Arama sonuçlarınız

1. J

Minecraft RPG

Merhaba beyler uzun bir süredir ortalıkta yoktum. Bu gece geri döndüm RPG baktım biraz ortalıkta yine güzel bir tane yok ben açsam adam gibi ortalama kaç kişi gelir ?
  2. J

Modern RPG | YETKILI ALIMLARI! | ASE Game

Merhaba beyler bayanlar Modern RPG server kurmayı planlıyoruz bu yüzden yetkili topluyorum. 1 ASE Çalışanı ALINAN : 0 (PLUGINCI) 2 Danışman ALINAN : 0 (REHBER) 2 Reklamcı ALINAN : 0 (REKLAMCI) 2 Mimar ALINAN : 0 (BUİLDER) 1 ASE Üst Çalışanı ALINAN : 1 (MODERATOR) @byferdi42 ✡ Başvuru Formu ✡...
  3. J

Tekkit Lite Server!

Evet beyler Tekkit server oynayacağız gelmek istersen özelden mesaj atman yeterli :)
  4. J

Provanas >[1.7/1.8]< Faction Server - Raid, Minigames ve dahası.>[Provanasfc.nitrado.net]<

İsim: Ege Yaş: 18 Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: moderator veya builder hangisi çok gerekiyorsa Tecrübeleriniz: birçok kez rpg server açtım. 10 üstünde faction ve +20 yetkili oldum. Günlük online süresiniz: 7/24 Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: güzel ve hoşgörülü Yapılarınızın...
  5. J

[İSTEK] Mob kestikçe artan level!

Evet beyler başlıkta okuduğunuz gibi mob kestikçe yükselen level skripti veya plugini arıyorum yapabilecek veya verebilecek biri varsa çok yardımcı olmuş olur :) -İYİ GÜNLER
  6. J

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Servere Role Play deniyor ama RP'den başka her şey mevcut...
  7. J

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

waow! aylar önceki başvurum çoktan kabul edilmiş ama serverde 2 kişi var :o ?
  8. J

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Bugün serveri ilk bekleyenlerdendim ama senin pc falan çökünce iptal diye düşünüp bırakmıştım :(
  9. J

Realistic Strategy - MmoFPS - Türkiyede TEK FPS SERVER! - Kayıt ol ve oynamaya BAŞLA!

Bizim serverimiz fps server olacak senin fotoğrafından anlaşıldığı gibi bir hunger games server.. PB (Point Blank)'ten alıntı yaptığımız bazı şeyler var :) PB Tabanlı olacak server :)
  10. J

Realistic Strategy - MmoFPS - Türkiyede TEK FPS SERVER! - Kayıt ol ve oynamaya BAŞLA!

Silahların texturesini , isimlerini ve hasarlarını ayarlamaya başladım. :)
  11. J

Realistic Strategy MmoFPS Server! Alımlar! (DEVAM EDIYOR)

Herkese selam ben Ege FPS sunucuma alımlar yapacağım çok uzatmadan formlara geçelim. -Pluginer Formu- Ad : Yaş(önemli değil) : Skype : Türkçeleştirme oranı (0/10) : Plugin bulma oranı (0/10) : Plugin yapma oranı (0/10) : -Skripter Formu- Ad : Yaş(önemli değil) : Skype : Skript bulma oranı...
  12. J

istersen özelden veya skypeden konuşalım post kasıyor diyenler olacaktır.
  13. J

30 diyelim her gün her saat hepsi açık mı olacak ? hafta içi 4-5 kişi olacağız bunun için server açmaya değmez.
  14. J

O serveri başvuru yetmezliğinden açmadık map , pluginler her şey hazırdı.
  15. J

Fps serveri hangi konuya açmamı istersin ? rpg en yakını geldi ve buraya açtım ben hiç fps server açıldığını görmedim ve şu an açık mı ? hayır + hiç görmediğin sistemler yapacağız.
  16. J

" Polis Başvurusu " Ad, Soy : Ege Ö. [+15]Yaş : 18 Ts3 Kullanma : gerekliyse kullanabilirim Skype : ege-ozbay Y. Şehir : Ankara Mesajın : 2 yıllık arma 3 deneyimi + altis life'de polislik.
  17. J

Server Hakkında : Merhaba millet! MmoFPS gibi bir server açmayı planlıyorum. Herkesin yardımına açığım yardım edecekler için skype : ege-ozbay Server Ip : Yakında! Açılış Tarihi : Yakında! Server Sitesi : ReaStr.Wix.Com/MmoFPS Server Formu : Yakında! Kayıt Ol ...
  18. J

Yeni Açılacak Olan Profesyonel Serverda Çalışmak İstermisin ? Hemen Başvur !

İsim: Ege Soyİsim: Ö. Nick (Oyundaki İsminiz ): MrEgeS Yaşınız : 18 Memleketiniz : Hiç gerekli değil. Kaç Senedir Minecraft Oynuyorsunuz : 5 Skype Adresiniz : ege-ozbay Facebook Adresiniz : Skypeden söylerim. Başvurmak İstediğiniz Kısım (Mod-Builder-Rehber-Yönetim-Developer): Yönetim
  19. J

KitPvP Spawn [Değerlendirin!]

her yer ''WE'' için ede bir kaç set :D küçük bir spawnda olsa bir kaç şekil ekleyebilir'din. :)
  20. J

Büyük Hub Projesi #Karovin

Alımlarımız devam etmektedir.
  21. J

3 Üye 3 Yorum /Harika/

1. Rpg sunucu konusu açıp serveri amayan kişi :D 2. Ben :D 3. Malesef tanımıyorum @darkdays1421 @Fraslark @TheProfessional (birini bulamadım seni yazmak istedim :))
  22. J

Büyük Hub Projesi #Karovin

War is not the only factions. Öncelikle hepinize iyi günler diliyorum.. Başlıkta belirttiğim gibi server hub olacaktır. Serverimizde 7 oyun bulunacaktır. (İstek üzerine yeni oyunlar eklenebilir.) Faction Kitpvp Creative Hunger Games Skyblock Survival Rush Serverimizdeki yasak...