HUNGER GAMES KAPANMA SORUNU

enoliizz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
HUNGER GAMES SERVER KURDUM BUKKİT AMA OYUN BİTİNCE YANİ BİRİ KAZANINCA KAPANIYO NASSIL OTOMATİK RESTART YAPABLİRİM

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Rtoolkit.bat kullanın. Google'dan araştırabilrisiniz.

kutay4512

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bn de hunger games server kurudum fakat serverda oyun oynanırken serverdan disconnect yapıyor ama sonra geri girince lobiye gitmiyor yani nereden çıktıysa oradan devam diyor bunu nasıl düzelteceğim ??

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hunger Games Server Kurmuşsunuz bu güzel fakat serveriniz herhangi bir sunucuya mı ait yoksa kendi hamachi veya uzakmasaüstü sunucu mu açtınız ?
onu da yazarsanız sorununuzu anlayabilirim. ve tüm ayarları yaptığınza eminmisiniz isterseniz BukkitGames Rehberimi veriyorum oradan anlamadıklarınız yapabilirsiniz.
TIKLA

kutay4512

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hunger Games Server Kurmuşsunuz bu güzel fakat serveriniz herhangi bir sunucuya mı ait yoksa kendi hamachi veya uzakmasaüstü sunucu mu açtınız ?
onu da yazarsanız sorununuzu anlayabilirim. ve tüm ayarları yaptığınza eminmisiniz isterseniz BukkitGames Rehberimi veriyorum oradan anlamadıklarınız yapabilirsiniz.
TIKLA
Ben portlu bukkit server açtım yani hunger games dediğim survival games kitsiz olan bu arada rehberinizi okuyacağım . Belki sorunuma çare bulurum . Teşekkürler .