[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

TATSUME

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad*:berkan
Soyad:gündoğan
Yaş*:16
Oyun Adı*: TATSUME
Neden sizi seçmeliyiz*: her türlü animeyi severim benim faforim akame ga kill neden beni seçmelisiniz çünkü rpg rol yapmayı çok seviyorum ve insan anıme izleyince kendini dahada kaptırıyor çok fazla rol play var ama insanlar rolden çok çıkıyorrr düzgün bi serverde bende bulunmak isterim
Örnek Parça*[Özelden Bir Parça Yazın (Kitap Bilginizi Ölçmek İçin): bana bir harf öretenin 40 yıl KÖLESİ olurum BU DA benim kitabım

Seçmek İstediğin Bölge*:paliler ve ya köpek balıkları soyledim gibi düzgün bi server onceliyim

emir0361

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İş Yattıysa Söyleyin Heveslendirmeyin Bizi. <_<

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceki mesajlarda yazıyor iptal olduğu merak eden arkadaşlar için..

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Şimdilik Askıda Açmayı Düşünüyorum Ama Tarih Belli Değil[DOUBLEPOST=1438935079,1438772654][/DOUBLEPOST]Aldığım Karara Göre Server Açılıcak Ama Zaman Vermiyorum Irkların Bazıları Olmuyacak Ama O Olmayan Irkların Meslekleri Diğer Irklara Paylaştırılacaktır
Kral Veya Irk Başkanı OLmak İsteyen Bana Özelden Ulaşşsın
Sizce Irk Sayısı 4 e Düşürülsün Mü ?

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi 4 e düşürülürse hangi ırklar olmıcak veya hangi ırklar olucak

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pali Hawai Beyaz İnsanlar 3 tane olmasını düşünüyorum madencilik beyaz insaların olucak meslekleri ayarlamadım ama daha belki köpekbalıklarının avlanma yerleri palilerin olur

cihandrms2015

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server nezaman acılır Agustosun Sonlarına Dogru Falan Acılırmı ?