Arama sonuçlarınız

1. darkwale

MineWorkTR || FACTİON ALEMİ || YENİ AÇILDI || RÜTBE

Umarım Güzeldir
  2. darkwale

ClubCraft.Nitrado.Net |Server Açıldı!!!|Lapis|Clan Savaşları|Nitrado Güvencesiyle|

ErenBerk78 Serverde Değişik bir şey Varmı? Yani Sizi Diğer Serverlerden Ayıracak bir şey Varmı?
  3. darkwale

BOSSLAR! l OTTOCRAFT l Faction! l 26.8.2015 de açıldı!!

Diğer Serverlerden herhangi bi farkınız warmı ?ve Hazin Son server Kapalı :pof:
  4. darkwale

Köy Hayatı RPG Kaçırma Gel

Serveri Sürekli Online Tutabiliyormusunuz ?
  5. darkwale

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Sunucudan bir haberi Olan Warmı ?? :pof:
  6. darkwale

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

evet şu an server kapalı çok hoşuma gitmişti ama işte kapandı şimdilik proxy sinde bi sorun war
  7. darkwale

Server Daha Açılmadı bir el atın şuna!
  8. darkwale

[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

Server Vefat :sinsi: ama açılaydı iyiydi ya :D
  9. darkwale

[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

server açılacakmı heveslenelimmi :yıkıl:
  10. darkwale

Serverin Proxy'si bozuk beyler umarım en kısa zamanda giderilir.:huh:
  11. darkwale

server kapalı heralde bende arkadaşımda giremiyoruz servere bi bakınız :şapka:
  12. darkwale

LootCraft //Element Setleri//Element Vadileri//İlgili Yetkili//Alımlar İçeride

bu arada Gunes'in neresi siyasete giriyor ?
  13. darkwale

allah için ben serverde kaslıyordum hiç reklam yapmadım banımın kaldırılmasını istiyorum 1 gün girmedim o girmediğim gündede ameliyat oldumVe Gunes benim soyadım siyasi ile alakası yok
  14. darkwale

afedersinizde ben neden ban yemişim Gunes ????Cevap alamadımm ?????????????? :pof:
  15. darkwale

Konu cidden müthiş olmuş Tebrikler:şapka:
  16. darkwale

UzmanCraft 1.7.x Faction Server [P4 Set Başlangıç]

amaç sunucuyu kötülemek değil tek kötü yanı p4 ile başlaması p4 kaldırılırsa belki dikkat çekebilir ^_^
  17. darkwale

modem restlemek cok zor değil :alay:
  18. darkwale

Mc.AyyildizMC.Com Efsanesi Geri Döndü 8GB RAM 0 LAG [FACTİON/WARS]

gençler biri yardımcı olabilirmi ip adresini yazıyorum ama girmiyor bu ip adresi değilmi ? Mc.AyyildizMC.Com
  19. darkwale

bence saçma oyunun bir amacı yok adam gider 2 tane 4 tane hesap açar p6 p8 falan yapar iyi değil
  20. darkwale

FlashBang | 1.7.X--1.8.X |[ FACTİON ] | ANNİHİLATİON MAPINA BAŞLANDI TÜRKİYEDE TEK | +100 ONLİNE

Güncelmi ?Server benim açımdan oldukca kötü :olgun::(
  21. darkwale

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

"Asker Başvurusu" Ad, Soy : İsmet Güneş [+16]Yaş : 17 Ts3 : Kullanma : kullanmıyorum şu an ama indirebilirim Skype : [email protected] Y. Şehir : Ş.URFA Mesajın : Çok merak ettim ve hoşuma gitti denemek ve sürekli oynamak istiyorum Aim Becerisi:orta Not: mailini bulamadım o yüzden buraya...
  22. darkwale

Server Benden Modlu Minecraft Oynayacak Varmı?

Nasıl bi server ?
  23. darkwale

Benimle Oynamaya Ne Dersin?

dediğim gibi skype ten konuşup minecraft oynayabileceğim birini arıyorum çünkü minecraft tek başına oynanınca tadı çıkmayan bir oyun bende birisini arıyorum işte. çalıştığım için bir gün evdeyim bir gün işteyim evde olduğum günler 24 saat açığım her an oyun oynayabilirz yani neyse skype adresim...