(Hg.SpecialGamings.net) Kitli Hungergames Server (ArmadaGamings)Özleyenler İcin

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
Yeni İp Server İpsi=Hg.Specialgamings.net
Bu Server ArmadaGamingsi Özleyenler İcin yapılmıştır Selamlar

Kitapla Normal Kit
Zümrütle Özel Kit
Kagıtla Kredine Bakabilirsin yada(/coin) Yazarak

Yuya_TC ,SaHiNBeY,MojangPro,Lithium_44 Sizde Davetlisiniz

Sunucu Kapasitesi = 55 İlerde 100-150 Kadar Çikartilabilir.
Sunucu Rami = 16gb Servera Verilen Ram 12Gb
Sunucu Açiliş Tarihi =30.09.2014
(İlk Güne Özel Tüm Kitler Bedava)(Süresi Doldu)
)
Özelikler (Eklentiler)
Lv Sistemi Eklendi Son Lv 99
Coin Sistemi Aktifdir
Deathchest Ölunce Chest Aktifdir
hiçbir Yerde Görmediginiz Maplar Aktifdir Yenileri En Kisa Zamanda Eklencek.

Notch Bile Swyi Kullaniyor. :)

Birbirinden Farkli birçok Mapimiz Mevcuttur
tabii ki İlerde Daha Cok Maplarimiz Olacaktir İşte Maplarimizdan Birkaci Hiç Biryerde Görmdiginiz Maplar

Son düzenleme:

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucu fake'dir ArmadaGamings kapalıdır, açılmayacaktır !

Dul Bırakan

En iyi cevaplar
0
aynen Server fake!
Sw nin Adı TeknoCraft Armadagamings kapandıgı icin ArmdaGamings oynayamadık Ve Bende Böyle Bir Sw açtım
Aynı kitler pastaci hades kelebek Falan Kitapla falan kit seçiliyo ve 7/24 online Bir Sw dir Gelmek İsteyen Buyursun
Saygılar[DOUBLEPOST=1412075782,1412075718][/DOUBLEPOST]
Sw nin Adı TeknoCraft Armadagamings kapandıgı icin ArmdaGamings oynayamadık Ve Bende Böyle Bir Sw açtım
Aynı kitler pastaci hades kelebek Falan Kitapla falan kit seçiliyo ve 7/24 online Bir Sw dir Gelmek İsteyen Buyursun
Saygılar[DOUBLEPOST=1412076912][/DOUBLEPOST]Günce lTüm Kitler Bedava Bekleriz[DOUBLEPOST=1412097516][/DOUBLEPOST]
swyi ArmadaGamings Özleyenler icin Yaptım

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Saygılar[DOUBLEPOST=1412075782,1412075718][/DOUBLEPOST]
Saygılar[DOUBLEPOST=1412076912][/DOUBLEPOST]Günce lTüm Kitler Bedava Bekleriz[DOUBLEPOST=1412097516][/DOUBLEPOST]
swyi ArmadaGamings Özleyenler icin Yaptım
Ozaman bişi diyemem başarılar.

MkPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gercekten Armada En samimi En iyi Hg Serverlerinden Birisiydi Buraya Bu Gün basladım Hadi Hayırlısı... Ha bu arada Saf sanmayın ''Fake Oldugunu Anladım''

MkPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen ArmadaGamingsin Sahibi Atakanı tanıyormusun?[DOUBLEPOST=1412105291,1412104792][/DOUBLEPOST]hıhıhı :D girer girmez rehber olan ben =-=[DOUBLEPOST=1412105894][/DOUBLEPOST]Armadadan Alıntı Demeyin Beyler Adam Bire Bir Söylüyor Özleyenler için acılmıstır server

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Armadagamıngs Gercekten çok basarılı kalıtelı oynanıslı bır serverdı acıkcası atakan abının sererı kapattına uzuldum

Dul Bırakan

En iyi cevaplar
0
Armadagamıngs Gercekten çok basarılı kalıtelı oynanıslı bır serverdı acıkcası atakan abının sererı kapattına uzuldum
Bu Server De Aynısı Atakan Abinin Serveriyle Aynı /sadece Armadaya mahsuz olan kitlein özelliklerini sayam: Hayalet Tamameen Görünme Oluyodun Kelebek Ucabiliyodun Pastac ikiti ArmadaGamingsi bende Özledim Ve Skriple Pluginle Onun Serveririn Aynısını Yaptım

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Server De Aynısı Atakan Abinin Serveriyle Aynı /sadece Armadaya mahsuz olan kitlein özelliklerini sayam: Hayalet Tamameen Görünme Oluyodun Kelebek Ucabiliyodun Pastac ikiti ArmadaGamingsi bende Özledim Ve Skriple Pluginle Onun Serveririn Aynısını Yaptım
Yapmadın yaptırdın.