Arama sonuçlarınız

1. kutay4512

Uhoh it looks like ile başlayan hata lütfen yardım edin

Peki nasıl microsoft olarak ayarlayacağım
  2. kutay4512

Hep format attığımda bu hata oluyor ama her seferinde ne yaptığımı unutuyorumİntelEkran kartım intel
  3. kutay4512

Evet güncelledim tekrar güncellemeye çalıştığımda en güncel sürümü yüklü diye bir şey diyor .Şu an teldeyim pcye geçtiğimde atarım ama pixel ile ilgili bir hataydı.
  4. kutay4512

Arkadaşlar herkese mehabalar . Bilgisayar bu sabah format attım . Formattan sonra minecraft açılmadı . Formattan önce sorunsuz oynayabiliyordum . Ekran kartını en güncel sürüme güncelledim fakat hala açılmıyor . Lütfen yardım edin
  5. kutay4512

Benimle MCSG serverında (premium) survival games oynayacak arkadaş arıyorum .

Benimle MCSG servernda 12-14 yaşlarında survival games oynayacak takım arkadaşı arıyorum . Eğer oynamak isterseniz bana buradan yazın, size skypemii vereyim .
  6. kutay4512

Premiumu yeni aldım güzel bir Survival sunucu lazım ve yanımda oynayacak kişi

Ben de Premium aldım us.mcgamer.net serverını öneririm ben de takım aramak için konu açacaktım sizin konunuzu gördüm birlikte oynamak isterseniz pm atın , siz ile skype üzerinden survival games oynayalım .
  7. kutay4512

Premium Alacağım Fakat Sanal Karttaki Türk Liralarını Euro'ya mı çevirmem lazım ?

Saolun ama isimli falan belki ilgilenebilirim yarın konuşalım peki siz alırken euroya çevirip mi aldınız ? Yoksa sanal kartta Türk lirası mı vardı ?
  8. kutay4512

Çok Teşekkür ederim deneyeceğim .

Çok Teşekkür ederim deneyeceğim .
  9. kutay4512

Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

Premium Alacağım Fakat Sanal Karttaki Türk Liralarını Euro'ya mı çevirmem lazım ?
  10. kutay4512

Siz her sorunuma care oldunuz . Bu gidişle asrın üyesi olacaksınız . Bir sorunum daha var o da...

Siz her sorunuma care oldunuz . Bu gidişle asrın üyesi olacaksınız . Bir sorunum daha var o da şu: Premium Alacağım Fakat Sanal Karttaki Türk Liralarını Euro'ya mı çevirmem lazım ? Teşekkürler Şimdiden ...
  11. kutay4512

Sorun başlıktaki gibi Premium Alacağım Fakat Sanal Karttaki Türk Liralarını Euro'ya mı çevirmem lazım ?
  12. kutay4512

Çok saolun sorunum halloldu teşekkür ederim serverım bitince beklerim :))

Çok saolun sorunum halloldu teşekkür ederim serverım bitince beklerim :))
  13. kutay4512

HUNGER GAMES KAPANMA SORUNU

Ben portlu bukkit server açtım yani hunger games dediğim survival games kitsiz olan bu arada rehberinizi okuyacağım . Belki sorunuma çare bulurum . Teşekkürler .
  14. kutay4512

Giriş Yapıyor /login sifre yazarken lobiyi gösteriyor sonra giris yapınca tekrar nerde çıktıysa...

Giriş Yapıyor /login sifre yazarken lobiyi gösteriyor sonra giris yapınca tekrar nerde çıktıysa ordan devam ediyor örneğin hunger games oynarken çıkış yaptıysa tekrar gelince şifresini yaztıktan sonra arena boşsa bile ordan devam ediyor . Bu sorunu nasıl çözebilirm ?
  15. kutay4512

Tamam teşekkürler ama bir sorunum daha olacak önceki sorunu hallettim de mesela bir arkdaşım...

Tamam teşekkürler ama bir sorunum daha olacak önceki sorunu hallettim de mesela bir arkdaşım serverda oynarken serverdan çıktı sonra geri geldi lobide spawn olmuyor nerde kaldıysa ordan devam ediyor . Halbuki spawn noktası da lobby .
  16. kutay4512

HUNGER GAMES KAPANMA SORUNU

Bn de hunger games server kurudum fakat serverda oyun oynanırken serverdan disconnect yapıyor ama sonra geri girince lobiye gitmiyor yani nereden çıktıysa oradan devam diyor bunu nasıl düzelteceğim ??
  17. kutay4512

LÜTFEN YARDIM!! Serverda Nasıl Yaratıkları Kapatabilirim ???!1!

Çok teşekkür ederim oldu Superegen
  18. kutay4512

Survival Games Servera Nasıl Birden Fazla Hunger Games Map eklerim ?(bukkit)

Evet o tabelaya vurup girmek cinsinden ama reboot derken yeniden başlatmak felan mı server çalışırken falan mı yüklicez ?Peki tamam reboot hallettim de import işi nasıl oluyor ?o dediğiniz multiverse olmasın sorunumu multi verse plugini ile hallettim yine de teşekkür ederim .
  19. kutay4512

Survival Games Servera Nasıl Birden Fazla Hunger Games Map eklerim ?(bukkit)

Başlıkta belirttiğim gibi sorunum belli . Survival Games Servera Nasıl Birden Fazla Hunger Games Map eklerim ?(bukkit) Forumda aradım ama bulamadım . Yardım ederseniz çok minnettar kalacağım .
  20. kutay4512

Survival Games Servera Nasıl Birden Fazla map eklenir ?

Survival Games Servera Nasıl Birden Fazla map eklenir ?
  21. kutay4512

İnanılmaz Bir Köy Seedi Piramitle Birleşmiş Köy

Hemen deniyorum Teşekürler
  22. kutay4512

Minecraft Cobblestone ve Moss Stone ile yapılmış Değişik Yapı (ben İnşa Etmedim )

Hiç önemli değil boşver indirme :alay: Bu arada pc 'in için geçmiş olsun ...
  23. kutay4512

Minecraft Cobblestone ve Moss Stone ile yapılmış Değişik Yapı (ben İnşa Etmedim )

Legendlord ilgin için çok teşekkürler fakat yaklaşık bir buçuk yıldır minecraft oynuyorum hayatımda ilk defa böyle bir yapı görüyorum . Ben dungeon,desert pyramid,desert village,stronghold,mineshaft gibi yerleri çok buldm fakat bu yapı çok farklı. Xraymod ile de baktım içinde herhangi bir...
  24. kutay4512

YHaaa kardeş ben inşa etmedim herkes yanlış anlıyor . Bide o map değil resimleri attım düzgün okursanız anlarsanız lütfen birisi adam akıllı yardım etsin.