Rylecls_75 / JusticeWhip - Hub Spawn Lobby / CurcunaNetwork Tarafından Satın Alındı

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dağa yapının resmini çizmişiniz gibi duruyo keşke 3d olsaydı aşık olabilirdim
:D

Perchlorate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yazmayim yazmayim dedimde yettiniz be artık :D daha düne kadar serverimde abi abi diye dolasiyordun aradan sadece 1YIL gecti, adam oldum ayagina bir server actiniz, basimiza kral kesildiniz. Ya allahini seversen forumda kendine 3 5 saz arkadasi buldun diye, her konunun altina girip ona buna catmaktan bikmadinmi canim benim ?

Bakin simdi burda biter saz arakadaslari.

Pluginlerini carpiyorumusuz... ulan sen daha "BENIM SERVERIMDE " pro4 kasmaya calisirken, ben kendi paketimi yapiyordum sen ne zaman büyüdün böyle canım kardeşim naber ? :)

Bu arkadaslar bizi maliyeye sikayet edecekti... gidin edin dedim, etmediler, edemediler. Satirlarlarca mesajlar atip beni güya tehdit ettiler. Defolun gidin sikayet edin, sonda acidikta etmedikte, gecin bu ayaklari !. Bu sahsiyetlerin amaci konu konu gezip colugu cocugu korkutmak. Cevap vermedikce uste cikiyor adamlar. Forum ortamina dua etsinler, daha agır konusmuyorum simdi uzayın burdan, bu konuyuda kirletmeyin.

@Alps

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yazmayim yazmayim dedimde yettiniz be artık :D daha düne kadar serverimde abi abi diye dolasiyordun aradan sadece 1YIL gecti, adam oldum ayagina bir server actiniz, basimiza kral kesildiniz. Ya allahini seversen forumda kendine 3 5 saz arkadasi buldun diye, her konunun altina girip ona buna catmaktan bikmadinmi canim benim ?

Bakin simdi burda biter saz arakadaslari.

Pluginlerini carpiyorumusuz... ulan sen daha "BENIM SERVERIMDE " pro4 kasmaya calisirken, ben kendi paketimi yapiyordum sen ne zaman büyüdün böyle canım kardeşim naber ? :)

Bu arkadaslar bizi maliyeye sikayet edecekti... gidin edin dedim, etmediler, edemediler. Satirlarlarca mesajlar atip beni güya tehdit ettiler. Defolun gidin sikayet edin, sonda acidikta etmedikte, gecin bu ayaklari !. Bu sahsiyetlerin amaci konu konu gezip colugu cocugu korkutmak. Cevap vermedikce uste cikiyor adamlar. Forum ortamina dua etsinler, daha agır konusmuyorum simdi uzayın burdan, bu konuyuda kirletmeyin.

@Alps
Ben sunucuda oyuncu oldum.
Plugin paketi toplamak aşırı basit bir olay.
Gereksiz bir sektör bu. :)
3-5 saz arkadaşımda yok.
Forumda görüşüp binlerce iftiraya maruz kalan tek dostum vardır.
@SectionFire
Yarın zaten kendisi yolcu. :)
Oradaki ifadesini atacaktır diye umut ediyorum. :)

Ekleme ;
Wowowo Abi çekiyor filan yazmış bak gözümden kaçtı onlar.
Ben ne zaman Mert ve senin gibi iki lüzumsuz insana abi çekmişim söyler misin Özgürcüğüm ?

Son düzenleme:

Perchlorate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zaten çok gereksiz bir sektörde olduğum için 3 yıldır online bir sunucum var ve nitrado destek ekibinin bir parçasıyım... neyse canım hadi... yeterince muhattap olduk seninle... daha fazla cevap yazip seviyene inmeyeceğim hadi mutluluklar diliyorum sana.

İT ürür, kervan yürür. :)

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Waow ben gerçekten cok beğendim havada uçan balonlar falan filan olsa Belki daha iyi olabilirdi ama uçakta şık olmus +1

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Zaten çok gereksiz bir sektörde olduğum için 3 yıldır online bir sunucum var ve nitrado destek ekibinin bir parçasıyım... neyse canım hadi... yeterince muhattap olduk seninle... daha fazla cevap yazip seviyene inmeyeceğim hadi mutluluklar diliyorum sana.

İT ürür, kervan yürür. :)
Nitrado ve destek yani. :D
Bir sorunda direkt ;
VIDI VIDI Paketin bozuk !
Özel mesajlarında ;
"Alp söyler misin acaba sen nereden makine aldın nasıl yapıyorsun. :)
Hem biz eski dostuz. :("
Destek ekibine bakar mısınız kalitesizliğe üsluba. :)
Seviyemi beğenmeyen adam geçen seneden önceki sene Solmaz Hosting sponsorluğunda açılan bir sunucuda benim gibi bir oyuncu idi.
Sonraki sene ise saçma sapan bir makinede açtınız zaten U/D sıkıntınız bile vardı.
Bu sene Nitrağdo'da açtınız.
Küfür serbest o serbest bu serbest iğrenç bir üslup...
Bilgisiz bir kadro.
Nitrado F.Evci zaten üslubu ile pek hoş bir adam değil bence.
En azından benim gözümde. :)
Sadece bu sektörde şu an liderler.
Oda rakipsizlikten dolayı.
Belki yakında rakip sorunları da ortadan kalkar. :)
Nitrado sizin gibi reklam sunucularından hoşnut tabi ki.
Burada Nitrado gibi bir firmayı bize anlatma. :D
Aykut dönemi de ortada.
Ki ben hala millete Nitrado önerenlere şaşıyorum.

@SectionFire
@TanerTekinn
@djyee

Bak bu arkadaşların 3'ü de bende Nitrado kullandık.
Reklam döneminde on numara idi hatta Dedicated aldığımızı filan düşünüyoruz hala. :D
Fakat sonra aylık yüzlerce lira vermemize rağmen rezalet bir hal aldı hizmetleri.
Paylaşımlı CPU'yu anlarımda abi bir CPU'yu 40'a bölmek insanlık değildir.
Nitrado pişmanlıktır.
Bu arkadaşlar bağış adı altında ödeme alıyorlar sunucu masraflarını o krediden çekiyorlar paranın bir kısmını Nitrado bunlara veriyor.
Olay burada.
Nitrado biz para çektirmeyiz desin.
Gayette çekiliyor. :)

Son düzenleme: