The Story of Griffia

oğuz kaan aybak (2)

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar! Ben Quartz Block haritasının Coder'ı ve Gangsterler 6 haritasının yapımcısı. ImexI ve ben yakında yepyeni bir harita ile karşınızda olacağız!
Hikaye:
Okçu Griffin'in en büyük hayranlarından biriyim. Ve onun gibi muhteşem bir savaşçı olmak istiyorum. Arkadaşım Marceline ve ben uzak diyarlara gidip Griffin gibi muhteşem bir kahraman olmak için ilerleyeceğiz!
Zaman:
Orta çağ
Harita Sürümü:
Harita tamamen çıktığında 1.9.X sürümünde olacak.
Diller:
İngilizce
Türkçe
Japonca
Almanca
Fransızca

The Story of Griffia'nın betatesterı olmak mı istiyorsun? Sadece bu gönderinin altına yorum yap ve seninle iletişime geçebileceğimiz bir adres yaz. (Skype,Facebook,Twitter vb.)
-eLIR

Son düzenleme:

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ama neden adı ingilizcede Zürafaya yakın ?

oğuz kaan aybak (2)

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Güzele benziyor. Ne zamana biter tahminen ? Bitince forumda konu açacak mısın ?
Evet bitince ayrı bir konu açacağım. Bitmesi çok uzun sürecek. Snapshotlarda ImexI ile birlikte oynayamıyoruz. 1.9 tamamen çıkınca haritaya birlikte asıl anlamda devam edeceğiz. Fakat 1.9 tamamen çıkana kadar bu konudakine benzer test videoları yayınlayacağım.[DOUBLEPOST=1440252310,1440251101][/DOUBLEPOST]
Evet bitince ayrı bir konu açacağım. Bitmesi çok uzun sürecek. Snapshotlarda ImexI ile birlikte oynayamıyoruz. 1.9 tamamen çıkınca haritaya birlikte asıl anlamda devam edeceğiz. Fakat 1.9 tamamen çıkana kadar bu konudakine benzer test videoları yayınlayacağım.
Bu arada betatester olmak istersen Skype,Facebook,Twitter gibi sana ulaşabileceğim bir adres ver. Betatester olursan haritanın resourcepackine veya demosuna falan harita çıkmadan erişebilirsin. Tabi bunun bazı kuralları var. Sana verilen linkleri hiçbirşekilde paylaşamazsın. Haritanın videosunu çekemezsin. Haritanın resmini çekebilirsin ama ben yaptım falan diyemezsin. Bunları kabul edersen sana ulaşabileceğim bir adres ver.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet bitince ayrı bir konu açacağım. Bitmesi çok uzun sürecek. Snapshotlarda ImexI ile birlikte oynayamıyoruz. 1.9 tamamen çıkınca haritaya birlikte asıl anlamda devam edeceğiz. Fakat 1.9 tamamen çıkana kadar bu konudakine benzer test videoları yayınlayacağım.[DOUBLEPOST=1440252310,1440251101][/DOUBLEPOST]
Bu arada betatester olmak istersen Skype,Facebook,Twitter gibi sana ulaşabileceğim bir adres ver. Betatester olursan haritanın resourcepackine veya demosuna falan harita çıkmadan erişebilirsin. Tabi bunun bazı kuralları var. Sana verilen linkleri hiçbirşekilde paylaşamazsın. Haritanın videosunu çekemezsin. Haritanın resmini çekebilirsin ama ben yaptım falan diyemezsin. Bunları kabul edersen sana ulaşabileceğim bir adres ver.

Çok vakti olan bir insan değilim. O yüzden beta tester vesaire güvence vermek istemiyorum, kusura bakma :/

KrklynMirage

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Usta güzel olan 2-3 harita fikrim var bana ulaş belki beraber yaparız kolay olur