Arama sonuçlarınız

1. PilotArmyPro

Minecraft Texture Pack Suyu Değiştirmek

Merhaba forumcular umarım aramızda Texture Pack tan anlayan vardır. (Vardır tabi ki) Ben Texture Pack yapıyorum ve sson aşama olarak suyu değiştirmeliyim yaptığım Texture Pack PvP için çünkü. Suyu nasıl ve nereden değiştirebilirim? Suyu saydam yapmak istiyorum (clear water) açık mavi renginde...
  2. PilotArmyPro

Texture Pack ime girerken gri yazan Pack in açıklamasını değiştirme

Merhaba arkadaşlar ben Texture Pack yapıyorum ama Resource Packs menüsünde kendi Texture Pack imi seçerken "LeaderTolga V2.zip" yazıyo bide altında gri bir yazı yazıyor onu yazmıcam neyse onu nereden düzeltebilirim :(
  3. PilotArmyPro

Minecraft PE için video çekme programı !

Herkese merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak : Arkadaşlar ben tabletten Minecraft PE videosu çekeceğim ama bunun için gerekli programı bulamadım sizce en az kastıran ve en iyi Android video çekme (screen recorder) programı hangisi adı ne lütfen söyleyin arkadaşlar :(
  4. PilotArmyPro

Türk Premium Server

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Türk Premium Server var mı ? Harbiden arkadaşlar sanırım hiç yok ve üzücü bir durum bence bu. Neyse asıl sorum Türk Premium Server var mı ve IP'si nedir söylerseniz sevinirim biraz da Türk Premium serverlarda oynuyalım :)
  5. PilotArmyPro

Minecraft 1.8+ Kasma Sorunu

Herkese merhaba ben MCSG'de oynuyorum ama MCSG 1.8'e geçtiğinden dolayı mecburen 1.8+ sürümlerde oynamak zorundayım.Ama bir sorun var 1.7.2 mevcut olan serverlarda oynarken kasmıyor yani 1.7 ve aşağı sürümlerde pek kasmıyor açıkçası. 1.8 'de oynayınca ilk girişlerimde pek kasmıyor ama sonradan...
  6. PilotArmyPro

Çok büyük sorun Premium :(

Herkese merhaba premium hesabımın şifresini unuttum ama değiştiremiyorum ve hesabıma giremiyorum :( Şifreyi değiştirmek için Gmail'e istek atıyorum ama Gmail'e gelmiyor nasıl gelecek arkadaşlar şu an çok kötüyüm. Gmail'e gelmiyor ya off
  7. PilotArmyPro

Mcskinsearch sorun

Merhaba arkadaşlar,ben Premium sahibiyim (TufanYldiz) ve skinim de yüklü.Ama mcskinsearch.gamer.com.tr 'da adım çıkmıyor. Niye çıkmıyor bilen var mı? Çıkmasını çok istiyorum :) mcskinara.gamer.com.tr/user/TufanYldiz
  8. PilotArmyPro

Premium'um ama Pre serverlere giremiyorum...

Herkese merhaba ben Tolga :) Kaç ay oldu yahu foruma en son gireli?? Neyse arkadaşlar ben pre aldım çalıntı değil belirtiyim bunu. Ama MCSG gibi serverlere yani bütün Premium serverlere girmeyi denediğimde : " Invalid session (Try restarting your game) " hatası ile karşı karşıya kalıyorum bu...
  9. PilotArmyPro

MegaHaberci Minecraft SurvivalGames vs. Videoları ---- 21 Mart 2015 => 91 abone var..!

Herkese iyi günler Ben Youtube'den MegaHaberci Tolga (MegaHaberciž™). Arkadaşlar biz 2011 yılının Şubat ayından beri video çekiyoruz,ancak Minecraft gibi oyun videosu çekmemiz 2014 yılında başladı. şu an SurvivalGames ve HungerGames videoları çekiyoruz.Bazı hatalar olabiliyor ama...
  10. PilotArmyPro

Türkçe Karakterler...

Merhaba arkadaşlar,ben bir tane Texture Pack yükledim (yabancı). Yalnız ş,ı,ö gibi karakterler garip sembollerle çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
  11. PilotArmyPro

Youtuber'lar İçeri !

Herkese merhaba ben Youtube'den MegaHaberci ! MineCraft serverlerinde video çekimi yapıyorum (biz yada bazen tek ben) . Bandicam programını kullandım ama 10 dakikadan fazla çekmiyor ve çok yer kaplıyor, 2 dakika çekince 200 MB yedi ! Ayrıca Fraps programını denedim ama F9 'a basınca video...
  12. PilotArmyPro

Host Gerekli!

Selam ! D: Arkadaşlar ben yakında hostlu server açmayı düşünüyorum ama hangi hostu seçeyim bilmiyorum. Ailem biraz ön yargılı davranıyorlar :) :D Bana kesinlikle kapanma sıkıntısı olmayan,0 lag (az lag da olur) , SMS ile ödeme (kredi kartım(ız) yok.) ve ekonomik bir hosting gerek ama pahalı...
  13. PilotArmyPro

SonOyuncu --->>> Rush Lag

Herkese merhaba! Ben SO (Son Oyuncu) Sunucun'da Rush oynamayı çok seven birisiyimdir.Ancak bugün Rush'a girince oyun lobisinde çok aşırı lag oluyor.Yalnız ben ile kaynaklanan bir şey değil! Herkes lag şikayetinde bulunuyor ve bu lag sorunu bugün sabah saatlerinden itibaren başladı (27 Şubat) ...
  14. PilotArmyPro

Bir Bakın Lütfen!

Merhaba arkadaşlar,geçen günlerde PAP Serverimin reklamını yaptım. Ancak lag şikayetleri diz boyu geldi :( Ben herkese lokasyon dolayısıyla olduğunu söylüyordum,doğruydu! Neyse,ben şimdi kendi bilgisayarımdan server yapacağım yani host serverdeki dosyaları PC'den yapacağım.Lag olmuyacak fakat...
  15. PilotArmyPro

Kapanabilir

Arkadaşlar SonOyuncu ve MCSG gibi serverlerde SG'ye girince ScoreBoardStats değişik oluyor mesela izleyici ve oyuncular yazıyor sonra başlama süresi geri sayım yazıyor bunu nasıl yapcaz kaç gündür arıyorum hiç biri neden söylemiyor? -_- @IRFN
  16. PilotArmyPro

Skor hatası veya sorunu

Merhaba,ben %kills% ve %deaths% değişkenlerini ScoreBoardStats a ekleyince çalışıyor ama sadece world dünyasında.Bunu başka dünyalarada nasıl aktifleştiririm? Yani; Her dünyada sorunsuz çalışıyor ama ScoreBoardStats sadece world dünyasında ölünce veya birisini öldürünce değişiyor mesela ben bunu...
  17. PilotArmyPro

Spawn Sorunu

Arkadaşlar çok acil bir sorunum var :( AuthMe ve Essentials spawn ayarlıyorum (/setspawn ve /authme setspawn) ama olmuyor.Böyle bir şey yoktu servere websiteden kayıtı silince böyle oldu.SW nin ilk spawnından doğuyor neden oluyor peki??
  18. PilotArmyPro

[ISTEK] SurvivalGames Skript Isteklerim

Merhaba arkadaşlar ben sizden SG ile ilgili isteklerimi belirteceğim,cevaplarınızı soru numarasına göre cevaplandırırsanız sevinirim :) SG giriş tabela Türkçe yapma. SG izleyici olunca oynayan birisine ışınlanma.Ölünce otomatik olarak kit çıkcak ve oynayan birisini seçip ışınlanacak. SG'ye...
  19. PilotArmyPro

WebSite Top 10

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi web siteme SurvivalGames için Top 10 listesi eklemek istiyorum.Bunu düzgünce birisi anlatabilir mi?
  20. PilotArmyPro

Kapandı..!

PAP Server Türkiye'nin en eğlenceli SG Platformu PAP Server'e HoşGeldiniz ! Biz,kesinlikle para amacı gütmeyen bir serveriz. Herkese dürüstüzdür ve serverin hep açık kalacağını yada serverde 0 lag olduğunu bu yüzden söyleyemeyiz :) Server Bilgileri: IP: play.papsurvivalgames.tk:28980 Kapasite...
  21. PilotArmyPro

ScoreBoardStats

#Main configuration disabled-worlds: - world_nether - city #This will not count vanished players in the online value hide-vanished: false Scoreboard: Title: '&6&lPAP SG' #seconds # For instant updates you can or 1 and it will update every second Update-delay: 2 Items: #The...
  22. PilotArmyPro

.class Editleme

Merhaba ben plugin dosyalarının class dosyalarını düzenlemek istiyorum.Bana nasıl editleyeceğimi(düzenleyeceğimi) ve hangi programı kullanmam gerektiğini söyleyebilir misiniz? Java ByteCode Editor ? Eclipse? Class Editor?
  23. PilotArmyPro

ScoreBoardStats ve HungerGames

Arkadaşlar ben HG için ScoreBoardStats değişkenlerini arıyorum,ama bulamadım Nasıl yapabilirim? Veya birisi bana HG değişkenlerini anlatabilir mi???
  24. PilotArmyPro

SubDomain

Merhaba arkadaşlar,ben serverimin IP'sini harfli olarak yapmak istiyorum. Hostum var,domain var DNS falan gerekli her şey var ama bir türlü yapamıyorum Lütfen nasıl yapılacağını anlatır mısınız? Aylardır bi türlü arayıp da yapamadım :( Serverimin IP(GERCEK DEGİL)=1.1.1.1:28980 İstediğim Harfli...
  25. PilotArmyPro

SG Oyuncular Chest Açamıyor!

Merhaba arkadaşlar,bu seferki problemim: Yetkililer hariç (oyuncular,default,vip vs. vs.) sg oyununda iken chestleri açamıyorlar nasıl düzelteceğim?