5 Knot Spawn Decoration

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar , bugün daha çok bir spawn süsü olarak düşündüğüm '5 düğüm' resimleri için bu konuyu açıyorum. Havada duran aşağıdan bakıldığında estetik duygusu uyandırsın diye yapılmış bir şeydi. Yaptıktan sonra altını da biraz doldurdum.

Özellikler ve Bilgiler
Spawn süsü/dekorasyonu olarak tasarlandı ancak geniş bir iki duvar eklenip server hakkında bilgi vermesi için düzenlenebilir.
Yapımı 3.5 - 4 saat kadar sürdü.
'5Düğüm' bir semboldür. Ancak herhangi bir anlam yüklemesi yok burada.
Herhangi bir öneriniz tavsiyeniz veya başka şeyler için bana özel mesaj atarak veya Skype: Swertyy ekleyerek ulaşabilirsiniz.
Şimdi resimlere geçelim..

Resimler

Okuduğunuz için teşekkürler.
İyi , kötü yorumlarınızı eksik etmeyiniz lütfen.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
4 Saati abartmışsın.10,20 dakikalık bir şey.<_<

Yaparken aynı zamanda ne eklesem diye düşündüğüm için olabilir öyle olmasa bile 10-20 dakikada yapabileceğimi zannetmiyorum. Siz yapabiliyorsanız 1-2 saatinizi ayırıp cok daha güzel şeyler yapmanızı temenni ederim.

Emin misin ?
Yapıları çok küçük görüyorsun.

Beğenmenizden ve teşviğinizden dolayı çok teşekkür ederim :)

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
5 tane yuvarlaktan spawn olan bir dünyada yaşıyoruz.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
5 tane yuvarlaktan spawn olan bir dünyada yaşıyoruz.

Konuları okumadan rastgele yapılan eleştirilerin olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu 2. eleştiriniz ikisinde de okumadan ya da anlamlandırmadan eleştiri yapmanız hoş değil.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Konuları okumadan rastgele yapılan eleştirilerin olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu 2. eleştiriniz ikisinde de okumadan ya da anlamlandırmadan eleştiri yapmanız hoş değil.
Okuma anlamlandırma falan ilgisi yok. 5 Düğüm sembolü olmuş ne fark eder ? Ben de Yıldız şekli çizip koymuyorum buraya. Bu yapıyı 4 saatte bırakın yapmayı 5 kez bitirir insan. Asıl kafasından 2 şekil sallayıp spawn diye millete yutturulmaya çalıştığı saçma sapan bir konudayız. Boşuna zaman israf etmeyeyim. Şu ana kadar kimseye hatalarını nasıl düzeltmesini söylemeden kötü olduğunu söylemedim size yaptığım yorumlar dışında. Demek ki hak etmişsiniz.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okuma anlamlandırma falan ilgisi yok. 5 Düğüm sembolü olmuş ne fark eder ? Ben de Yıldız şekli çizip koymuyorum buraya. Bu yapıyı 4 saatte bırakın yapmayı 5 kez bitirir insan. Asıl kafasından 2 şekil sallayıp spawn diye millete yutturulmaya çalıştığı saçma sapan bir konudayız. Boşuna zaman israf etmeyeyim. Şu ana kadar kimseye hatalarını nasıl düzeltmesini söylemeden kötü olduğunu söylemedim size yaptığım yorumlar dışında. Demek ki hak etmişsiniz.

Öncelikle kimse buna spawn demiyor. Bu bir süs. Dediğim gibi okusanız anlardınız. Umarım buraya kadar her şey tamamdır ? Daha sonra eleştirinizden dolayı değil - zaten yaptığınız eleştiri de değil.. - Konuyu okumamanızdan şikayetçiyim.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Konuyu tamamen okudum. Spawn dekorasyonu diye başlık koymuşsunuz. Kapı süsü değil herhalde bu ? Yaptığınız küçücük saçma her yapıyı koymanız saçma olan.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu tamamen okudum. Spawn dekorasyonu diye başlık koymuşsunuz. Kapı süsü değil herhalde bu ? Yaptığınız küçücük saçma her yapıyı koymanız saçma olan.

Kapı süsü değil. Havada asılı duran bir süs. Ve küp sanatı olarak konu kurallarında büyüklüğü , küçüklüğü ile ilgili bir şey yok. Sizin beğenmediğiniz bir durumsa küçük dersiniz (Ne olduğunu doğru söyleyin ama bu bir spawn değil.) olur biter. isterseniz yorum bile atmayın kimsenin zoruyla değil.
Ha siz güzel büyük bir şey yaparsınız biz de görür , beğenir , takdir ederiz. Herkes sizin gibi olmak zorunda değil. Benim gibi olmak zorunda da değil. Size de yıldız şeklinizi koymayın diyen yok. Güzel yapıtlar koymak istiyorsanız elbette ama benimkilere karışamazsınız öyle değil mi ? Kendi bildiğim yöntemler kendi küp sanatımı yapmaya çalışıyorum.
Konu daha fazla uzamasın cevabınızı özenle okuyacağım ancak yanıtlamayacağımı belirtmek isterim. İyi forumlar..

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum ! hcyl cyl kodları az da elinle bişiyle yani abartı 4 5 saate neler yaparsın neler benim fikrim bu

WorldEdit yeni başladım tam bilmiyorum. Bildiğim içi dolu daireler yapmak yapıp kırmak yerine daireleri direk kendim yaptım.

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Simetrik değil onun dışında güzel

tavayla fotoğraf çekerken elmayla gönderildi.