun istikbal caddesinde technopatı tanıyan gerçek hayattan tanıyan bir kaç evlat dostları arkadaşlar mutlaka vardır gelen geçene "Afedersiniz, technopat ofisi nerede biliyor musunuz?" diye tek tek sorarız eğer bilmiyorlarsa websitesinde adresi cep numarası herşeyi belli... Recep baltaş bildiğim kadarıyla üniversitede okuyor onun üniversitesine gidip recep abiyi şaşırtabiliriz.
Yaw ben sana yapamazsın demiyorum YAPMA diyorum. Yaw bi hesap için adamların ayağına mı gitçen. Şimdi diyceksin haksızlık falan. Arkadaşım sen büyüdükçe hayatında öyle haksızlıklar göreceksinki ... (40 sene boşu boşuna hapis yatan var) Ayrıca gittin diyelim olay düzeldi fln buna benzer bi şey bir daha olursa gene aynısınımı yapacan? Eğer öyle her haksızlıkda hop ben şunu yapayım dersen ohoooooooooooo Nefes almaya fırsatın olmaz

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben olgun değil miyim? :( 16 yaşında koskocaman adamım bana olgun olmamak yakışmaz bu yaşta. :C
Bayım ben bu işin ehli değilim fakat sanırım karakterin hâlâ oturmaya çalışıyor. Bu söylediklerin olduğun değil, olmaya çalıştığın bir karakter.

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaw ben sana yapamazsın demiyorum YAPMA diyorum. Yaw bi hesap için adamların ayağına mı gitçen. Şimdi diyceksin haksızlık falan. Arkadaşım sen büyüdükçe hayatında öyle haksızlıklar göreceksinki ... (40 sene boşu boşuna hapis yatan var) Ayrıca gittin diyelim olay düzeldi fln buna benzer bi şey bir daha olursa gene aynısınımı yapacan? Eğer öyle her haksızlıkda hop ben şunu yapayım dersen ohoooooooooooo Nefes almaya fırsatın olmaz
Ben bir daha aynı hatayı yapmayacağım ki bu kadar acımasızlık olmaz...

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Başka Forummu Yok Git Donanım Haberde Takıl Allah Bilir Oradan Banlanıp Technopat'a Gitmişsindir :p

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Karşıdaki kişiyide düşünsünler sınırsız ban değilde her zamanki 1 günlük ban atsınlar sınırsız nedir arkadaş? Olmaz ki böyle...
Ne yani sen hayatta gördüğün her olumsuzluk için bu kadar çalışacakmısın. Yani normal biri belediyeye dilekçe yazarken sen belediye başkanına pankartmı açacaksın???

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne yani sen hayatta gördüğün her olumsuzluk için bu kadar çalışacakmısın. Yani normal biri belediyeye dilekçe yazarken sen belediye başkanına pankartmı açacaksın???
Hayır, bak şimdi technopat benim sorunlarımı halleden en büyük ve en güvendiğim tek kaynak... Ben onlara soru soramam ban yiyince, itibara sanaldan geçemem hiçbirşey yapamam... Sormak istediğim hiçbirşeyi soramıyorum...
Technopatta konu dışı diye bir bölüm var oraya yakında şöyle bir sistem toplayacağım acaba recep baltaş ile toplarlar mı gibi türden konular açtım diye... "Hayal kurma" nedeniyle 2150 yılına kadar ban yediniz gibi saçma ve alay edici + Hoşgörüsüzlük ve dalga geçer gibi saygısızlık yapaan abi gibi üstelik bana böyle dalga geçermiş gibi ban atan adminlerin technopatta olmasını HİÇ YAKIŞTIRAMADIM!
[DOUBLEPOST=1429727004,1429726960][/DOUBLEPOST]
Başka Forummu Yok Git Donanım Haberde Takıl Allah Bilir Oradan Banlanıp Technopat'a Gitmişsindir :p
Donanım haberde zaten takıldığım oldu ama ordaki insanlar ne olduğu belli değil teknoloji konusundan anlamaz...

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Hayır, bak şimdi technopat benim sorunlarımı halleden en büyük ve en güvendiğim tek kaynak... Ben onlara soru soramam ban yiyince, itibara sanaldan geçemem hiçbirşey yapamam... Sormak istediğim hiçbirşeyi soramıyorum...
Technopatta konu dışı diye bir bölüm var oraya yakında şöyle bir sistem toplayacağım acaba recep baltaş ile toplarlar mı gibi türden konular açtım diye... "Hayal kurma" nedeniyle 2150 yılına kadar ban yediniz gibi saçma ve alay edici + Hoşgörüsüzlük ve dalga geçer gibi saygısızlık yapaan ***** gibi üstelik bana böyle dalga geçermiş gibi ban atan adminlerin technopatta olmasını HİÇ YAKIŞTIRAMADIM!
Valla ben diyceğimi dedim bi ban için (haksız olsa bile) bu kadar uğraşmaya hatta düşünmeye bile değmez. Hadi bana eyvallah

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla ben diyceğimi dedim bi ban için (haksız olsa bile) bu kadar uğraşmaya hatta düşünmeye bile değmez. Hadi bana eyvallah
Yazılarımı tam okumadın sanırım iyice oku lütfen ben zaten asosyalim...[DOUBLEPOST=1429727251,1429727086][/DOUBLEPOST]Technopat ekibi bu kadar güleryüzlü güzel videolar paylaşıyorlar onların olgun olması hoşuma gidiyor zaten olgun arkadaşlarım olsun isterdim ama bir bakarsın hepsi küçük yaştaki abiler ve sunucum açık olduğunda bana vip ver bana adminlik ver derler falan bende sıkıldım artık technopatta sosyalleşeyim dedim adı üstünde *************/sosyal demişler orada konu dışı bölümüde var... Sevgili veya aşk hayat vs.. bu tür konular açıyor onlar bende açıyordum ama ban yedim.