Creeper Hakkında ki Bilgiler I İlginç creeper öldürme taktikleri I

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
CREEPER :
CREEPER'ın türkçe karşılıgı sürüngendir ve bildigimiz gibi sürüngen moblardır . Karanlıkta spawn olurlar ancak güneşte yanmaz veya zarar almazlar . Bize yakın bir mesafeye gelince patlarlar ve tam olarak bir Tnt gücündedir . Yani anliyacaginiz her taraftan 7 blok patlatabilir .

ANATOMİSİ : Beyin bölgesinde bir TNT bulunur ve ayrıca iç organları yoktur ancak içinde ayakta durmasini sağlayan bir demir çubuk vardir .

KORKUSU : Sadece leopardan ve evcilleştirilmiş hali kediden korkarlar , yani 1.6.2 de çıkan yenilikle Leopari veya kedinizi lead ile yakindaki bir fence baglarsaniz eviniz creeperlardan korumali olacaktir.

ÖLDÜRME YOLU : Elinizde bulunan herhangi bir silahla hızlı koşarak ve zıplayarak durmadan vurursanız patlamaya zaman bulamaz ve bir süre sonra geberir .

OKUDUGUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ...

TheHeroBasar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yararlı olmuş sağol bilmiyordum neyden korktuklarini ve anatomisini sağol

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yada yay yapın ok ile indirin uzaktan..
Kılıçla vur kaç yapın olur

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

TheHeroBasar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kiminki dogrudur bilmiyorum kardeşim :sırıtmak: ama benim baktıgım sitede öyle gösteriyordu[DOUBLEPOST=1377083367,1377083315][/DOUBLEPOST]
Önemli degil kardeşim ama ancak anatomisini yanlış vermiş olabilirim bir arkadaş yorumlarda yazmış hangisi dogru bilmiyorum

hiç bişeycik olmaz canın sağ olsun sen bunu bize verdin yanlış olsada olmasada sen bize yararlı bir şey yapmaya çalıştın buda hiçbirşey olmayacağını gösteriyor

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel açıklama :D başka ne diyim bilemedim :D

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Aslında Caglaris'in paylaştığı anatomi daha mantıklı gibi çünkü yaani tnt beyninde olsa nasıl hareket edecek,nasıl görüyor vs. vs. ama minecraft mantığı bu ne olur bilinmez. :D

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Caglarisin verdigi bilgi bir t-shirt tasarımıymıs arkadaslar ama genede tam olarak bilmiyorum

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR İLGİNÇ BİR BİLGİ DAHA VERİCEGİM EGER SKELETON VE CREEPER SİZE AYNANDA SALDİRİYORSA SKELETONUN CREEPERA VURMASİNİ SAGLAYİN ZATEN VURDUKTAN SONRA 2Sİ SAVAŞACAK VE SKELETON ÖLDÜRÜRSE CREEPERİN İCİNDEN MÜZİK CDSİ ÇIKACAK

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam bize t-shirt veriyo biz anatomi sanıyoz :sırıtmak:

minecraft.net e giriş yap , profile ye gir , change how you look in real life yazısının altında maviyle jinx yazıyo ona bas bu tshirt orda :D[DOUBLEPOST=1377090554,1377090391][/DOUBLEPOST]
:D