Arama sonuçlarınız

1. LegendMC

Minecraft FireWall (Hileye Son)(Geliştirmeler Devam Ediyor...)

Değil benim de var ancak gif'e koymuyorum. Tamam özelden konuşalım.
  2. LegendMC

IL2CPU teknolojisini kullanan bir sistemle çalışıyor derleyicisi. Şu ana kadar hız ve performans sorunu olduğunu görmedim. Bootloader olarak ISOLINUX kullanıyor. Kernel ise C# la yazıldı. Assembly kodu bootloaderi yüklüyor. Bootloader C# kernelini başlatıyor. Kendi driverlerini tamamen kendim...
  3. LegendMC

İkinci olarak C# tan anlıyorsan seni işletim sistemi projeme davet ediyorum halen geliştirme aşamasında C# ile yazılıyor kendi dosya sistemi kendi uygulama yöneticisi vs. var.
  4. LegendMC

Minecraft 1.8 Glitch? Siyah Adam? [World Dosyası Eklendi]

Matematik hatası var aslında :D %10 üzeri -1000 demek 1 / 100 dür ters çevirip 1000 kere çarparsan oldukça "büyük" bir sayı elde edilir D:
  5. LegendMC

Çok sevindim C# kullanan bir kardeşimi buldum. Ben de bu proje için kafa patlatıyordum. Ancak biraz daha farklı bir yöntem kullanıyor. Dosyayı Byte Arraya çeviriyor ve kendi kütüphanesindeki byte array ile compare işlemi yapıyor. Eğer byte arraylar eşleşiyorsa (Dosya birebir aynıysa) minecraft...
  6. LegendMC

Gta V açarmı ?

Pacman ultra kasar da gta da fps + sonsuzu bulur herhalde.
  7. LegendMC

Minecraft 1.8 Glitch? Siyah Adam? [World Dosyası Eklendi]

Easter egg herobrine falan değil bu bir bug. Bende de saydam şekilde çıkmıştı VBO'ları kullan ayarını aktifleştirince düzeliyor.Hatta VBO'ları kullanmazsam tüm world bozuluyor ss le gösterebilirim ne zaman vboları kapatsam minecraft kafayı yiyor çok sinir bozucu.
  8. LegendMC

Minecraft Crash Report Lütfen yardımm !!!

OpenGL hatası ekran kartının driverinde sorun olduğunda ya da driveri yüklü olmadığında gözükür yani java ile alakası yok. @TheLorD81 ekran kartının driverini güncellersen / yoksa yüklersen düzelir.
  9. LegendMC

Shader Mod Kasma Sorunu

Benimki de öyle. Battlefield 3 ve 4, ayrıca GTA 4 0 kasma ile oynyanıyor. Ancak bu minecraft aşırı bir kasma yapıyor.
  10. LegendMC

Shader Mod Kasma Sorunu

Shader düşürür normal. Ama 30 kattan fazla düşürmesi biraz saçma değilmi tüm shaderlerde. Waving Pack ile bile aynı sonucu alıyorum gerisini sen düşün. Sitesinde bile yaklaşık 5 kat düşüş olabilir diyor 30 demiyor.
  11. LegendMC

Shader Mod Kasma Sorunu

İşlemci: Intel Core 2 Duo T6600 Ram: 8 GB Ekran Kartı: AMD Mobility Radeon 5100 Series. Bu özelliklerde 360'dan 8 fpse düşüş yaşıyorum nasıl kurtulacağım.
  12. LegendMC

Shader Mod Kasma Sorunu

Benim pc daha yüksek özelliklere sahip. Optifine de 30 kat düşme yaşıyorum FPS'de 360 civarı fps'den 8 fps' e iniyor. Bütün shaderpacklarda aynı. Sorun nedir bilmiyorum.
  13. LegendMC

End Gizemi? Bu da ne?

AMD ekran kartlarında oluşan bir bug. Son Prereleasede çözüldü.
  14. LegendMC

Noob un Pro ya dönüşümü.

Si şarp dıtektıd. Lütfen you da kam benim C# kosmos işletim sistemi proje. Türkçesi: C# Demek. Benim C# Cosmos İşletim Sistemi Projeme Katılabilirsin. Adı TurkOS. Gerçek bootable gui ve cli karışımı işletim sistemi. Dosya Sistemi olarak GLNFS Fat Kullanıyorum şu anda.
  15. LegendMC

Skyblock redstone cobblestone generatör

Aslında pistonların hiç durmamasını sağlamak mümkün. Ancak çok devre uzatan bir yöntem...
  16. LegendMC

512 MB RAM Sunucu Kaç Kişi Kaldırır?

400 yıl oldu geldim ver :D
  17. LegendMC

512 MB RAM Sunucu Kaç Kişi Kaldırır?

Sende bana Batihost al :D 20 TLlik yeter bu arada @Glyphl :D
  18. LegendMC

En sevdiğiniz yemek (-ler)

Kızarmış salam (Tost makinesini bolca ısıtın. Sonra salamları içine atın. İyice bastırın o coss sesini duyun. Sonra kızarınca afiyetle yeme zamanı :D) Balık Tavuk Köfte Sucuk Sosis Kavurma vs. KISACA ET ET ET!!!
  19. LegendMC

SonTürk Rezaleti - İlgisiz Adminler , Yan Admin Hesapları , Sebepsiz Banlar

Ben biliyorum harita bile bi ara ahmt den çalınmıştı :D
  20. LegendMC

En Sevdiğiniz Çaklıt(Çukulat)lar

Benim gibisin Laviva Dido Karam <3
  21. LegendMC

Dünyayı yok etme şansınız olsaydı dünyayı nasıl yok ederdiniz

Dünyanın çekirdeğine değecek kadar derin 50 km2 lik alanı kazardım. Gerisini siz düşünün...
  22. LegendMC

PC'yi Turbo hıza yükseltme.

O özelliklere takılma o temel olarak modelin adından geliyor real-time (gerçek-zamanlı) cpu değerlerini öğrenmek için CPU-Z gibi yazılımlar kullanabilirsin.
  23. LegendMC

PC'im Minecraft Kaldırırmı?

Ram oyun grafiklerinde ve hızında belirleyici bir etken değildir. Ekran kartın ve işlemcin iyiyse ramın 512 mb olması sorun oluşturmaz. Ancak bu konuyu açanın ne işlemcisi, ne ekran kartı ne de ramı iyi. O yüzden onun mc yi çalıştırması (Hatta yine söylüyorum o bilgisayar açılıyor mu onu sormak...
  24. LegendMC

PC'im Minecraft Kaldırırmı?

O bilgisayar açılıyor mu? Onu sormak daha mantıklı olur.