Arama sonuçlarınız

1. Perchlorate

ReloadCraft V4 // Faction // 1.8 // 0 Lag // mc.reloadcraft.com//Yorumlara Tavsiyenizi Bırakın

Herif allaha şirk koşuyor ahali... "God Vip" nedir ?
  2. Perchlorate

GameOfTurk kapanıyor :( detay içeride..

Ah... yukarıdaki lafı iyi bir idrak et ondan sonra bir daha mesaj at.. hadi koçumm
  3. Perchlorate

Yanlız kafası sonradan geldi uwww hahaha
  4. Perchlorate

Asıl 2k1 li olan sen degilmiydin be kardeşim... annen sana büyüklerinle terbiyeli konuşmayı öğretmedimi ?
  5. Perchlorate

Yoksa sıra mineplex temi ?
  6. Perchlorate

Reichstag 1945 | YENİ RESİMLER |

Yalanciligin, sahtekarligin bukadari konuyu acarken hicmi yuzunuz kizarmadi be :D ben cucuna networkun ex sahibi özgür ve bu yapiyi sunucuya ben koydum. Koydum diyorum cunku bu bir schematic. Imperial city projesinin bir kismini kopyalayarak sunucumda bos bir yere koydum ertesi gun baktigimda bu...
  7. Perchlorate

Rylecls_75 / JusticeWhip - Hub Spawn Lobby / CurcunaNetwork Tarafından Satın Alındı

Zaten çok gereksiz bir sektörde olduğum için 3 yıldır online bir sunucum var ve nitrado destek ekibinin bir parçasıyım... neyse canım hadi... yeterince muhattap olduk seninle... daha fazla cevap yazip seviyene inmeyeceğim hadi mutluluklar diliyorum sana. İT ürür, kervan yürür. :)
  8. Perchlorate

Rylecls_75 / JusticeWhip - Hub Spawn Lobby / CurcunaNetwork Tarafından Satın Alındı

Yazmayim yazmayim dedimde yettiniz be artık :D daha düne kadar serverimde abi abi diye dolasiyordun aradan sadece 1YIL gecti, adam oldum ayagina bir server actiniz, basimiza kral kesildiniz. Ya allahini seversen forumda kendine 3 5 saz arkadasi buldun diye, her konunun altina girip ona buna...
  9. Perchlorate

asdsadsadasdasd

asdsadsadasdasd
  10. Perchlorate

ScoreBoardStats [Sorun]

Adam registerdan bahsetmiyor. Ayni ip adresinden 2 hesabin login yapamamasini istiyor.
  11. Perchlorate

Minecraft Hata Logları

Chestshop uyarılarını kapat.. sorun teşkil etmiyor. iconomy 'i sil bence zaten essentials o gorevi goruyor
  12. Perchlorate

Minecraft Hata Logları

Tam logu atman daha iyi olacak sadece bu kısımdan bir sonuç çıkarmam mumkun degil. Bilgisayardan kopyala bana. Curcuna Online.
  13. Perchlorate

Minecraft Hata Logları

Eger butun loglar bundan ibaretse, başka hata yoksa gider. Tabii cant keep uplar var. Onların çözümü ram ve cpu. Yada fazla pluginleri sileceksin.
  14. Perchlorate

Minecraft Hata Logları

Resim sonradan geldi bi bakiyorum. Edit.. butun sorunlarin tamamen scoreboard stats plugininden kaynaklanmakta. Siliersen yada configi silip guncellersen hic bir sorun kalmaz.
  15. Perchlorate

Minecraft Hata Logları

Eger sadece cant keep up hatası alıyorsan onemli bir sey yoktur. Sistemin zorlandigi icin oraya uyarı gecer dikkate almana gerek yok. Fakat onun disindaki yazilar. Ancak eger bunlar varsa.. at net.minecraft.util.io.netty.channel.DefaultChannelPipeline.fireChanne...
  16. Perchlorate

Minecraft Hata Logları

Ordaki cant keep up yazilari disindaki her sey uyarı degil, hatadır. Eger dediklerimi yaparsa bunların biri kalmaz ;)
  17. Perchlorate

Port Kapatma

Bu şakacıları takma sen ... /bukkit:portuhemenkapat i kullan.
  18. Perchlorate

ScoreBoardStats [Sorun]

Authme config ayarlarindan yapabilirsin.
  19. Perchlorate

Item kopyalama

Combat log pluginini yukle ve remive tag on kick i false yap. Ayrica logout exot lout gibi komutlari engelle. Sorun kalkacaktir. Eger 1.7.2 kullaniyorsan allow nether false yap.
  20. Perchlorate

- SonGünMC - Faction Ailesi - 1.7.X -

Kötü yorumlara aldirma sunucuna girmedim ama forumda yazdigin samimi cumleler gercekten hosuma gitti. Çogu kisi buraya gelip yorum atmak icin yorum atıyor yapilan emegi hiçe sayıyor. Yok factionunuz batsın, yok emek verilmemis server basarisizliklarinizin devamini dilerim... bu insanlar elestiri...
  21. Perchlorate

Minecraft Hata Logları

Sunucunda sadece 2 tane hata var. Bu hatalar yuzunden bu kadar hata logu alıyorsun. Önce sexymotd sil yada güncelle. Bu küçük sorundu. Büyük sorunun ise faction plugininde. Buyuk ihtimalle factionun yeni bir surumunu kullaniyorsun. Buda baska bir pluginle çakişmakta. Sorunun çözümü basit...
  22. Perchlorate

[SonDestan] Eğlence Seni Bekliyor İP:SonDestan.nitrado.net [Boss]&[Faction]&[MiniGames]&[Alım Var]

Trambolin fikri ve tasarımı çok yaratıcıymış tebrikler :)
  23. Perchlorate

Evet. Oynuyordum.

Evet. Oynuyordum.