Arama sonuçlarınız

1. Swertyy

SteamGifts

Forumda kim duymuştur kim duymamıştır bilmem ama bu güzel siteyle ilgili bir konu açayım dedim. Link: steamGifts.com steamGifts Nedir ? Bu site direk steam hesabınızla bağlanıp giriş yaptığınız bir sitedir. Güvenilirdir. (Sitenin zaten benimle bir alakası yok yüz binlerce kullanıcısı var.) Bu...
  2. Swertyy

Kendinizi Test Edin

Evet sevgili minecraftturk sitesi üyeleri hayatta üzerinde çalışıp ustalaşabileceğiniz birçok konu varç Örneğin dünya dilleri, yazılımlar, tasarım programları, programlama dilleri.. Liste uzayıp gidiyor elbette arasında sizin de iyi olduğunuz bunu ölçmek istediğiniz başlıklar vardır. Bu site...
  3. Swertyy

Bir Server Projesi

Server Projesi Ama Nasıl Bir Server Projesi ? Konunun başlığını okuyup girenler için akla ilk gelen sorulardan biridir sanırım ve cevabı da şu ki belli değil. şu an saf bir fikir olan bir proje. Belli olan tek şey ise crack olacağı ve önümüzdeki yaz açılacağı gerisi konusunda konuşmak için çok...
  4. Swertyy

Ancient Rome Gladiators Arena

Merhabalar, okullar açılınca bilgisayardan tekrar girmeyeceğim için son bir yapı yükleyeyim dedim. En altta indirme linki de var. İsteyen indirip server'ın da orada burada kullanabilir. Neyse genel olarak bahsedecek olursak Roma mimarisini severim ve arena da güzel olur diye düşündüm karşımıza...
  5. Swertyy

Minecraft'ın Geleceği ve Ömrü

Merhaba arkadaşlar bugün fikrinizi almak istediğim bir konu var lütfen ankette oy kullanmayı unutmayın :). Şimdi gelelim konumuza, Her popüler oyun bir süre sonra unutulmasa bile eskisi kadar rağbet görmez. Bu zaman oyundan oyuna özelliklerine , özgünlüğüne vb. şeylere göre değişir. Minecraft...
  6. Swertyy

The Ocean

The Ocean Kuruluş amacımız oyun dünyasının zevkini keşfetmiş ve bunun sonucundan artık gerçek anlamda bir 'oyuncu' olmuş kişileri bir araya toplamak ve bunun sonucunda ortaya çıkacak güzel bir takımla oyun oynamak. Peki bunu neden istiyoruz. Her oyuncunun zamanla anlayacağı gibi bir oyun ne...
  7. Swertyy

5 Knot Spawn Decoration

Merhabalar , bugün daha çok bir spawn süsü olarak düşündüğüm '5 düğüm' resimleri için bu konuyu açıyorum. Havada duran aşağıdan bakıldığında estetik duygusu uyandırsın diye yapılmış bir şeydi. Yaptıktan sonra altını da biraz doldurdum. Özellikler ve Bilgiler Spawn süsü/dekorasyonu olarak...
  8. Swertyy

Mini Rhombus Spawn

Merhabalar , bugün de sırf sıkıntıdan 2 saati yiyip bitirmesi için yaptığım ufak bir "eşkenar dörtgen" spawn var. Skyblock vb. yerlerde kullanılabilecek - size kalmış tabii ki - bir spawn. Neyse uzatmadan; Resimler Okuduğunuz için teşekkürler. İyi veya kötü yorumlamaktan çekinmeyin.
  9. Swertyy

Genel Skype Konusu

Merhabalar arkadaşlar kafamda bir süredir bu fikir vardı. Daha önce başka forumlarda da denedim bazılarından çok iyi arkadaşlar edindim az önce benzer bir konu gördüm , hatırlayınca uzatmadan açayım dedim. Öncelikle amaç sohbet , muhabbet , arkadaşlık ve bu yüzden kimseyi zorlamıyoruz...
  10. Swertyy

Spiral Spawn Hub Versiyon

Merhabalar , hub sunucular için küçük ama sevimli bir spawn yapmaya çalıştım ortaya çıkan beni memnun etti. Sizin de düşüncelerinizi almak isterim. Yorumlarınızı bekliyorum. Harita Özellikleri ve Bilgiler Yaklaşık 4 gün (29 saat) 'te yapıldı. Yardımcılar Swerty yazan yer Server İsmi olarak...
  11. Swertyy

Spiral Spawn Faction Versiyon

Öncellikle bunun ilk ciddi 'build' denemem olduğunu söylemek istiyorum eleştirileriniz ona göre yapın lütfen :) Sebebiyle birlikte yapıcı bütün eleştirilere açığım , yorumlarınızı bekliyorum. Harita Özellikleri ve Bilgiler Yaklaşık 3 gün (20 saat) 'te yapıldı. Yardımcılar Hub spawn olarak...