Arama sonuçlarınız

1. M

[TARTISMA] Kendi Ülkesini Sevmeyen Insan Gunahkar Mıdır ?

Hala ban yemememe şaşıyorum normalde en ufak hatamda uyarırlar flsllf Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. M

Gidiyorum bb

Yalnız hammadde girişiydi o ama nys Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. M

Gidiyorum bb

Vip mi ? Ne zaman vip aldım olum ben Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. M

Gidiyorum bb

17 Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. M

Gidiyorum bb

Hava mı dkakk aynen havalı olmak için dinime saldırıyorum,yoksa müslümanım ben Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. M

Gidiyorum bb

DELİRASENE QIZ Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. M

Gidiyorum bb

Olum yokki nasıl şizofren olsun amerika Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. M

Gidiyorum bb

Olum hadi çok heycanlıyım ilk banım olcak @Hsbas gelsene qıs Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. M

Sonunda beklediğimiz an geldi...

Dalga geçtiğimi anlamayarak en slk sen oluyosun kb Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. M

BİRİ BENİDE SINIRSIZ BANLASIN LÜTFEN Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. M

Gidiyorum bb

@Mockingjayyv3 ede bir ban alayım lütfen oda benimde @Hsbas Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. M

Gidiyorum bb

Hiç yobaz dolmuş sıkıldım gidiyorum Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. M

Olayların ilk başında mantıksal hata var. Allah şizofrenmi amerika ? Neden insan diye bir ırk yaratıp onları sınayayım düşüncesine girsin ? Neden bunu yapsın. Hepsi sikko sikko şeyler yeter cidden bıktırdınız kfskfk @Hsbas uçan banımı alayım pls sizde rapor edin çabuk görsünler. Bu arada hiçbirinize...
  14. M

Gidiyorum bb

Üç dk önce gitmeye karar verdim zamqiler biliyorum kimsenin umrunda değil. Yetkili amcalar uçan sınırsız ban istiyorum bi adet yada küfür falan edeyim öyle banlayın @Hsbas Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. M

Olum flallfkslc tapatalkdan yazıyorum,telefon bu. Ayrıca bir şeyler anlatmaya değmezsin Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. M

Tamam bay yobaz,devam edin Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. M

Buyur,8 yaşında okuduğum ve benim için ateizmin ilk adımları olan ansiklopediden alıntı* Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. M

Hocam ateistlerin dinidemi kendine ;( Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. M

Yok arkadaş cennete girmeyi garantiliyor Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. M

Ayetlerimize küfredenleri ateşe sokar,acıyı hissetmez olunca derilerini değiştirip yeniden takarız.(Nisa-56) merhametli ve hoşgörülü allahımız burada acı çekemediğimiz için derimizi değiştiriyor <3 yaşasın allah baba Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. M

Nasıl mı doğurdu ? Sperm ile yumurta döllendi,zigot oluştu. Embriyo gelişip fetüs haline geldi. 9 ay falan sürdü öyle doğdum Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. M

Sonunda beklediğimiz an geldi...

Ne 1.9u olum en iyisi 1.7 de laps kzmk salakmsnz Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. M

Allah olmadığına göre günahda yoktur efendim,nefret edebilirsiniz Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. M

101. Şirin Ne Olsun?

Geçen sene kinderden şirinler çıkıyordu,50 tane alıp hepsini açmıştım. Fark ettimde,şirin babayı kaybetmişim ağlicam Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. M

[Oyun]Türklere Özgü Şeyler

Asyada ereksiyon halinde 5-7 cm onu napcaz Sent from my iPhone using Tapatalk