@blokdunyasi | Ejderhayla Uçmak! , Asalar , Görevler , Evcil Hayvan.. | beta.mine-fox.com

MineFoxSunucusu

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

www.blokdunyasi.tk

Sunucu Açılış Tarihi : 10.10.2014 19:00

skypeci18

Sunucu Altyapı Bilgileri :

Sunucu Özellikleri :
✔ Lapis Sadece 15:00 - 16:00 Saatleri Arası Açık!

✔ Anoslar Yok!

✔ Özel Ayrıcalık , Hizmet Yok!

✔ Lagsız & Pingsiz Bir Minecraft Keyfi!

✔ Evcil Hayvan (PET) Sistemi İle , Evcil Hayvan Alabilir , Onunla Uçabilir , Kontrol Edebilir Veya Kafanıza Takabilirsiniz! ( Oyun İçerisinden /pet selector Yazınız! )

✔ Trambolin (/warp trambolin) İle Sıkılmak Yok! Her Seferinde Daha Yükseğe!

✔ Eğlenceli Ve Farklı Etkinlikler (EVENTLER)!

✔ Tamamen Oyuncuların İstekleri Doğrultusunda Hareket Eden Yetkililer!

✔ Oyun Açıkları (BUG) 'lar Kapalı!

✔ VIP Oyuncular Ile Oyuncular Arasında Denge Sağlanmıştır. Hiçbir VIP Yenilmez Değildir.

✔ Sunucumuzda Edit Kılıç , Zırh Bulunmaz! Bulunuması Halinde Kullanan Kişi de , Vesile Olan Yetkilide Sunucudan Sınırsız Uzaklaştırılır.

✔ Asalar , Özel Setler , Görevler VS. Gibi Eğlenceli Eşyalarımız İle Oyun Zevkinizi 2 Katına Çıkartın!

Sunucudan Bazı Warpların Görüntüleri! [.gif]

@blokdunyasi 'nda İşlemlerinizi Kolayca Yapabilmeniz İçin Yapılan Bazı Özellikler :
  • "/warp" Menüsü : Işınlanacağınız Yeri Aramakla Uğraşmanıza Gerek Yok! Kişiselleştirilmiş Warp Menüsü Mevcut!
  • "/kit" Menüsü : Ekipman Setlerini Kolayca Görebilir Ve Alabilirsiniz.. :)

Sunucu Kuralları :

Pet Sistemi :

"/pet selector" Yazarak PET Menüsünü Açan Bir Anahtar Alabilirsiniz. Bu Menü İle Sahip Olduğunuz Peti Kullanabilir , Onunla Uçabilir , Onu Bir Binek Gibi Kullanabilir Veya Kafanıza Takabilirsiniz!
Agresif Evcil Hayvanlar Vardır. Vurduğunuz Herhangi Bir Şeye O da Saldırır.
Kurt / Köpek Peti Deneme Amaçlı Ücretsizdir!
Diğer Petleri Sadece 1TL 'ye Satın Alabilirsiniz.
Veya Oyun Kredisi 1,000,000 BP (Blok Para) Ile Satın Alabilirsiniz.

Etkinlik Saatleri :

YağmurEventi : Her Gün 18:30 'da.

MadenEventi : Her Gün 19:00 'da.
EsyaDagit : Her Gün 19:30 'da.
ChestKaristir : Her Gün 20:00 'da.
Doğru-Yanlış(OX)Eventi : Her Gün 20:30 'da.
ParkurEventi : Her Gün 21:00 'da.
OP-BulEventi : Her Cumartesi 19:00 'da.
KlanSavaşları : Her Cuma 19:00 'da.

( Bu Saatler Haricinde İstek Üzerine Etkinlik Yapılabilir. )

Satış / Fiyat Listesi :

Ödeme Yolları : Mobil Ödeme , Kredi Kartı , PayPal , PTT , İnİnAl , PyByMe , ATM , NitradoTR Kredisi ..

64 Blok-Coin : 5TL
Tüm Petler : 10TL
Demir_Üye : 5TL / Ay
Altın_Üye 10TL / Ay
Elmas_Üye : 15TL / Ay
Tüm Asalar : 2TL
Eşya Sigortası : 2TL / Tek Eşya
Kral Paketi : 5TL
64 X Set Sandığı + 64 X LVL Sandığı : 5TL
64 Görev Puanı : 5TL

VIP Üyeliğe Verecek Paranız Yok Mu ? Üzülmeyin! @blokdunyasi Bunu da Düşündü. Oyun İçerisindeki Aktifliğe Göre Promo VIP Kodu Dağıtılır! Aynı Zamanda Çeşitli Etkinliklerden de 1 - 7 - 30 Günlük Tüm VIP Çeşitlerinden Kazanma Şansınız Var!

Elinizde Olan Promo Kodu : "/usekey kodunuz" Şeklinde Kullanabilirsiniz.

Bu da Bizden Forum.Minecraftturk Okurlarına 7 Günlük [Demir_Üye] Promo Kodu! :)
12IX22WZ87
( Yukarıdaki Kod Her Hafta Forum.Minecraftturk Takipçileri İçin Yenilenir.. :) )

İletişim VS. :

WEBSite : www.blokdunyasi.tk
Sunucu IP : beta.mine-fox.com
Telefon Destek [7/24 ] : 05343667420
Mail : [email protected]

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
server mapı çalıntı %100[DOUBLEPOST=1411925323,1411925187][/DOUBLEPOST]+ olarak servere kimsenin Girecegini Sanmıyorum!

EndToast

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ufukt Haklısın Ama herkes Bize Uymak Zorunda Deil Yani İsterlerse Girsinler Ama Emekleri Boşa Gider

EndToast

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla Ben Hiç Map Çalmıyom AbdurrahmanReis Var Süper Map Yapıyo Ona Yaptırıyom Spawnımı :D

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kıskanınca zoruna gidiyor değil mi? ve map çalıntı olsa nolcak? yapımcısından izin almıştır??????
şimdi bunu açıkla bakalım..
lan ben senin varya elimde olsan Kimse kurtaramaz seni Burdur Anadolu sosyal bilimler lisesine gel bakayım beni bul orda bi Görüşelim senle yada adres ver!
(map çalıntı ve iziniin yok!!!!! )
çok güzel zaman bulunca girerim :)

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
lan ben senin varya elimde olsan Kimse kurtaramaz seni Burdur Anadolu sosyal bilimler lisesine gel bakayım beni bul orda bi Görüşelim senle yada adres ver!
(map çalıntı ve iziniin yok!!!!! )
ve bir çocuksu haraketinle senin seviyene inmememiz için ibret oluyorsun birilerini ezenler ezik olanlardır. ve nerden sonsuzda sonsuz çalıntı olduğunu? belki izin almıştır belki başkaları çalmıştır mapın yapımcısımısın sen?
ve burdan burdura senin gibilerle kavga etmek için gidemem. buna noldu korktunmu ezik dersen seviyeni herkese göstermiş olursun..
hiçbişey yok burda 2 saat boşuna spoiler açtın :D (eğlence amaçlıydı)

edit:şimdi kim olduğunu anladı..

Son düzenleme:

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Konuyu açan kişi sunucusunu tanıtmak için tanıtım konusu açmış, siz burada neyin kafasını yaşıyorsunuz da "5 para etmez server ya neyine giriyosunuz!" diyebiliyorsunuz? Bir şeyi veya aksini savunurken sebep de gösterin, sebepleri de kanıtlarla destekleyin.

Velhasıl, sunucuya müsait bir zamanda ziyaret yapacağım.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
beyler servere girmiyor girmeyin reklam yapmak istemiyorum o yüzden kısaltmasını söylüyorum atrns kısatmal gıcık şartları olan ücretsiz dandik firmadan aldıkları için whitelist istiyor! (burda serveri kötülemiyorum)