.class Editleme

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben plugin dosyalarının class dosyalarını düzenlemek istiyorum.Bana nasıl editleyeceğimi(düzenleyeceğimi) ve hangi programı kullanmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?

Java ByteCode Editor ? Eclipse? Class Editor?

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki nereden açarım class dosyasını ve nereden editlerim?
Eclipse kullanabilirsin. Main.java (misal) dosyasını eclipse'in içine at. Sonra oradan editle ve kaydet. Bu kadar basit :) Eğer olmazsa IntelliJ IDEA programı var. Orası biraz daha karışık ama editlemen daha kolay olacaktır. :)

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Eclipse kullanabilirsin. Main.java (misal) dosyasını eclipse'in içine at. Sonra oradan editle ve kaydet. Bu kadar basit :) Eğer olmazsa IntelliJ IDEA programı var. Orası biraz daha karışık ama editlemen daha kolay olacaktır. :)
Bu yöntemler işe yaramaz.

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu yöntemler işe yaramaz.
IRFN,ben SurvivalGames LobbyWall.class editledim (Giriş tabelası yazılarını).Sonra reload attım SG'ye.Wall'ı silip tekrar yükledim ama tabela boş çıktı neden olabilir veyabir hata mı yapmış olabilirim? .class dosyasını isterseniz atabilirim.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
IRFN,ben SurvivalGames LobbyWall.class editledim (Giriş tabelası yazılarını).Sonra reload attım SG'ye.Wall'ı silip tekrar yükledim ama tabela boş çıktı neden olabilir veyabir hata mı yapmış olabilirim? .class dosyasını isterseniz atabilirim.
LobbyWall classı ile olacak iş değil o malesef. Plugini iyice bilmen gerekir, Survival Games pluginini daha önce incelemiştim, o tabelaları başka yerlerde de okuyor, her yerden değiştirmen lazım ve sanırım max limit 15 karakterden fazla olmamalıydı.