The Story of Griffia - Betatester Alımı

oğuz kaan aybak (2)

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önceki konumdada dediğim gibi. The Story of Griffia'nın betatsterı olabilirsiniz. Aşağıdakileri kabul ediyorsanız Facebook,Twiter,Skype vb. size ulaşabileceğim bir adres verin.
Kurallar:
Size verilen linkleri başkasıyla paylaşamazsınız.
Haritanın videosunu çekemezsiniz.
Haritanın resmini çekebilrisiniz ama ben yaptım falan diyemezsiniz.
Haritadaki/resource packteki hiçbirşeyi değiştiremezsiniz.
Asla haritayı kendinizin yaptığını söyleyemezsiniz.
---------------------------------------------------------------------------------
NOT:Eğer yukarıdakileri kabul edip betatester olup sonrada bütün kuralları falan çiğnerseniz forumda ve bize verdiğiniz adreste şikayet edilirsiniz.

oğuz kaan aybak (2)

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun haritası bu olum neyin kafası
Biz öyle saçma sapan 30dk süren türk haritalarından yapmıyoruz. Muk-Luk Lodge tarzında,The Legend of Notch'a benzer neredeyse hiç bitmeyecek kadar çok görevleri olan bir RPG haritası yapıyoruz.

Ben beta testi yapabilirim. Kurallar o kadar zor değil. Skype : Dextirex
Aradan uzun zaman geçti :p O zamandan beri haritada çok fazla ilerledik ve Alpha 0.2 bir hafta içinde sürpriz bir Beta Tester'a gönderilecek. Skype'ta o kişinin kim olduğunu anlatırım :) Sana haritayı Alpha 0.5'dan sonra göndermeye başlayacağım. Her neyse skype'ını bulamadım doğru yazdığından emin misin?

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umarım hemen çıkar kolay gelsin, takipteyim...

ZedPress

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnsanları Küçük Düşürmek Ne Haddine? Hem önemli Olan Süre Değil Oyuncunun Alabildiği Zevk . Istersen 10 Saatlik Harita Yap Oyuncu Sıkıldığı Zaman 10.cu Dakikada Çıkar .

oğuz kaan aybak (2)

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnsanları Küçük Düşürmek Ne Haddine? Hem önemli Olan Süre Değil Oyuncunun Alabildiği Zevk . Istersen 10 Saatlik Harita Yap Oyuncu Sıkıldığı Zaman 10.cu Dakikada Çıkar .
İnsanları nerede küçük düşürmüşüm? Ayrıca harita hikaye ve araştırma üzerine yoğunlu. The Legend of Zelda Breath of The Wild gibi yani... Sevmeyen oynamaz bu kadar basit.

Umarım hemen çıkar kolay gelsin, takipteyim...
Alpha 0.2 aşamasında şu anda... Ayrıca video çekemem kuralı tamamen kaldırıldı. Yani belki betatester'ların videolarını izleyebilirsin. Ama harita şu anda sadece İngilizce seçneğine sahip. Harita tamamen çıktığında ana iki dil Türkçe ve İngilizce olmak üzere 5+ dil yapmayı düşnüyorum.

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
30 dakikada bitmeyecek harita yapıyoruz deyip bi adada başlatıp sky survival koymayın önümüze.

ilayda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Video çekerseniz atın izleyelim :)