Arama sonuçlarınız

1. canberkcari

Merhaba ! Survival Oynıyacak Kişi Arıyorum İçerde Detaylı .

Merhaba!!!! Benle survival oynuyacak kişi arıyorum ancak , Oxuruk'un videolarını izlediyseniz bilirsiniz daha çok mimarlık ağırlıklı oynamayı düşünüyorum . Eğer benle oynamak isteyen biri varsa özelden mesaj atabilir . Dip Not : Bildiğiniz seed varsa onuda özelden mesaj atabilirsiniz :D ...
  2. canberkcari

Sizce Minecraft Nasıl Olmalıydı ? Ve benim fikrim ...

Merhaba ve arkadaşlar ilk önce sorum şu '' sizce Minecraft nasıl olmalıydı veya ne olsa güzel olurdu ? '' Benim Fikirlerim Bence villagelerin yanında şehirler ve krallıklarda olsa güzel olurdu , Tale Of Kingdom modundaki gibi krallıklar olabilirdi . Bu şehirler ve...
  3. canberkcari

Starbound Amatör Bir İnceleme Yazısı

Hikayesi Starbound ' da gezegeni yok olmuş ancak hayatta kalmayı başarmış bir karekteri oynuyoruz . Karekterlerimizi seçerken belli ırklara sahibiz . Tani kurtulmamızın sebebi gemimiz . Gemimiz ile farklı bir gezegene iniyoruz ve macera işte burda başlıyor . Ne Oluyor Bu Gezegende ...
  4. canberkcari

Minecraft Animasyoncuları Bir Sorum Var :/

Merhaba arkadaşlar , bugün youtube de minecraft animasyonlarını izliyordum . Sonra yapmasının eğlenceli olduğunu düşünüp , Mine-imator'ü indirdim . Biraz video izleyerek nasıl yapıldığınıda öğrendim ve bende bir animasyon yaptım . Animasyonu kaydettim . Çıkan dosyayı VLC Media player ile...
  5. canberkcari

Girin İçeri Playstation Oynayacak Arkadaş Gerek :D

Merhaba arkadaşlar , ben Canberk . şu an büyük bir yanlızlık çekiyorum :D , çevremdeki arkadaşlarımın çoğunun ilgi alanı oyunlar değil . Tabii onlarda oyun oynuyorda benim gibi değil . Aslında belirtmek istediğim şu Playstation 3 ' ü olan arkadaşlar lütfen benimle forumdan iletişim haline geçsin...
  6. canberkcari

Enderman Hakkındaki İlginç Bilgiler

Beta 1.8 güncellemesinde gelmiştir . Başınıza balkabağı geçirirseniz , vurmadıkça size saldırmaz . ( Bileni vardır , bilmeyenler için ) Ok ile asla vuramazsınız . Ayaklarına vurursanız ışınlanamaz . Suda canı gider . Emin olmadığım bir bilgi : Elinizde su kovası varken yanınıza...
  7. canberkcari

Minecraft Bebek zombiler Hakkında Bilgi

Gün Işığında Yanmazlar . Canlarını dolduramazlar . Kendi bedenine uygun armorlar giyebilirler . Merdivenden çıkabilirler. 1.7 yaması öncesinde hiçbir item düşürmüyen bebek zombiler şimdi çeşitli itemler düşürüyorlar. Bunlar : Rotten Flesh , Carrot , Iron Ingot ...
  8. canberkcari

Türkiye'deki Faction Server Sıkıntıları !

Ben Minecraf'ta başladığım günler Faction Serverlere merak salmıştım ve nerdeyse her günümü faction serverlerde geçiriyordum . O zamanlar Faction Serverler çok eğlenceliydi diyebilirim . Ama şimdi ise bu olay gerçekten büyük şekilde bozuldu , eskiden faction savaşları grup halinde yapılırdı...
  9. canberkcari

Creeper Hakkında ki Bilgiler I İlginç creeper öldürme taktikleri I

CREEPER : CREEPER'ın türkçe karşılıgı sürüngendir ve bildigimiz gibi sürüngen moblardır . Karanlıkta spawn olurlar ancak güneşte yanmaz veya zarar almazlar . Bize yakın bir mesafeye gelince patlarlar ve tam olarak bir Tnt gücündedir . Yani anliyacaginiz her taraftan 7 blok...