Arama sonuçlarınız

1. kurbandark67

Sezer Skype Ver Kardo

Sezer Skype Ver Kardo
  2. kurbandark67

Morpheus.nitrado.net | +60 ONLINE! | FACTION - SKYBLOCK | KONU DÜZENLENİCEK!

Girip Bakmadım Ama Güzel Sunucuya Benziyor Başarılar.
  3. kurbandark67

Kelime Oyunu Skripti

Kriger Bu Senin Yazdığın Skript Değilmiydi ?
  4. kurbandark67

ROESCRAFT Reziliği Tıkla Ve Gör.

Ulan Ya Hem Map Çalıp Hemde Üste Çıkmaya Çalısıyorsunuz Ya Hastayım Size.
  5. kurbandark67

ROESCRAFT Reziliği Tıkla Ve Gör.

Bunlardan Kurtulman İçin 1.8 Şart :)
  6. kurbandark67

Yeni Sunucumuz Haziran Ayında Sizlerle ;)

Yeni Sunucumuz Haziran Ayında Sizlerle ;)
  7. kurbandark67

[Anka]| Yeni | 1.8.x | IP: Skyblock.McAnka.com | Dev Etkinlikler. İyi Oyunlar | Hard Skyblock |

Kopyalanabilir İp Adresi : Skyblock.McAnka.com Yedek İp Adresi : Play.McAnka.com Sunucu Adı : Anka Slot : 100 Ram : 12 Zorluk : Zor Spawn Bilgi Köylü Ticaret - Şans Kutuları Jail Zararlı Mob Göl Arena
  8. kurbandark67

Envanter Skript

özele bakarmısın
  9. kurbandark67

Envanter Skript

command /envanter [<text>]: permission: duzenle.duzenle trigger: if arg-1 is set: restore inventory of arg-1 from variable {envanter} if arg-1 is not set: restore inventory of player from variable {envanter} command /envkaydet: permission...
  10. kurbandark67

Envanter Skript

böyle değil mesela wither skeletona sağ tık yapıyon menü açılıyo orda yünler felan var oyun bekleniyosa yeşil yün var kaç kişi girdi felan yazıyo başladıysa kırmızı yün oluyo parayla kodlıcak biri bile bulamadım
  11. kurbandark67

Envanter Skript

aynen kodlayacak kimsede bulamadım bu pl de olmadı kafa yicem
  12. kurbandark67

Envanter Skript

Şu son oyuncunun kullandığı sistemi bi bulsam her şey çözülcekte bulamadım skript i adamlar npc den oyunlara sokuyo
  13. kurbandark67

Envanter Skript

evet tek sunucuya buildbattle kurdum
  14. kurbandark67

Envanter Skript

lobiden minigames e geçiyorum ordada oyunlara tabela ile giriyorum mesela buildbattle başka bir dünyada o dünyaya gidiyorum oyunu oynuyorum minigames lobisinin bulundugu world dünyasına dönünce itemler gelmiyor envantere
  15. kurbandark67

Envanter Skript

Söyle Bi Sorunum Var Build Battle Skywars Gibi Oyunlara Girince Oyun bitince Minigames Lobisine Dönünce İlk Sunucuya Girdiğimde Verilen oyuncuları gizle - oyun seçim pusulası felan ele gelmiyor
  16. kurbandark67

Yere Atladığında Geri Tepme Skripti

özel bi kaç tane sorum olcak skype versen ?
  17. kurbandark67

skriptten hiç ama hiç anlamıyorum 1 satır bile sen bana örnek olarak 4 tane yaparmısın türkçe olarak nere yazcamı felan gösterirmisin yada skype varmı
  18. kurbandark67

atıyorum 1 dünyada 3 tane bekleme lobisi var 3 ündede düşünce bekleme lobisine geri atıcak her birinin kendi lobisine yani düştü lobiye oluyor demi ?
  19. kurbandark67

Eggwars - BuildBattle Gibi Oyunların Bekleme Lobisinde Kişi Bekliyoruz Ya Orda Adamlar Atlayınca Geri Atmasını Nasıl Yapıcaz ? Örnek GameTurkte Var @RecepUygr
  20. kurbandark67

[Anka]| Yeni | 1.8.x | IP: Survival.McAnka.com | Dev Etkinlikler. İyi Oyunlar

Parayla Alan Satmıyorum Ama vip Alıp Vip Özelliğinden Gelen Claim Hakkını Kullanıp Kendin Atabilirsin