Mini Rhombus Spawn

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar , bugün de sırf sıkıntıdan 2 saati yiyip bitirmesi için yaptığım ufak bir "eşkenar dörtgen" spawn var. Skyblock vb. yerlerde kullanılabilecek - size kalmış tabii ki -
bir spawn.
Neyse uzatmadan;
Resimler

Okuduğunuz için teşekkürler.
İyi veya kötü yorumlamaktan çekinmeyin.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Yaratmak Allah'a mahsustur :) Bu arada bana hiç yapıcı gelmedi spawn çok basit

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Şekil Bakımından İyi Olmuş Fakat Küçük Bir Yerde 8 Ayrı Bölge Olmamış Diye Düşünüyorum Büyük Bir Alanda Daha Fazla Dekor Eklersen Daha İyi bir şey Ortaya Çıkabilir

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
4-5 Blok koyup spawn demek de pek hoş gelmedi bana.

Küçük ve sade olmasını istiyordum zaten. Yani faction server'da hammadde spawn'ı olabilir. Portallardan odun , taş vs gidilebilir.

Yaratmak Allah'a mahsustur :) Bu arada bana hiç yapıcı gelmedi spawn çok basit

Yaratmak kelimesini mi kullanmışım fark edemedim.

Şekil Bakımından İyi Olmuş Fakat Küçük Bir Yerde 8 Ayrı Bölge Olmamış Diye Düşünüyorum Büyük Bir Alanda Daha Fazla Dekor Eklersen Daha İyi bir şey Ortaya Çıkabilir

Örnek verirsen daha iyi olabilir.

Hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkürler.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Küçük ve sade olmasını istiyordum zaten. Yani faction server'da hammadde spawn'ı olabilir. Portallardan odun , taş vs gidilebilir.

Yaratmak kelimesini mi kullanmışım fark edemedim.

Örnek verirsen daha iyi olabilir.

Hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkürler.
Sen değil 2. yorum atan kişi

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok basit olmuş ya.Değişik şeyler yapmaya çalışın.Herkes yapıyor artık bunları.Beğenmedim kusura bakma.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok basit olmuş ya.Değişik şeyler yapmaya çalışın.Herkes yapıyor artık bunları.Beğenmedim kusura bakma.

Ben de herkesten bir kısımım zaten. Önce farklı bir spawn yapayım dedim. Olduğu kadar oldu. Şimdi de basit bir şey yapayım dedim herkes yapıyor en azindan el altında bulunsun diye ama buraa paylaşmasam da olur sanırım. :lol:
Yorumunuzdan dolayı teşekkürler.

StarCraftik

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Spawnın Şeklini Çıkarmak Çok Kolay Basit Harita Olmus Urassam 30DK Yaparım ama dekor zaman alır tabii ki