Arama sonuçlarınız

1. ufukt14789

Minecraft EULA şartlarıyla ilgili bilgilendirme.

Tahminimce crack sunucularda bu kapsama giriyor olabilir çünkü @SecretForest in dediği gibi eula.txt'i kabul etmek zorunda.
  2. ufukt14789

Minecraft EULA şartlarıyla ilgili bilgilendirme.

Çok faydalı bir paylaşım teşekkürler. Türk sunucuları rapor edilmeye başlanmıştır bence.
  3. ufukt14789

Küçücük bir şey için taa burdura çağıran ibretlik genç

1- Yüz ifadesi Görmeden karar veremesin 2- Tanımadan karar veremessin 3- yaşını bilmesen karar veremessin Belki Sen 5 yaşındasın?
  4. ufukt14789

:.:::...::::.:.::.. okuyabiliyomusun?
  5. ufukt14789

Ben atayım aynn Down Sendromulu olabilirsin Down sendromu, trizomi 21; genetik düzensizlik sonucu insanın 21. kromozom çiftinde fazladan bir kromozom bulunması durumu ve bunun sonucu olarak ortaya çıkan hastalığa verilen isimdir.[1] Down sendromu vücutta yapısal ve fonksiyonel değişiklikler ile...
  6. ufukt14789

he birde anasınıf öğrencisi daha sosyal bilimler lisesini bilmiyor bu bir klevyeden yazı yazmayı bilmiyor bu 2 (bazıları hariç) Doğru dürüst konuşmayı bilmiyor buda 3 he birde daha mctrye giremiyor buda 4 demekki Hastasın. Geçmiş olsun. ne diyelim.
  7. ufukt14789

inanmıyorsun deyilmi kuzum. ya gel Burdur sosyal bilimler lisesine bul beni orada 12.Sınıf E Sınıfı Bul bak ellemeyecem. isim: Ufuk Göktürk
  8. ufukt14789

Son Sözümü Söyledim Dönüş paranı Zaten ambulans karşılayacagı için. Sorun yok Gel geliş paranı ben veririm şimdi Geleceksen gelirsin gelmeyeceksen Yemediği için gelmesin ve Yemediği kelimesini Lise 4 te kullaılıyor yaşın küçük oldugu için anlamakta zorluk çekebilirsin. zaten seneye ben Gelecem...
  9. ufukt14789

neden beni Savunuyosunuz? @98IamLegend98 yemediği için gelemiyor Burdura. Bu kadar basit
  10. ufukt14789

lan hepiniz E.G.Z'siniz(Eğitebilir Geri Zekalı) Cidden bak. Burdur sosyal bilimler 4. sınıf öğrencisiyim. Edebinizi takının.
  11. ufukt14789

Sadece bekleyin diyorum 1 senem kaldı üniversiteyi sizin bulundugunuz şehirde okuyacam o zaman görüşürüz. Zavallıcıklar.
  12. ufukt14789

@blokdunyasi | Ejderhayla Uçmak! , Asalar , Görevler , Evcil Hayvan.. | beta.mine-fox.com

KingOfCraft Diyorum Geçiyorum @Alps Ve @SectionFire
  13. ufukt14789

KappaGaming 7/24 Faction Pvp Server Hemen Gel :)

spawn'ı çalmakta amaç ne?
  14. ufukt14789

Gel! kendine Güveniyorsan! (yemiyorsa gelme)

Gel! kendine Güveniyorsan! (yemiyorsa gelme)
  15. ufukt14789

@blokdunyasi | Ejderhayla Uçmak! , Asalar , Görevler , Evcil Hayvan.. | beta.mine-fox.com

5 para etmez server ya neyine giriyosunuz!
  16. ufukt14789

server mapı çalıntı %100+ olarak servere kimsenin Girecegini Sanmıyorum!
  17. ufukt14789

GravityMC.nitrado.net | Arsalarda Fly # birçok Yenilik # Full Faction PvP

paneli Norton+ BitDefender oto siliyor(inmeden)
  18. ufukt14789

GravityMC.nitrado.net | Arsalarda Fly # birçok Yenilik # Full Faction PvP

Saat: 14:00 ? Bakim ? :D Server iyihe birde şu oyuncu paneli viruslu
  19. ufukt14789

NAsıl Hub Server Kuracam?

@Secret_wither https://www.google.com.tr/#q=BungeeCord+kurulumu bunumu yapamadın yuh beeee
  20. ufukt14789

Nero Network 1.7.9+ Faction

1.7.2 yap çünkü Arkadaslarım gelecek! 15 Kişi Gelecez servere :D ama Saat 5'ten sonra 11'e kadar :D
  21. ufukt14789

Kurban Bayramında Napçanız?

qarı qız keseceqzz :alay:
  22. ufukt14789

Pre serverlere giremiyorum Yardım Edin

aynen bende Giremiyorum şu an herkes gelsin. işde :(
  23. ufukt14789

Nero Network 1.7.9+ Faction

1.7.2 yap server 25-30 Kişi olur en azından :(