Bu insanlarda hiç mi saygı yok? (Technopatçılar)

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Yazılarımı tam okumadın sanırım iyice oku lütfen ben zaten asosyalim...
Eyvallah demiştim ama şu cümleyide ekliyim eğer biri ben zaten asosyalim... diyorsa bu kişide ciddi özgüven eksikliği vardır. Zaten diyer mesajlarında bunu destekliyo bence technopatçılarla buluşmak yerine biraz özgüven kazanman gerek

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mesaj SearchTR tarafından silinmiştir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Ben tek başına olduğum sürece özgüven kazanamam ki. Babam var aile olarak o da eski nesil bir baba... Yani ... ben gamer olmak istiyorum onlar gibi youtubede ünlü olmak oyunlarda gelişmek istiyorum dediğimde babam bana sen sadece derslere odaklan siktir boktan oyunlara harcama kendini gibi şeyler diyince ailemde bir arıza oldugunu düşünürüm hep çünkü mesela burak oyunda işte ne diyim onlar böyle yüksek toplama pcleriyle gamer oluyorlar... gelişiyorlarda...
O zaman çık dışarı top oyna yeteneğin yoksa arkadaşlarınla sinemaya git vs. Hem sanal alemde ne kadar zorlarsan zorla bütün dostluğun bi pc başındadır. gerçek hayatla tanış

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
O zaman çık dışarı top oyna yeteneğin yoksa arkadaşlarınla sinemaya git vs. Hem sanal alemde ne kadar zorlarsan zorla bütün dostluğun bi pc başındadır. gerçek hayatla tanış
Şey...O işler öyle yürümüyor , bir kere dışlanırsan hep dışlanıyorsun. Bir sosyal ortamda bir kere insanların gözünden düşersen birdaha çıkamassın. Bu böyle kalır. Öyle sinemaya filan gitmekle olmuyor.

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ama o gamerler 24/7 saat oynayan ünlü tanınan gamerlerden ne haber? pek gerçek hayatla ilgilenmezler doğruda onlar benden daha profosyonel savaş oyuncuları üstelik 4K ve hep en güncel en pahalı sistemleri toplayan insanlar var yani yok değil bende onlardan biri olmak istiyorum ama babam derslerim iyi olmassa buna izin vermicek kısaca i7 5960x li ve DDR4 ramli amd r9 295x2 li bir sistem toplamak için bir sonraki seneye yani 8.sınıfta uslu ve iyi tertipli iyi zeki bir öğrenci olunca alacak...

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Ama o gamerler 24/7 saat oynayan ünlü tanınan gamerlerden ne haber? pek gerçek hayatla ilgilenmezler doğruda onlar benden daha profosyonel savaş oyuncuları üstelik 4K ve hep en güncel en pahalı sistemleri toplayan insanlar var yani yok değil bende onlardan biri olmak istiyorum ama babam derslerim iyi olmassa buna izin vermicek kısaca i7 5960x li ve DDR4 ramli amd r9 295x2 li bir sistem toplamak için bir sonraki seneye yani 8.sınıfta uslu ve iyi tertipli iyi zeki bir öğrenci olunca alacak...
16 yaşında değilmiydin sen ?

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şey...O işler öyle yürümüyor , bir kere dışlanırsan hep dışlanıyorsun. Bir sosyal ortamda bir kere insanların gözünden düşersen birdaha çıkamassın. Bu böyle kalır. Öyle sinemaya filan gitmekle olmuyor.
Off işte bu senin dediğin cümle beni şu an sanki sonsuz denizin içine düşmüş boğulmuş ve bunalmış ve sonsuza dek yanlız kalacakmısım hislerini yaşatıyor.[DOUBLEPOST=1429727956,1429727919][/DOUBLEPOST]
16 yaşında değilmiydin sen ?
16 yaşındayım ama 2 sınıf geri okuyorum geç yazıldıgım için
doğum tarihi: 1999 27 temmuz

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Off işte bu senin dediğin cümle beni şu an sanki sonsuz denizin içine düşmüş boğulmuş ve bunalmış ve sonsuza dek yanlız kalacakmısım hislerini yaşatıyor.[DOUBLEPOST=1429727956,1429727919][/DOUBLEPOST]
16 yaşındayım ama 2 sınıf geri okuyorum geç yazıldıgım için
doğum tarihi: 1999 27 temmuz
O zaman liseye geçince ortam yaparsın bende öleydim 8 e kadar bende çok sevilmezdim ama lisede yeni ortam vs. herkes beni sever

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O zaman liseye geçince ortam yaparsın bende öleydim 8 e kadar bende çok sevilmezdim ama lisede yeni ortam vs. herkes beni sever
Babam liseye geçince herşeyin dahada beter olacağı konusunda ciddi ve ağır bir uyarıda bulundu bana :([DOUBLEPOST=1429728545,1429728219][/DOUBLEPOST]
Babam liseye geçince herşeyin dahada beter olacağı konusunda ciddi ve ağır bir uyarıda bulundu bana :(
Babamın dedikleri; "Lisede hoşlandığın bir kız olunca ve sen bu kafayla gidince o kız seni öyle ağır dışlayacakki psikolojin bozulacak bak uyarmadım deme!"
"Liseye hazırlıklı olmalısın liseli erkekler çok daha olgun sen daha 7.sınıf çocuklarıyla bile anlaşamıyorsun onların altında hep eziliyorsun lisede napacaksın ki?"

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Babam liseye geçince herşeyin dahada beter olacağı konusunda ciddi ve ağır bir uyarıda bulundu bana :([DOUBLEPOST=1429728545,1429728219][/DOUBLEPOST]
Babamın dedikleri; "Lisede hoşlandığın bir kız olunca ve sen bu kafayla gidince o kız seni öyle ağır dışlayacakki psikolojin bozulacak bak uyarmadım deme!"
"Liseye hazırlıklı olmalısın liseli erkekler çok daha olgun sen daha 7.sınıf çocuklarıyla bile anlaşamıyorsun onların altında hep eziliyorsun lisede napacaksın ki?"
Nasıl eziliyon anlamadım ya ?

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nasıl eziliyon anlamadım ya ?
7.Sınıfta içe kapanık gibi olurum dışarı çıkar çıkmaz yüzüm kabarır kızarır babam bile farkediyor... birde okulda sosyal ortamın içinde olunca iyice korkaklık utangaclık birbirine karısıo kısaca kaygı bozuklugum var. ve aşırı tembellik ve dersleri bazen iyi bazen feci kötü yapmak gibi bişi sınıfta rezil olurum ya

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
7.Sınıfta içe kapanık gibi olurum dışarı çıkar çıkmaz yüzüm kabarır kızarır babam bile farkediyor... birde okulda sosyal ortamın içinde olunca iyice korkaklık utangaclık birbirine karısıo kısaca kaygı bozuklugum var. ve aşırı tembellik ve dersleri bazen iyi bazen feci kötü yapmak gibi bişi sınıfta rezil olurum ya
Pskoloğa git

ErdemAlsırt1999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gittim bana sakinleştirici bir hap verdi ama sadece sersemlik yapıyor bu etki ilaçla geçmiyor bence cok uzun süredir kullanıyorum zaten[DOUBLEPOST=1429729105,1429729069][/DOUBLEPOST]Hayatım otizm+aşırı ırkçılık gibi bir şey ve güdüsellik ve hiperaktif hareketler danslar vs...

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aldırma kimseyi bana öyle davranan son çocuğun bugün kafasına kalem traş attım =D Kafasından kanlar aktı D=