Minecraft Cobblestone ve Moss Stone ile yapılmış Değişik Yapı (ben İnşa Etmedim )

kutay4512

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar hayatımda ilk defa konu açıyorum ve yanlış yere açmış olabilirim açtıysam özür dilerim. Adminden konuyu doğru yer taşıması için rica ediyorum . Konuya gelicek olursak ben bugün Minecraft'ta dolaşırken dungeon ve cobblestone taşlarından yapılma bir yapı gördüm içinde tuzaklar ve iki tane chest vardı . Ben yapmadım . Yemin edebilirm . Oyun Sürümüm 1.6.2 pre relase . Bu yapıyı Herobrine inşa etmiş olabilir mi Arkadaşlar resimleri yüklerken hata verdiği için rar halinde hotfile adlı siteye upload ettim . Şimdiden herkese Tşk ...

LİNKhttps://hotfile.com/dl/234025682/8933972/Deiik_Yap.rar.html

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map 13 MB. ne güzel inşa etmişler. ^_^

kutay4512

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben mapı atmadım ben sadece mapin resimlerini attim. Çok mrak ediyorum lütfen birisi bana yardım etsin . Bilgi edinmek istiyorum Lütfen yardim[DOUBLEPOST=1373951260,1373894674][/DOUBLEPOST]Yaa 20 kişi bakmış birisi cevap bile yazmamış. Lütfen yardım edin

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Resepsiyona böyle konuların açılcağını bilmiyordum :p açıldığınıda sanmıyorum güzel olmuş baktım.

kutay4512

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Resepsiyona böyle konuların açılcağını bilmiyordum :p açıldığınıda sanmıyorum güzel olmuş baktım.

YHaaa kardeş ben inşa etmedim herkes yanlış anlıyor . Bide o map değil resimleri attım düzgün okursanız anlarsanız lütfen birisi adam akıllı yardım etsin.

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapı açıp bakmadım ancak ; senin yazdıkların dogruya jungle da yada deserta bir temple a denk gelmişşin yada bir dungeon na , her 2 durumdada bu normal bişi , Herobrine yapmış olamaz çünkü ; 1. senin oynadığım sürümde herobrine yok , 2.si dungeon , temple vs her zaman oluşur , normal bir durumdur.
İyi forumlar

kutay4512

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapı açıp bakmadım ancak ; senin yazdıkların dogruya jungle da yada deserta bir temple a denk gelmişşin yada bir dungeon na , her 2 durumdada bu normal bişi , Herobrine yapmış olamaz çünkü ; 1. senin oynadığım sürümde herobrine yok , 2.si dungeon , temple vs her zaman oluşur , normal bir durumdur.
İyi forumlar

Legendlord ilgin için çok teşekkürler fakat yaklaşık bir buçuk yıldır minecraft oynuyorum hayatımda ilk defa böyle bir yapı görüyorum . Ben dungeon,desert pyramid,desert village,stronghold,mineshaft gibi yerleri çok buldm fakat bu yapı çok farklı. Xraymod ile de baktım içinde herhangi bir spawner yok.Sen de girip benim verdiğim linkden indirsen bana hak vereceksin . İlgin için yeniden ayrıca Teşekkürler .
Herkese İyi Forumlar ...

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Legendlord ilgin için çok teşekkürler fakat yaklaşık bir buçuk yıldır minecraft oynuyorum hayatımda ilk defa böyle bir yapı görüyorum . Ben dungeon,desert pyramid,desert village,stronghold,mineshaft gibi yerleri çok buldm fakat bu yapı çok farklı. *spam yapma*mod ile de baktım içinde herhangi bir spawner yok.Sen de girip benim verdiğim linkden indirsen bana hak vereceksin . İlgin için yeniden ayrıca Teşekkürler .
Herkese İyi Forumlar ...
Ne demek yardımcı olabilmişimdir umarım ^_^
Bu arada indirmek ve incelemek isterdim ancak telefondan baglanıyorum şu an , PC bozuk :)

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Baktım garip jungle templenın havada uçanına benziyor zaten jungle biomundasın bugdan havada falan olmuştur.