Minecraft 1.8 Glitch? Siyah Adam? [World Dosyası Eklendi]

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biliyomusun dün uçan bir domuz gördüm
Ama kanıt yok inan bana

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunu söyleyebilirim. Sana bir sorun açmadığı sürece öyle bir şey olsa bile boşver
Edit : Bir video çekte ne olduğunu daha rahat anlayalım.

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunu söyleyebilirim. Sana bir sorun açmadığı sürece öyle bir şey olsa bile boşver
Edit : Bir video çekte ne olduğunu daha rahat anlayalım.
Sadece garip bir şey olduğu için paylaştım.
Video çekeceğim, yeniden çıkarsa yüklerim. (Tabii arkadaşla yeniden buluştuğumuzda)

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Easter egg herobrine falan değil bu bir bug. Bende de saydam şekilde çıkmıştı VBO'ları kullan ayarını aktifleştirince düzeliyor.[DOUBLEPOST=1417202626,1417202528][/DOUBLEPOST]Hatta VBO'ları kullanmazsam tüm world bozuluyor ss le gösterebilirim ne zaman vboları kapatsam minecraft kafayı yiyor çok sinir bozucu.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Easter egg herobrine falan değil bu bir bug. Bende de saydam şekilde çıkmıştı VBO'ları kullan ayarını aktifleştirince düzeliyor.[DOUBLEPOST=1417202626,1417202528][/DOUBLEPOST]Hatta VBO'ları kullanmazsam tüm world bozuluyor ss le gösterebilirim ne zaman vboları kapatsam minecraft kafayı yiyor çok sinir bozucu.
Evet katiliyorum VBO'dan kaynakli olabilir çünki 1.8 ile 32 chunk görüş mesafesi geldi fakat görüntü bozuluyor VBO açınca düzeliyor.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çünkü bu bir World dosyasına giren Easter egg olabilir.
Oyunda ne olduğu da belli değil zaten.
Easter egg varmı o da bilinmiyor.
Fakat oyunda bazı şeyler mevcut.
Herobrine gibi easter eggler oyundan kaldırıldı. Yok edildi
Ama bunu her versiyonun altına yazıyor
Her versiyonda easter egg oyunun derinliklerine atılıyor.
karşılaşma şansı %10 üstü -1000 den bile daha çok küçük böle easter egglerde.
Matematik hatası var aslında :D %10 üzeri -1000 demek 1 / 100 dür ters çevirip 1000 kere çarparsan oldukça "büyük" bir sayı elde edilir D:

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Entity-303 değil.Banada oldu zombi çıktı.Ein kırılması da Inswııbıly Hack kullanan bir oyuncu olabilir.Çünkü bana oldu.

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gördüğün siyah adam sensin. Oyuna ilk başlandığında skin simsiyah ve Third Person halinde gözükür (Bir bug herhalde tam olarak bilmiyorum.). Deliklere gelince görüş hatası olabilir. Görüş mesafisini 8 chunks a çıkarınca bana da oluyordu.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Matematik hatası var aslında :D %10 üzeri -1000 demek 1 / 100 dür ters çevirip 1000 kere çarparsan oldukça "büyük" bir sayı elde edilir D:
canim benim kesiri ters çevirirken işareti de ters cevireceksin :)

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Delik dediğin şeyler yıldırımın (eğer tahta ise) çakmasıyla yanarak yok olmuş olabilir.
Ve bu büyük ihtimalle oyun hatası çünkü 1.8'de çok ekleme oldu mesela şöyle bir hata daha var:
Bazen 6 chunkta oynarken görüş mesafesini 8'e çıkarınca görüntü hataları oluyor (uzak chunklarda)
ama bence en iyisi serverin worldunun bir savesini al ve .minecraft'ı sil tekrar yükle oda çözüm olmaz ise yeni dünya oluşturun.
Benden bu kadar.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Delik dediğin şeyler yıldırımın (eğer tahta ise) çakmasıyla yanarak yok olmuş olabilir.
Ve bu büyük ihtimalle oyun hatası çünkü 1.8'de çok ekleme oldu mesela şöyle bir hata daha var:
Bazen 6 chunkta oynarken görüş mesafesini 8'e çıkarınca görüntü hataları oluyor (uzak chunklarda)
ama bence en iyisi serverin worldunun bir savesini al ve .minecraft'ı sil tekrar yükle oda çözüm olmaz ise yeni dünya oluşturun.
Benden bu kadar.
o 6 chunk olayı 8 chunkla sınırlı mesela oyun 1.8 de 32 chunk uzaklıuğa çıktı sen 8 den 32 ye çıkarsan görüntüler berbat oluyor fakat vidyo ayarlarından VBO ları açarsan o sorun ortadan kalkmış oluyor.

ekayreis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aga Sıkıntı Yok Biz O Odamı Tanıyoz o Genelde Multiplayer'da Görünür Oda 1 Veya 2 Keredir o Bir Oyuncunun Skin Bugunun Oldugunu Gösterir. Bendede Var SinglePlayer'da Taklılıyoz Onla Ben Ona Bakıyom O Bana Bakıyo Sonra Gidiyo Merak Etme Bi Sıkıntı Olmaz Bi Aralar 1.5 Çıktığında Görmüştüm Bida 1.8'de Nasip Oldu :D