Arama sonuçlarınız

1. Dangers58

#IceNW Faction / SkyBlock / BedWars 64GB Ram ! 250 Kişilik !

Başarılı bir sunucu elinize sağlık.
  2. Dangers58

play.*********.net [1.8] | Artık daha kaliteliyiz! | Hayatta Kalma Survival Sunucu | BETA 2.0!

Doğru düzgün anlatsaydın keşke dostum. Bir survival sunucuda altından ev yapmak şaşırtıcı her yerini altından. Hack yok olduğunu iddia ediyorsun fakat appdata dosyasını gösterip kapatıyorsun ve orada hack clientleri'yle dolu. Sunucumuzda hack kullandığınız için engellendiniz. Başka açıklama...
  3. Dangers58

play.*********.net | ARTIK 1.8+ SÜRÜM İLE SİZLERLE! | Gel ve gör bu kaliteyi...

Bunu yazananın konusu çok farklı zaten.
  4. Dangers58

Eksiği var demekle olmuyor kardeşim. Sen burada yaz ki eksiklerimizi biz de tamamlıyalım. Baltalıyamıyorsunuz. Az gerçekçi olun :)
  5. Dangers58

[sonMİLAS] - 1.8 - Hayatta Kalma Sunucu - İP : 151.80.237.82 - DUYURU: Görev Sistemi Geldi !

:/ Oyuncun mu olmamı bekliyordun. Serverine 5 Dakika girdim lagdan öldüm. O derece herkes lagdan şikayetçi. Baltayla alakası yok.
  6. Dangers58

Çakma Lobi Skripti

Önemi Değil :)
  7. Dangers58

Kişileri Silme lütfen acil yardım

Kardeşim AuthMe klasöründeki Auths.db (Authme.db de olabilir) Silersen Sıfırlanır.
  8. Dangers58

Çakma Lobi Skripti

Kardeşim Authme Config.yml'den forceCommands: - aktar Satırını düzenleyip ardından: command /aktar: trigger: send "&6Aktarılıyorsunuz!" to player bungeecord connect player to "Sunucu Adi" Skriptini kullanırsan aktarma işlemini yapabilirsin :) Unutma: Wild Skript Eklentisi Gereklidir.
  9. Dangers58

Kardeşim atar yaptığımız falan yok biraz önce yetkili birinin hesabina girmeye çalıştılar (Başarısız oldu) onu banlarken arada sen de kaynamış olabilirsin. Sorun çözüldü buyur gel :)
  10. Dangers58

Yetkili Hesabına Girmeye Çalışırsanız (K.Adı: Akın) tabii ki Banlanırsın Be Kardeşim :) Eğer Farklı Bi' Kullanıcıysan Nickini PM at halledelim.
  11. Dangers58

[sonMİLAS] - 1.8 - Hayatta Kalma Sunucu - İP : 151.80.237.82 - DUYURU: Görev Sistemi Geldi !

Aynen kardeş. Açıyorsunuz sunucuyu lagdan ölüyorlar sonra gerek var mı :D
  12. Dangers58

Tamam, anladık baltalama çabasındasın ama olmuyor, deneme. Olmuyor! Sunucumuz Açıldı Herkesi Bekliyoruz!
  13. Dangers58

:DD Üzdün kardeş :/ O nasıl mesaj :/ Kibir zararlı kibir. Bırak da milletin üstüne çıkmaya çalışmayı adam akıllı davran. Lan madem o kadar yüksek gelire sahipsin git alsana 32 Gb 64 Gb :/ Neden 4'lerde sürünüyorsun.
  14. Dangers58

Essentials Messages Dosyasının Ahmet Melih TR İle aynı olması da Hoş :D :D
  15. Dangers58

Tolga'nın görevi Essentials yapmakta sizi iyi keklemiş. Adam Ahmet Melih TR plugininden alıp ben yaptım demiş gibi duruyor :D :D :D
  16. Dangers58

:D Tüm Pluginleri 8 Ayda Düzenleyip Skript Yaptığınızı Söylediniz Lakin Essentials Alıntı ? :/
  17. Dangers58

Dikkat! 8 Aydır Yapılan Skriptler-Pluginler Hatalı :D
  18. Dangers58

[Authme] Sorun

Nitrado Logları Atarsan Detaylı Bakabilirim :)
  19. Dangers58

[Yardim] Olusturulan Chestden İtem Alma

Bir Menu Sistemi Yapıyorum Fakat Chestteki İtemi Alip Envanterine Koyabiliyorlar Nasil Yapıcam Yardım Edebilirmisiniz Sağ Tıklayınca Kayboluyor
  20. Dangers58

[Yardim] Olusturulan Chestden İtem Alma

Bir Menu Sistemi Yapıyorum Fakat Chestteki İtemi Alip Envanterine Koyabiliyorlar Nasil Yapıcam Yardım Edebilirmisiniz Sağ Tıklayınca Kayboluyor
  21. Dangers58

Play.*********.Net | ☼ Eğlencenin Adresi ☼ |

Play.*********.Net | ☼ Eğlencenin Adresi ☼ |
  22. Dangers58

KONU KILIT!

Sunucumuza Herkesi Bekleriz. Çok Emek Verdik Ve Baya Geliştik...
  23. Dangers58

Mimar [Builder] Alımları!

Öncelikle Hepinize Kolay Gelsin ********* Adlı Sunucumuzu Geliştirmeye Başladık Ve Survivalden Sonra Faction Yapmaya Karar Verdik! Pluginlerimiz Tamam Lakin Build Yapabılecek Kişiler Grubumuzda Bulunmuyor. Eğer Sizde Usta Bir Builder Olarak Bize Katılmak İsterseniz Skype Adreslerimiz; Gökhan >...