[Anka]| Yeni | 1.8.x | IP: Skyblock.McAnka.com | Dev Etkinlikler. İyi Oyunlar | Hard Skyblock |

kurbandark67

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kopyalanabilir İp Adresi : Skyblock.McAnka.com
Yedek İp Adresi : Play.McAnka.com

Sunucu Adı : Anka

Slot : 100

Ram : 12

Zorluk : Zor

Spawn

Bilgi

Köylü Ticaret - Şans Kutuları

Jail

Zararlı Mob

Göl

Arena

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
" HARD SKYBLOCK "
Terimi sizin için ne uyandırıyor nasıl bir sunucu açmanızı sağlıyor bilmiyorum ama şahsen çok büyük umutlar ile girmiştim " sonunda istediğim sunucu olabilir " diye ama baktım ki tekrar klasik türk sunucusu açılmış.Özellikle şöyle başlayayım HARD terimini kullandığınızda nasıl bir sunucu olacağını bilmiyorsunuz galiba.
Sunucuda bulunan warplarda aktif ve pasif mob olduğu sürece ilk başta o sunucuya HARD demeye çekinmeniz lazım.
Belki bunlar market fiyatları zordur bir zorluğu vardır diye marketinizede baktım ama klasik türk skyblock sunucular gibi ne birbiri ile orantılı bir market var ( Tarım satış fiyatları ) nede HARD terimine uyacak derece bir market gördüm.
En basit " tüm renkli yünlerden topla " görevinde bir zorluk vardır kişiye tüm renklerden elde etmesi istenir bunuda yapmak için baya uğraşırsınız siz bu görevin tek zorluğu olan boyaları bile markete koyuyorsanız afedersiniz ama " HARD SKYBLOCK " yazısını silmenizi isteyeceğim klasik bir sunucudan hiç farkınızı göremedim.

GökayReiSs

Play.McAnka.com,Skywars,Eggwars,Skyblock
En iyi cevaplar
0
Başarılı Bir Sunucu Hepinizi Bekleriz