[TARTISMA] Kendi Ülkesini Sevmeyen Insan Gunahkar Mıdır ?

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
+1 , ister ateist ister hristiyan olsun herkesin dini kendinedir.
Tabi bizim sözde dindarlar barbar yobazlar oldukları için islamın hoşgörü ve barış dini olduğunu bilmezler.
Hocam ateistlerin dinidemi kendine ;(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Hocam ateistlerin dinidemi kendine ;(

Ateizm de bir inanç biçimidir , benim inancım tanrı var , senin inancın tanrı yok.. Yani inanç biçimi = din.
Ayrıca başlığa trollemeye gelmişsin. Ben müslüman olsamda inancına hoşgörüşüyüm fakat sırf tartışma çıkarmak ve trollemek için geldiysen senin densizliğindir bu.

LordOfStrategy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ayetlerimize küfredenleri ateşe sokar,acıyı hissetmez olunca derilerini değiştirip yeniden takarız.(Nisa-56) merhametli ve hoşgörülü allahımız burada acı çekemediğimiz için derimizi değiştiriyor <3 yaşasın allah baba

şu an o bilgisayar karşısında oturman bile Allah sayesinde.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne Fark Eder O Telefon Başında Olmanda Allah Sayesinde O Iphone Telefonun Olmasıda
Olayların ilk başında mantıksal hata var. Allah şizofrenmi amerika ? Neden insan diye bir ırk yaratıp onları sınayayım düşüncesine girsin ? Neden bunu yapsın. Hepsi sikko sikko şeyler yeter cidden bıktırdınız kfskfk @Hsbas uçan banımı alayım pls sizde rapor edin çabuk görsünler. Bu arada hiçbirinize hakkım helal değil cehennemde yanın,za

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
şu an o bilgisayar karşısında oturman bile Allah sayesinde.
Sen Kendini Bir Hayvan(Maymun) Gini Görüyor Olabilirsin Belli Zaten Ama Ben Kendimi Hayvan(Maymun) Gibi Görmüyorum!
İşte bizi bu şekilde rezil ediyorsunuz. Bir ateistle tartışmak için öncelikle onun yaptığı gibi bilimle alıntı yapıp tartışmanız gerekir ki siz sadece hurafe yapıyorsunuz.. Müslümanlar bu nedenle rezil oluyor.
Tamam bay yobaz,devam edin

Şimdi senin ateizm konusundaki cevabını verelim.
Benim muzla ve patatesle ortak DNAlarım var.
Yani şimdi ben muz ve patatestenmi geldim? Maymunla insan kafatası benziyor diye maymundan geldik diyorsan o zaman hatalısın.
Ateistler bence maymun muz ve patatesle karıştığımıza inanmaları lazım..
Ayrıca yaşamın kendinden oluşma olasılığını bırak sadece tek bir organik aminoasitin doğal yolla oluşma olasılığı senin eline 100 lerce çeşit boya alıp tuvale atınca mona lisa çıkarma ihtimaline eşit. Tek hücreli canlı oluşma olasılığını sen düşün, o tek hücreli bu derece kompleks yapıları nasıl oluşturdu ? Bunlar imkansız şeyler.Sen gözün bile nasıl çalıştığını tam çözemiyorsun..
Hatta Stephen Hawking'den alıntı (tam hatırlamıyorum): Big bangin oluşması için onu tetikleyecek eşit bir güç gerekir, yani sonsuz yoğunluk ve sıcaklıkta bezelye tanesi kadar bir kütleye birşeylerin etki etmiş olması lazım fizik kanunlarına göre, yani isterseniz buna Buda isterseniz musa isterseniz tanrı deyin, biri o gün patlamayı kasıtlı tetikledi.
600'lü yıllarda yazılan bir kitap güneşin evrelerini çözmüş (kırmızı süperdev aşaması). Biz daha 40 50 yıl önce anlayabildik bunu:D Buda ufak bir tuz olsun tanrının olmadığını düşünenlere:D
(Evrim teorisini en büyük açıklarından bazıları bunlar.. Daha sürüsüne bereket.)

Yasir33Fake

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Olayların ilk başında mantıksal hata var. Allah şizofrenmi *** ? Neden insan diye bir ırk yaratıp onları sınayayım düşüncesine girsin ? Neden bunu yapsın. Hepsi sikko sikko şeyler yeter cidden bıktırdınız kfskfk @Hsbas uçan banımı alayım pls sizde rapor edin çabuk görsünler. Bu arada hiçbirinize hakkım helal değil cehennemde yanın,za

Yetkililer Bu Çara Ban Atabilirsiniz Sıkıntı Yok
Senin Ananı Avradını Dicem Lan ok İnsan Ol Önce Ondan Sonra Laf At Dinsiz İmansız Köpek Çinliler Köpekleri Yerken Senide Yese İyi Olabilir Yenilecek Gibi Değilsin Ama Köpek Diyetek Köpeğe Hakarwt Ediyorum Aslında
Köpekler Ezan Okunurken Havlamaz Biliyormuydun

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
BİRİ BENİDE SINIRSIZ BANLASIN LÜTFEN