play.*********.net | ARTIK 1.8+ SÜRÜM İLE SİZLERLE! | Gel ve gör bu kaliteyi...

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅
[]--[] Kapasite: 90 Kisilik []--[]
[]--[] Maximum Ram: 16 GB []--[]
[]--[] Kullanılan Ram: 13 GB []--[]
[]--[] Survival Ram: 8 GB []--[]
[]--[] Lobi Ram: 3 GB []--[]
[]--[] BungeeCORD Ram: 2 GB []--[]

# Sunucu Bilgileri #
IP Adresi : play.*********.net
Oyun Türü : Survival (Hayatta Kalma)
Version : 1.8
Site : www.*********.net

# Yetkili Kadromuz #
>< Kurucu > *********
>< Admin > MH97
>< Admin > Krajan24
>< Moderator > Turkiye
>< Mimar > Chamdion

>< Mimar > iOmer

# Rekorumuz # (Eski)

Merhaba minecraft severler, bugün sizlere "*********" adlı Hayatta Kalma sunucusunu tanıtacağım, bu sunucuyu açmakta en büyük amacımız sizlere kaliteli oyun ortamı sunmaktır.Oyun ortamı sunmakla birlikte güzel arkadaşlıklar ve güzel anlar yaşamaktır.Bakıyorum tüm Hayatta Kalma sunucular bir birlerinin aynısı, bizde diğer sunuculardan farklı olmaya çalışacağız.İlerideki zaman diliminde sizlerin istekleriniz doğrultusunda sunucumuzu ilerleteceğiz tabi ki bu istekler olumlu bi' istek olursa.Benim ve diğer yetkili arkadaşlarım sizlere bu sunucuda her türlü oyun DESTEK'ini sunarlar bundan hiç süpheniz olmasın.Bizim sunucumuz BatiHOST tarafindan güvence altındadır, kaliteli donanımlarımız sayesinde sizlere Ultra az PİNG ile oyunu daha keyifli yaşatmak için elimizden geleni yapıcağız! Her türlü sunucu ile hakkında kafanıza takılan soru var ise bizlere forumumuzdan ulaşabilirsiniz. (forum.*********.net)

YAKINDA EKLENİCEKTİR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ!

KONU HARİKA BİR ŞEKİLDE GÜNCELLENECEKTİR!

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Güzel bir servere benziyor hemen geliyorum

Oliver3765

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Chamdion - Akının buildleri yine mükemmel inşallah 1.8 le süper olacak

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Efsane geri döndü, herkezi bekliyoruz!

AliOfficial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Greyder sunucuya daha 10 20 saniye önce girdim ve kayıt oldum Conection Lost dedi ve attı çakma lobiden aktarılırken ve tekrar girdiğimde you are banned from this server.????

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Greyder sunucuya daha 10 20 saniye önce girdim ve kayıt oldum Conection Lost dedi ve attı çakma lobiden aktarılırken ve tekrar girdiğimde you are banned from this server.????
Yetkili Hesabına Girmeye Çalışırsanız (K.Adı: Akın) tabii ki Banlanırsın Be Kardeşim :) Eğer Farklı Bi' Kullanıcıysan Nickini PM at halledelim.

AliOfficial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
KARDEŞİM benim nicikm CaptainOverwatch ? benle kafamı buluyorsunuz anlamıyorum hem banlanan benim düzgünce mesaj yazıyorum biri çıkıyor atarlı atarlı şu hesapla girersen tabi banlanırsın??

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
KARDEŞİM benim nicikm CaptainOverwatch ? benle kafamı buluyorsunuz anlamıyorum hem banlanan benim düzgünce mesaj yazıyorum biri çıkıyor atarlı atarlı şu hesapla girersen tabi banlanırsın??
Kardeşim atar yaptığımız falan yok biraz önce yetkili birinin hesabina girmeye çalıştılar (Başarısız oldu) onu banlarken arada sen de kaynamış olabilirsin. Sorun çözüldü buyur gel :)