Türkiye'deki Faction Server Sıkıntıları !

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Minecraf'ta başladığım günler Faction Serverlere merak salmıştım ve nerdeyse her günümü faction serverlerde geçiriyordum . O zamanlar Faction Serverler çok eğlenceliydi diyebilirim . Ama şimdi ise bu olay gerçekten büyük şekilde bozuldu , eskiden faction savaşları grup halinde yapılırdı, insanlar zar zor topladıklari itemlerle savaşırlardı ve eğlenceli olan şey ise buydu . Şimdi ise faction serverlerde adamın biri Ultra Vip alıyor Protection 4 set kasıyor full enchli kılıcına alıp Golden applerı alıp PVp nin açık olduğu bir yerde 24 saat nöbet tutuyor .

Bundan bir kaç gün öncesinde bir Faction serverine girdim ve özetle konuşmalar ve yapılanlar böyleydi .
Admin item versene !
Admin event yaaaaap !
Tplenin bedava dia atıyorum . ( Tuzak Kurdu )
İtem versene kanka .

Ayrıca başka bir konuyada deyinmek istiyorum , serverlerdeki oyuncular full küfür edip bir b*k yaptıklarını sanıyorlar , kendini öldüren adama, admine sövüyorlar . Biraz adam olup insanların huzurunu bozmayacak şekilde hareket etseler ne güzel olucak .
Başka bir konu ise de yetkililer , tabii görevini adam gibi yapan oyuncularla ilgilenen ve kibar olan yetkililerde var ama benim gördüklerimin geneli verilen sorulara cevap vermeyen , serverde bulduğun bir sorununu gösterdiğinde gelmeyen ve kurallara küfür yasaktır deyip oyuncalara küfür eden yetkililer oluyor . Yani kısacası ilgisiz .

Okuduğunuz İçin Teşşekkürler ...

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ÇoOoOoOoOoOoOk Geriden Geliyorsun.
Nezamanki 8-14 Yaş Arası Elemanlar Sunucu Sahibi Oldu Ondan Sonra ;

♣Sunuculara Lapis Eklendi
♣Item+xp Event'i Getirildi (Dia/Iron/Gold-Item*Block)
♣Maden Event'i Getirildi (Dia/Emerald/Gold/Iron/Coal)
♣Yaklaşık 10 Sunucudan 7'sinin Map'i Ayni Oldu. (Axi'nin Vermiş Olduğu Hazır Map)
♣Yan Karakter,Arkadaş,Tanıdık Hesaplara ; Item,Level,Vip'lik Verilmeye Başlandı
♣Sunucular Tamamiyle Para Kazanmaya Yönelik Kuruldu.
♣Çoğu Sunucunun Eklentileri(Pl vs vs ) Ayni Yada Çok Yakın Oldu.
♣Sunucuya Yetkili ( Admin/Builder/Reklamci vs ) Alımlari Başlandı.

Kısacası '' FACTION '' Denilince Akla ilk Gelen Bir kaç Madde bu. Artık Malesefki Kalıplaşmış Durumda Faction Sunucular.
Oturup Hangi Swde Oynayayim Gibisinden Kafa Yormaya Gerek Yok Herhangi Bir Faction Sunucuya Gir Oyna. Nasilsa hiçbir Farkları Yok Nerdeyse.
işini iyi Yapan , Yetkililerinin Yaş Ortalaması Yüksek Bir Kaç Sunucu Var Okadar.

Neyse Bu Konu Hakkında 2-3 Sayfa Yazı Yazabilirim. Çok Geniş Olduğu için, Bukadari Yeterli Ne Demek istedigim anlasılmıstır :D
Respect...

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sonuna kadar katılıyorum ama 10 yaşında adminlerin kurduğu sunuculardan beklentini yüksek tutma derim. Ben forumun sunucular bölümüne bakmayı bıraktım artık.

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ÇoOoOoOoOoOoOk Geriden Geliyorsun.
Nezamanki 8-14 Yaş Arası Elemanlar Sunucu Sahibi Oldu Ondan Sonra ;

♣Sunuculara Lapis Eklendi
♣Item+xp Event'i Getirildi (Dia/Iron/Gold-Item*Block)
♣Maden Event'i Getirildi (Dia/Emerald/Gold/Iron/Coal)
♣Yaklaşık 10 Sunucudan 7'sinin Map'i Ayni Oldu. (Axi'nin Vermiş Olduğu Hazır Map)
♣Yan Karakter,Arkadaş,Tanıdık Hesaplara ; Item,Level,Vip'lik Verilmeye Başlandı
♣Sunucular Tamamiyle Para Kazanmaya Yönelik Kuruldu.
♣Çoğu Sunucunun Eklentileri(Pl vs vs ) Ayni Yada Çok Yakın Oldu.
♣Sunucuya Yetkili ( Admin/Builder/Reklamci vs ) Alımlari Başlandı.

Kısacası '' FACTION '' Denilince Akla ilk Gelen Bir kaç Madde bu. Artık Malesefki Kalıplaşmış Durumda Faction Sunucular.
Oturup Hangi Swde Oynayayim Gibisinden Kafa Yormaya Gerek Yok Herhangi Bir Faction Sunucuya Gir Oyna. Nasilsa hiçbir Farkları Yok Nerdeyse.
işini iyi Yapan , Yetkililerinin Yaş Ortalaması Yüksek Bir Kaç Sunucu Var Okadar.

Neyse Bu Konu Hakkında 2-3 Sayfa Yazı Yazabilirim. Çok Geniş Olduğu için, Bukadari Yeterli Ne Demek istedigim anlasılmıstır :D
Respect...
Güzel yazmışsın ve yazdıkların doğru sonuna kadar katılıyorum .[DOUBLEPOST=1384286915,1384275009][/DOUBLEPOST]
Sonuna kadar katılıyorum ama 10 yaşında adminlerin kurduğu sunuculardan beklentini yüksek tutma derim. Ben forumun sunucular bölümüne bakmayı bıraktım artık.
Yani :)

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Vip Alıp 7/24 Nöbet Tutan Kişiler Benim Oynadığım Serverdede Var Bize Bi PVPArena Fırsatı Vermiyorlardı Sonunda SW Yi Bıraktım Bkz: EfsaneCraft

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Vip Alıp 7/24 Nöbet Tutan Kişiler Benim Oynadığım Serverdede Var Bize Bi PVPArena Fırsatı Vermiyorlardı Sonunda SW Yi Bıraktım Bkz: EfsaneCraft
Bende bir serveri o yüzden bıraktım ( staronline ) artık serverlerde vip alan kral oluyor :(