[sonMİLAS] - 1.8 - Hayatta Kalma Sunucu - İP : 151.80.237.82 - DUYURU: Görev Sistemi Geldi !

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servera Yeni Girdim Gayet Güzel Ama Fark Ettimki Diğer Survival Serverlarının Kurucularının Yarısı Burada Ve Açık Arıyorlar :D Güzel Server Artık Burdayım

Hani Sırf şu yazıyı yazmak için girdim hesabıma

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:D Tüm Pluginleri 8 Ayda Düzenleyip Skript Yaptığınızı Söylediniz Lakin Essentials Alıntı ? :/
Kardeşim, sunucu'ya aynı anda 50 kişi girdi ve bot saldırı attılar hiçbir plugin hatalı değil baltalamak için yanlış yerdesin.

Servera Yeni Girdim Gayet Güzel Ama Fark Ettimki Diğer Survival Serverlarının Kurucularının Yarısı Burada Ve Açık Arıyorlar :D Güzel Server Artık Burdayım

Hani Sırf şu yazıyı yazmak için girdim hesabıma
İyi düşünceniz için teşekkürler.

neden açılmadı hala
Sunucu aktifdir. İP : 151.80.237.82

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Sunucu Mapı "8 Ay"'A Göre Fazlasıyla Acemice , Geliştirilmeli.
- Sunucu Essentialsı Arkadaşın Dediği Gibi Alıntı.
- Farklı Çok Bir Yanı Yok , Normal Survival.
Başarılı Olacağınızı Sanmasamda , Başarılar.

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
- Sunucu Mapı "8 Ay"'A Göre Fazlasıyla Acemice , Geliştirilmeli.
- Sunucu Essentialsı Arkadaşın Dediği Gibi Alıntı.
- Farklı Çok Bir Yanı Yok , Normal Survival.
Başarılı Olacağınızı Sanmasamda , Başarılar.
Kardeşim, Ess yapımcısı bizim kurucumuz zaten, o spawnlar 8 aydır yapılmadı pl, ve skriptler yapıldı yanlış bilgi verme,

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim, Ess yapımcısı bizim kurucumuz zaten, o spawnlar 8 aydır yapılmadı pl, ve skriptler yapıldı yanlış bilgi verme,
Beni Skriptin Ve Pluginin Alakadar Etmez , Sunucu 8 Ay Emek Verildiyse Bunlar Düşünülmeliydi.
Essentials Yapımcısı Kurucu Olabilir Sonuçta Madem 8 Ay Sıfır Ess. Yapabilirdin , Çöp :/ :huh:

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni Skriptin Ve Pluginin Alakadar Etmez , Sunucu 8 Ay Emek Verildiyse Bunlar Düşünülmeliydi.
Essentials Yapımcısı Kurucu Olabilir Sonuçta Madem 8 Ay Sıfır Ess. Yapabilirdin , Çöp :/ :huh:
Kardeşim 3 tane yetkılıyız ve tolga'nın görevi ess yapmaktı, hepimizin görevleri vardı boş boş konuşmasan artık ?

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hani girip bakıyorum, kaliteden eser yok. Lag giriyor sunucuya biraz sonra diyorlar "sorun yok, bir şeyler yapıyoruz" hani böyle ilerlemez.
Eklenti paketinizi beğenmedim daha fazla geliştirmeniz lazım! Biraz oynadım ve hemen sıkıldım, ciddiyim sıkıldım. (Başka isimle girdim, yoksa ban atarsınız da :p)

Skript fazlaca kullanıyorsunuz bu da ileride size kötü sebepler açarak geri dönücektir. Hani ben de kapalıyım, halen bu kadar az olmanız bazı sunucuların halen bu kadar az olmaları üzücü. Biz kapattık, en azından oyuncu toplasaydınız siz ve bazıları... Neyse hayırlı günler dilerim :)

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hani girip bakıyorum, kaliteden eser yok. Lag giriyor sunucuya biraz sonra diyorlar "sorun yok, bir şeyler yapıyoruz" hani böyle ilerlemez.
Eklenti paketinizi beğenmedim daha fazla geliştirmeniz lazım! Biraz oynadım ve hemen sıkıldım, ciddiyim sıkıldım. (Başka isimle girdim, yoksa ban atarsınız da :p)

Skript fazlaca kullanıyorsunuz bu da ileride size kötü sebepler açarak geri dönücektir. Hani ben de kapalıyım, halen bu kadar az olmanız bazı sunucuların halen bu kadar az olmaları üzücü. Biz kapattık, en azından oyuncu toplasaydınız siz ve bazıları... Neyse hayırlı günler dilerim :)
1.8 Oyuncu kitlesi'nin az olduğunu herkes bilir ve sunucunun yaş ortalaması ciddi derecede iyi zaten açıldığımız'da +40 olduk biz illegal yöntemlerden oyuncu toplamıyoruz.

neden açılmadı hala
niye açılmıyor :(
Beyler 17.00 dı açılış hayla bekliyoruz.
Yarım saat sonra açılacak galiba.
# SUNUCU AKTİFDİR 18:00'DA AÇILDI. #
# İP : 151.80.237.82 #

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
# GÜNCELLEME #
# Sunucu İcon Eklendi #
# Market İtem satışları fiyatı yükseltildi. #
# Slot 60 Oldu #
# Skriptler Güncellendi. #
# Lag giderildi #

GECE SAAT 1'DE +35

kaantrk123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adminler yürüyemiyorum oyun içinde bug var serverde bi ilgilenirseniz sevinirim oyunda adım Keralis