Realistic Strategy - MmoFPS - Türkiyede TEK FPS SERVER! - Kayıt ol ve oynamaya BAŞLA!

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Server Hakkında :
Merhaba millet! MmoFPS gibi bir server açmayı planlıyorum. Herkesin yardımına açığım yardım edecekler için skype : ege-ozbay​

Server Ip : Yakında!
Açılış Tarihi : Yakında!
Server Sitesi :
ReaStr.Wix.Com/MmoFPS
Server Formu : Yakında!
Kayıt Ol :
ReaStr.Wix.Com/MmoFPS#!uyeol/c21nl

Acemi Onbaşı :

Onbaşı :

Uzman Onbaşı :

Çavuş :

Kademeli Çavuş :

Uzman Çavuş :

Baş Çavuş :

Kıdemli Çavuş :

Asteğmen :

Teğmen :

Yüzbaşı :

Binbaşı :

Yarbay :

Albay :

TuğGeneral :

TümGeneral :

KorGeneral :

OrGeneral :

GenelKurmay Başkanı :

Zepo adıyla bilinen bir kişinin örgütü. Önüne gelene kadın çocuk fark etmeden katlediyor.
A.A.T ile savaşta olan bu örgüt durmak bilmeden A.A.T'nin bölgelerine saldırıyor.

Yunanlılar tarafından kurulan barış örgütü barıştan başka istedikleri bir şey yoktur. Zorunda kalmazlarsa
kimseyle savaşmazlar. şu an ki planları A.A.T timine yardım edip Deadly Mirrioring örgütünü yok etmek.

Amerika başkanı Obama tarafından kurulan askeri tim. American Attack Team (A.A.T) şuanlık hedefleri
Deadly Mirroring örgütünü devre dışı bırakmak.​

Deney Laboratuvarı
Harabe Kale
Issız Çöl
Uyuşturucu Gemisi
Antik Kütüphane
Mealon Köprüsü
(Yakında daha fazla gelecektir.)

Takım Maçı ;
Takım maçı oyuncuların belli birraund sınırlaması ile savaştığı oyun modudur. En sona kalan ekip kazanır.
Ölüm Maçı ;
Ölüm maçı oyuncuların belli bir raund sınırlaması olmadan her ölüşünde yeniden canlanarak birbirlerine karşı üstünlük sağlamaya çalışmasına dayalı bir oyun modudur. Belirtilen zaman bitene kadar veya belirtilen kill sayısına ulaşılana kadar oyun devam eder. Oyun süresince öldürdüğünüz düşman sayısı değerlidir.
Bomba Maçı ;
Rd Teamının DT Teamın güçlerine karşı saldırısını konu alan bir oyun modudur. Bomba görevinde Rd Teamın güçleri haritada belirlenen noktalara bomba yerleştirmeye çalışmaktadır. Dt Teamın güçleri ise önceden belirlenmiş bomba kurulabilecek alanları korumakla görevlidir. Strateji ve takım oyununa dayalı bir oyun modu olan bomba görevinde, süresi önceden belirlenmiş raund sayısına ulaşan takım oyunun galibi olur.
Uyku Maçı ;
Karşı takımdaki tüm oyuncuları öldüren takım kazanır. Sınırlı zamanda en çok üyesi hayatta olan takım kazanır. Hayatta kalan kişiler kendi takım arkadaşlarını uyandırabilirler. Takım arkadaşınızı uyandırmaya çalışırken vurulmamaya dikkat edin.
Eğer süre sonunda iki takım da eşit sayıda üyeye sahipse oyun, denge bozulana kadar devam eder.
(Yakında daha fazla gelecektir.)

Rd Team ;
Louiss Smith (16 Kalp)
Cadda Mártinez (14 Kalp)
Saxan Martin (12 Kalp)
Tarrence Lopez (12 Kalp)
Leander Taylor (12 Kalp)
Eldon Hill (10 Kalp) (Başlangıç)

DT Team ;
Burchard Jones (12 Kalp)
Barned Williams (12 Kalp)
Reginald Wilson (16 Kalp)
Zachary Brown (14 Kalp)
Garvin Lewis (12 Kalp)
Eallard Morris (10 Kalp) (Başlangıç)​

Son düzenleme:
H

hsndmrts_

Ziyaretçi
açılmıycak olması ne kötü :/ pb de iyi olurdu

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Yapıcaksanız proje aklınızda kalsın Sonra Sap gibi bekliyoruz

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
FPS Derken? Zaten senden önce bu sistemi çoğu kişi yaptı. Kusura bakma güzel ve değişik bir şeyler göremiyorum.

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
PB'in rütbe simgeleri var.

Açarsan o gün içinde oynamaya gelirim.

1-Mmofps demişsin neden rpg bölümünde ?
2- 2 tane yazıp açmadığın sunucu var. Bunda da insanları mı oyalayacaksın?

Bence foruma kural getirilse iyi olur. Açmadan tanıtım yapıyorlar sonra başka insanlar da aynısını yapıyor. Rpg bölümünde açık 2 tane sunucu var. Buda bi gerçek.
Bu konuyu hazırlamak okadar da zor değil.
Fps serveri hangi konuya açmamı istersin ? rpg en yakını geldi ve buraya açtım
FPS Derken? Zaten senden önce bu sistemi çoğu kişi yaptı. Kusura bakma güzel ve değişik bir şeyler göremiyorum.
ben hiç fps server açıldığını görmedim ve şu an açık mı ? hayır + hiç görmediğin sistemler yapacağız.

hailleypie

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben tekrardan yolladım A.A.T doluymuş e posta [email protected][DOUBLEPOST=1432033310,1432033061][/DOUBLEPOST]teşekkürler kabul etmişsin :)

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Silahların texturesini , isimlerini ve hasarlarını ayarlamaya başladım. :)