Arama sonuçlarınız

1. O

Harita Geleceği

Merhaba! Uzun bir aradan sonra gene ben! Bundan sonra çıkacak haritalarımın ve bunların tarihini açıklayacağım. Ve yapımcıları... The Story of Griffia | 2016'nın sonları veya 2017 (Rile ve Xematic) Gangsterler 6: Yalnız Değiliz | 2016'nın sonları veya 2017'nin başları(eserselamitastan ve Rile)...
  2. O

The Story of Griffia - Betatester Alımı

Önceki konumdada dediğim gibi. The Story of Griffia'nın betatsterı olabilirsiniz. Aşağıdakileri kabul ediyorsanız Facebook,Twiter,Skype vb. size ulaşabileceğim bir adres verin. Kurallar: Size verilen linkleri başkasıyla paylaşamazsınız. Haritanın videosunu çekemezsiniz. Haritanın resmini...
  3. O

The Story of Griffia

Merhabalar! Ben Quartz Block haritasının Coder'ı ve Gangsterler 6 haritasının yapımcısı. ImexI ve ben yakında yepyeni bir harita ile karşınızda olacağız! Hikaye: Okçu Griffin'in en büyük hayranlarından biriyim. Ve onun gibi muhteşem bir savaşçı olmak istiyorum. Arkadaşım Marceline ve ben uzak...
  4. O

Efsane seri geri dönüyor... Gangsterler 6: Yalnız Değiliz

Herkese merhaba! Ben McTrT'den eLIR. Hatırlarsanız Eser'in eski serisi Gangsterler vardı. Şu anda 6 yapım aşamasında. En son çıkan halini güncel olarak aşağıdan indirebilirsiniz. Yeni versiyon çıkınca yenisini indirip harita menüsünün sol tarafındaki "Önceki versiyonu oynadı isen bu tuşa basarak...